Чемпіонат області серед ветеранів: жеребкування 1/4 та 1/ 2 фіналів

 Ветерани

Група «Південь» 1 коло

1 ТУР

1 «ПриГОЩАйся» «Славія» (Рівне) 12.05 16:00

2 «Радивилів-Броди» «Дубно» 12.05 16:00

3 «Автоплюс» (Млинів) «Городок-Тинне» 12.05 16:00

4 «Фіалка» (Зоря) «Експрес» (Здолбунів) 12.05 16:00

2 ТУР

5 «Дубно» «ПриГОЩАйся» 19.05 16:00

6 «Експрес» (Здолбунів) «Радивилів-Броди» 19.05 16:00

7 «Славія» (Рівне) «Автоплюс» (Млинів) 19.05 16:00

8 «Городок-Тинне» «Фіалка» (Зоря) 19.05 16:00

3 ТУР

9 «ПриГОЩАйся» «Експрес» (Здолбунів) 26.05 16:00

10 «Радивилів-Броди» «Городок-Тинне» 26.05 16:00

11 «Автоплюс» (Млинів) «Дубно» 26.05 16:00

12 «Фіалка» (Зоря) «Славія» (Рівне) 26.05 16:00

4 ТУР

13 «Городок-Тинне» «ПриГОЩАйся» 02.06 16:00

14 «Славія» (Рівне) «Радивилів-Броди» 02.06 16:00

15 «Експрес» (Здолбунів) «Автоплюс» (Млинів) 02.06 16:00

16 «Дубно» «Фіалка» (Зоря) 02.06 16:00

5 ТУР

17 «ПриГОЩАйся» «Автоплюс» (Млинів) 09.06 16:00

18 «Городок-Тинне» «Славія» (Рівне) 09.06 16:00

19 «Експрес» (Здолбунів) «Дубно» 09.06 16:00

20 «Радивилів-Броди» «Фіалка» (Зоря) 09.06 16:00

6 ТУР

21 «Автоплюс» (Млинів) «Радивилів-Броди» 16.06 16:00

22 «Дубно» «Городок-Тинне» 16.06 16:00

23 «Славія» (Рівне) «Експрес» (Здолбунів) 16.06 16:00

24 «Фіалка» (Зоря) «ПриГОЩАйся» 16.06 16:00

7 ТУР

25 «ПриГОЩАйся» «Радивилів-Броди» 23.06 16:00

26 «Городок-Тинне» «Експрес» (Здолбунів) 23.06 16:00

27 «Дубно» «Славія» (Рівне) 23.06 16:00

28 «Автоплюс» (Млинів) «Фіалка» (Зоря) 23.06 16:00

 

Група «Північ» 1 коло

1 ТУР

1 «Ізотоп» (Вараш) «Колос» (Березне) 12.05 16:00

2 «Дубровиця» «Горизонт» (Костопіль) 12.05 16:00

3 «Полісся» (Рокитне) «Маяк» (Сарни) 16.05 17:00

Володимирецький р-н - вихідний

2 ТУР

5 «Горизонт» (Костопіль) «Ізотоп» (Вараш) 19.05 16:00

6 Володимирецький р-н «Дубровиця» 19.05 16:00

7 «Колос» (Березне) «Полісся» (Рокитне) 23.05 17:00

«Маяк» (Сарни) - вихідний

3 ТУР

9 «Ізотоп» (Вараш) Володимирецький р-н 26.05 16:00

10 «Дубровиця» «Маяк» (Сарни) 26.05 16:00

11 «Полісся» (Рокитне) «Горизонт» (Костопіль) 30.05 17:00

«Колос» (Березне) - вихідний

4 ТУР

13 «Маяк» (Сарни) «Ізотоп» (Вараш) 02.06 16:00

14 «Колос» (Березне) «Дубровиця» 02.06 16:00

15 Володимирецький р-н «Полісся» (Рокитне) 06.06 17:00

«Горизонт» (Костопіль) - вихідний

5 ТУР

17 «Ізотоп» (Вараш) «Полісся» (Рокитне) 13.06 17:00

18 «Маяк» (Сарни) «Колос» (Березне) 09.06 16:00

19 Володимирецький р-н «Горизонт» (Костопіль) 09.06 16:00

«Дубровиця» - вихідний

6 ТУР

21 «Полісся» (Рокитне) «Дубровиця» 20.06 17:00

22 «Горизонт» (Костопіль) «Маяк» (Сарни) 16.06 16:00

23 «Колос» (Березне) Володимирецький р-н 16.06 16:00

«Ізотоп» (Вараш) - вихідний

7 ТУР

25 «Ізотоп» (Вараш) «Дубровиця» 23.06 16:00

26 «Маяк» (Сарни) Володимирецький р-н 23.06 16:00

27 «Горизонт» (Костопіль) «Колос» (Березне) 23.06 16:00

«Полісся» (Рокитне) - вихідний

Група «Південь» 2 коло

8 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

22

Славія (Рівне)

ПриГОЩАйся (Гоща)

08.09

16:00

23

Дубно

Радивилів-Броди

08.09

16:00

24

Експрес (Здолбунів)

Фіалка (Зоря)

08.09

16:00

Автоплюс (Млинів) - вихідний


9 ТУР


 

Господар

Гості

Дата

Час

25

ПриГОЩАйся (Гоща)

Дубно

15.09

16:00

26

Радивилів-Броди

Експрес (Здолбунів)

15.09

18:00

27

Автоплюс (Млинів)

Славія (Рівне)

15.09

16:00

Фіалка (Зоря) - вихідний

 

 

 

10 ТУР

 

 

 

 

Господар

Гості

Дата

Час

28

Експрес (Здолбунів)

ПриГОЩАйся (Гоща)

22.09

16:00

29

Дубно

Автоплюс (Млинів)

22.09

16:00

30

Славія (Рівне)

Фіалка (Зоря)

22.09

16:00

Радивилів-Броди - вихідний


 

11 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

31

Радивилів-Броди

Славія (Рівне)

29.09

16:00

32

Автоплюс (Млинів)

Експрес (Здолбунів)

29.09

16:00

33

Фіалка (Зоря)

Дубно

29.09

16:00

ПриГОЩАйся (Гоща) - вихідний


12 ТУР


 

Господар

Гості

Дата

Час

34

Автоплюс (Млинів)

ПриГОЩАйся (Гоща)

06.10

16:00

35

Дубно

Експрес (Здолбунів)

06.10

16:00

36

Фіалка (Зоря)

Радивилів-Броди

06.10

16:00

Славія (Рівне) - вихідний

 

 

 

13 ТУР

 

 

 

 

Господар

Гості

Дата

Час

37

Радивилів-Броди

Автоплюс (Млинів)

13.10

16:00

38

Експрес (Здолбунів)

Славія (Рівне)

13.10

16:00

39

ПриГОЩАйся (Гоща)

Фіалка (Зоря)

13.10

16:00

Дубно - вихідний


 

14 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

40

Радивилів-Броди

ПриГОЩАйся (Гоща)

20.10

16:00

41

Славія (Рівне)

Дубно

20.10

16:00

42

Фіалка (Зоря)

Автоплюс (Млинів)

20.10

16:00

Експрес (Здолбунів) - вихідний

 

 

Група «Північ» 2 коло

8 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

22

Случ (Березне)

Ізотоп (Вараш)

08.09

16:00

23

Горизонт (Костопіль)

Дубровиця

08.09

16:00

24

Маяк (Сарни)

Полісся (Рокитне)

12.09

17:00

Володимирецький р-н - вихідний

 

 

9 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

25

Ізотоп (Вараш)

Горизонт (Костопіль)

15.09

16:00

26

Дубровиця

Володимирецький р-н

15.09

16:00

27

Полісся (Рокитне)

Случ (Березне)

19.09

17:00

Маяк (Сарни) - вихідний

 

 

10 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

28

Володимирецький р-н

Ізотоп (Вараш)

22.09

16:00

29

Маяк (Сарни)

Дубровиця

22.09

16:00

30

Горизонт (Костопіль)

Полісся (Рокитне)

26.09

17:00

Случ (Березне) - вихідний

 

 

11 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

31

Ізотоп (Вараш)

Маяк (Сарни)

29.09

16:00

32

Дубровиця

Случ (Березне)

29.09

16:00

33

Полісся (Рокитне)

Володимирецький р-н

03.10

17:00

Горизонт (Костопіль) - вихідний

 

 

12 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

34

Полісся (Рокитне)

Ізотоп (Вараш)

10.10

17:00

35

Случ (Березне)

Маяк (Сарни)

06.10

16:00

36

Горизонт (Костопіль)

Володимирецький р-н

06.10

16:00

 

Дубровиця

- вихідний

 

 

13 ТУР

 

 

 

Господар

Гості

Дата

Час

37

Дубровиця

Полісся (Рокитне)

17.10

17:00

38

Маяк (Сарни)

Горизонт (Костопіль)

13.10

16:00

39

Володимирецький р-н

Случ (Березне)

13.10

16:00

 

Ізотоп (Вараш)

- вихідний

 

 

14 ТУР

 

 

 

Господар

Гості

Дата

Час

40

Дубровиця

Ізотоп (Вараш)

20.10

16:00

41

Володимирецький р-н

Маяк (Сарни)

20.10

16:00

42

Случ (Березне)

Горизонт (Костопіль)

20.10

16:00

Полісся (Рокитне) - вихідний

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити