Міні-футбольний турнір "Весна" ч смт.Мізоч

Міні-футбольний турнір «ВЕСНА»

6-го березня, завдяки організаторам Петру Терещуку та Андрію Прадошу, а також  підприємцю Святославу Климчуку у смт. Мізоч відбувся турнір з міні-футболу «ВЕСНА». Про бажання прийняти участь у турнірі заявили вісім команд: «Мізоч», «Спасів», «Білашів», «Буща», «Дермань-1», «Дермань-2», «Нова Мощаниця» та «Стеблівка». Команди було поділено на дві групи – «А» («Мізоч», «Білашів», «Дермань-2», «Стеблівка») та «Б» («Спасів», «Нова Мощаниця», «Буща», «Дермань-1»).

Переможцем групи «А» стала команда «Білашів», яка здобула 7 залікових очок, друге місце посіла команда «Мізоч» з активом 5 очок. У групі «Б» перемогу святкувала команда «Спасів» - 6  очок, а другою була команда «Нова Мощаниця» - 5 очок.

У першому півфінальному матчі з пари «Білашів»-«Нова Мощаниця» у фінал пройшла команда «Білашів», яка перемогла суперників з рахунком 3-0. У другому півфіналі перемогу з рахунком 2-1 над командою «Спасів» святкувала команда «Мізоч».

Матч за третє місце між собою зіграли команди «Спасів» та «Нова Мощаниця». Якщо, коли команди грали між собою у групі «Б» був нічийний результат (0-0), то цього разу «Спасів» виявився сильнішим за команду «Нова Мощаниця» та, за рахунку 2-1, виборов третє місце.

Аналогічна ситуація склалася  і в матчі за перше місце (у групі «А» вже зустрічалися «Білашів» та «Мізоч» і зіграли теж у нічию 2-2). Проте у фіналі команда «Білашів» перемогла суперників з рахунком 2-0, тим самим вигравши турнір «ВЕСНА», а «Мізоч» посів друге місце.

Індивідуальні нагороди отримали:

Сиротюк Богдан («Спасів») – найкращий воротар турніру;7.jpg - 297.14 kb

Матяк Руслан («Мізоч») – найкращий бомбардир турніру;

 

Корольчук Богдан («Білашів») – найкращий гравець турніру.6.jpg - 366.93 kb5.jpg - 383.79 kb3.jpg - 274.78 kb4.jpg - 185.86 kb

Додати коментар


Захисний код
Оновити