24-й відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. - цікава фінішна інформація

ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

%

1

«ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів)

9

8

1

0

53:18

25

92.59

2

«DREAM TEAM» (Новомильськ-Копитків)

9

8

0

1

62:13

24

88.89

3

ФК «ЗДОЛБУНІВ» (Здолбунів)

9

6

0

3

35:25

18

66.67

4

«БАСТІОН» (Дубно)

10

8

0

2

39:22

24

80

5

«ТАНЧИК» (Рівне)

10

9

0

1

91:40

27

90

6

«BENNY HILL» (Здолбунів)

10

6

0

4

73:26

18

60

7

«Б-52» (Рівне)

9

5

1

3

45:27

16

59.26

8

«ЗІРКА» (Квасилів)

10

4

1

5

46:49

13

43.33

9

«AGRO BEST GRUP» (Рівне)

9

5

2

2

42:28

17

62.96

10

«BAZIKALO» (Рівне)

9

5

1

3

52:42

16

59.26

11

ФК «РОЗВАЖ» (Розваж)

10

6

0

4

31:24

18

60

12

«АТЛЕТИК» (Здовбиця)

10

4

1

5

32:39

13

43.33

13

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ)

10

5

0

5

42:35

15

50

14

«АЛЬЯНС» (Рівне)

9

3

0

6

39:39

9

33.33

15

ФК «КВАСИЛІВ» (Квасилів)

10

3

3

4

22:25

12

40

16

«НОВА МОЩАНИЦЯ» (Нова Мощаниця)

9

2

1

6

24:51

7

25.93

17

ДЮСШ (Здолбунів)

8

4

0

4

32:33

12

50

18

«СИГНАЛ» (Спасів)

7

1

1

5

32:52

4

19.05

19

«АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

8

3

2

3

27:28

11

45.83

20

«PUMA» (Копитків)

7

1

0

6

18:47

3

14.29

21

ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця)

8

3

1

4

28:45

10

41.67

22

ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори)

8

1

2

5

26:44

5

20.83

23

«ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів)

7

2

0

5

35:50

6

28.57

24

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

7

0

0

7

13:56

0

0

25

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

7

1

1

5

10:21

4

19.05

26

«ДЕНЖЕР» (Здолбунів)

7

0

0

7

15:85

0

0

ВСІ НАГОРОДИ ЧЕМПІОНАТУ:

«ДЕНЖЕР» (Здолбунів)

Кубок – Фіналіст ліги «F»

Рудено Віталій – приз: кращий бомбардир ліги «F»

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

Кубок – Переможець ліги «F»

Лис Ярослав – приз: керманич команди

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

Кубок – Фіналіст малого фіналу ліги «Е»

Ковальчук Олександр – приз: кращий гравець в команді

«ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів)

Кубок – Переможець малого фіналу ліги «Е»

Денисевич Іван – приз: кращий гравець в команді

Ящук Олександр – приз: кращий бомбардир ліги «Е»

ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори)

Кубок – Фініліст ліги «Е»

Лампіка Василь – приз: кращий гравець в команді

ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця)

Кубок – Переможець ліги «E»

Піхотін Юрій – приз: кращий гравець в команді

«PUMA» (Копитків)

Кубок – Фіналіст малого фіналу ліги «D»

Воробюк Олександр – приз: кращий гравець в команді

«АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

Кубок – Переможець малого фіналу ліги «D»

Демчук Василь – приз: кращий гравець в команді

Гудима Олег – приз: «Футбольна мудрість»

Іванов Олесандр – приз: «Кращий кандидат в арбітри»

«СИГНАЛ» (Спасів)

Кубок – Фініліст ліги «D»

Портянюк Віктор – приз: керманич команди

Савчук Віталій – приз: кращий гравець в команді

Оманадзе Дмитро – приз: кращий бомбардир ліги «D»

ДЮСШ (Здолбунів)

Кубок – Переможець ліги «D»

Бартосевич Олександр – приз: кращий гравець в команді

«НОВА МОЩАНИЦЯ»

 

Кубок – Фіналіст малого фіналу ліги «С»

 

Єнич Олег – приз: керманич команди

 

Федорчук Антон – приз: кращий гравець команди

 

Клим’юк Павло – приз: «За надійне майбутнє»

 

Власюк Сергій – приз: «Надійний тил»

 

Кубок – «Командний дух»

 

ФК «КВАСИЛІВ»

 

Кубок – Переможець малого фіналу ліги «С»

 

Болотнюк Олександр – приз: керманич команди

 

Мртинюк Володимир – приз: кращий гравець команди

 

Онищук Юрій – приз: «За емоційність»

 

Кондрашин Микола – приз: «Оборонний рубіж»                    

 

Кубок – «Футбольна непохитність»

 

«АЛЬЯНС»

 

Кубок – Фініліст ліги «С»

 

Кривко Олександр – приз: керманич команди

 

Козяр Андрій – приз: «Надійність команди»

 

Агеєв Дмитро – приз: «Футбольна харизма»

 

Кривко Вадим – приз: «Юнацька впевненість»

 

Кубок – «За свій стиль»

 

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»

 

Кубок – Переможець ліги «С»

 

Цибульський Олександр – приз: керманич команди

 

Шолудько Роман – приз: «За свій стиль»

 

Денищук Юрій – приз: «Останній рубіж»

 

Варварук Тарас – приз: кращий бомбардир ліги «С»

 

Гриб тарас – приз: кращий гравець команди

 

Кубок – «Жага до перемоги»

 

«АТЛЕТИК»

 

Кубок – Фіналіст малого фіналу ліги «В»

 

Бурка Владислав – приз: керманич команди

 

Должанський Ярослав – приз: кращий гравець команди

 

Савчук Олександр – приз: «За мудрість дій»

 

Кубок – «Футбольна згуртованість»

 

ФК «РОЗВАЖ»

 

Кубок – Переможець малого фіналу ліги «B»

 

Стрілець Валентин – приз: керманич команди

 

Фесенко Андрій – приз: кращий гравець команди

 

Врублевський Олег – приз: «За свій стиль»

 

Кубок – «Футбольний азарт»

 

«BAZIKALO»

 

Кубок – Фіналіст ліги «В»

 

Букайло Юрій – приз: керманич команди

 

Ткачук Володимир – приз: «Азарт команди»

 

Мельник Максим – приз: «За непохитність»

 

Кот Віталій – приз: «За життєвий професіоналізм»

 

Любар Олександр – приз: кращий бомбардир ліги «В»

 

Кубок – «За легкість виконання»           

 

«AGRO BEST GRUP»

 

Кубок – Переможець ліги «В»

 

Кишиєв Рустам – приз: кращий гравець команди

 

Оксенюк Андрій – приз: «Оптимізація»

 

Зубарєв Павло – приз: «Бомбардир команди»

 

Парух Дмитро – приз: «За надійність»

 

Кубок – «Вдалий дебют»

 

«ЗІРКА»

 

Кубок – Фіналіст малого фіналу ліги «А»

 

Никифоров Дмитро – приз: керманич команди

 

Степанюк Руслан – приз: «Футбольна майстерність»

 

Дерман Максим – приз: «Спортивний Прогрес»

 

Бойко Роман – приз: «Азарт команди»

 

Кубок – «Командний дух»

 

«Б-52»

 

Кубок – Переможець малого фіналу ліги «А»

 

Соловей Юрій – приз: кращий гравець команди

 

Медун Василь – приз: «Ментальність команди»

 

Внуков Михайло – приз: «Академічний юмор»

 

Кубок – «Вдале повернення»

 

«BENNY HILL»

 

Кубок – Фіналіст ліги «А»

 

Левечко Павло – приз: кращий гравець команди

 

Макарчук Олесандр – приз: «Бомбардир команди»

 

Удодик Павло – приз: «Згуртованість команди»

 

Пушик Владислав – приз: «Футбольний адреналін»

 

Кубок – «Глядацьких симпатій»

 

«ТАНЧИК»

 

Кубок – Переможець ліги «А»

 

Газицький Віктор – приз: керманич команди

 

Конюх Кирил – приз: «Міць команди»

 

Жак Вадим – приз: «Футбольна спритність»

 

Газицький Дмитро – приз: «Юнацька завзятість»

 

Наумець Андрій – приз: кращий бомбардир ліги «А»

 

Кубок – «Гроза авторитетів»

 

«БАСТІОН»

 

Кубок – за 4-е місце

 

Харчук Богдан – приз: «Юнацька рішучість»

 

Вітерук Михайло – приз: «Швидкість команди»

 

Приндета Віталій – призи: «Багатогранність» та «Бомбардир»

 

Левінський Олег – приз: «Екстравагантний гравець»

 

Кубок – «Прогрес року»

 

ФК «ЗДОЛБУНІВ»

 

Кубок – за 3-є місце

 

Гергелюк Олександр – приз: «Толерантність»

 

Коляда Микола – приз: «Рішуча індивідуальність»

 

Цілюков Роман – приз: «Епатажність»

 

Ніколайчук Олександр – приз: «Різноплановий гравець»

 

Кубок – «багаторічна стабільність»

 

«DREAM TEAM»

 

Кубок – за 2-е місце

 

Ситницький Ілля – приз: «Футбольна хитрість»

 

Горчак Святослав – приз: «Спортивний прогрес»

 

Годун Олексій – приз: «Надійний тил»

 

Гайдучик Микола – приз: «Бомбардир»

 

Фролов Сергій – приз: «Кращий воротар»

 

Кубок – «Юнацька Завзятість»

 

«ГАЛАКТІКОС»

 

Кубок – «Чемпіон»

 

Ляшук Володимир – приз: «Керманич команди»

 

Харчук Валентин – приз: «Темп команди»

 

Жилінський Максим – приз: «Футбольна мудрість»

 

Дармовіс Павло – приз: «Найкорисніший гравець»

 

Сондак Володимир – призи: «Кращий бомбардир» та «Кращий гравець»

 

Кубок – «Наполегливість»

 

Кубок – Інформаційний партнер : газета «Здолбунів CITY»

 

Кубок – Генеральний партнер : спортивна корпорація «GERA»

 

Кубок – Професійний партнер:  ПП ВКО «МААNS»

 

За 1-8 місця командам вручені комплекти медалей по 16 штук

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити