Результати змагань

                                               

Ветерани

Група «Південь» 1 коло

1 ТУР

1 «ПриГОЩАйся» «Славія» (Рівне)   0:4

2 «Радивилів-Броди» «Дубно»   3:0 т.р.

3 «Автоплюс» (Млинів) «Городок-Тинне»   3:0 тех.рез.

4 «Фіалка» (Зоря) «Експрес» (Здолбунів)   0:2

 

Команда «Городок-Тинне» відмовилась від участі в чемпіонаті

2 ТУР

5 «Дубно» «ПриГОЩАйся»   1:3

6 «Експрес» (Здолбунів) «Радивилів-Броди»   0:1

7 «Славія» (Рівне) «Автоплюс» (Млинів)   0:0

«Фіалка» (Зоря) - вихідний 

3 ТУР

9 «ПриГОЩАйся» «Експрес» (Здолбунів)   2:0

10 «Радивилів-Броди» - вихідний

11 «Автоплюс» (Млинів) «Дубно»   8:2

12 «Фіалка» (Зоря) «Славія» (Рівне)    0:3

4 ТУР

13 «ПриГОЩАйся» - вихідний

14 «Славія» (Рівне) «Радивилів-Броди»   7:0

15 «Експрес» (Здолбунів) «Автоплюс» (Млинів)   2:2

16 «Дубно» «Фіалка» (Зоря)   4:1

5 ТУР

17 «ПриГОЩАйся» «Автоплюс» (Млинів)   0:3

18 «Славія» (Рівне) - вихідний

19 «Експрес» (Здолбунів) «Дубно»   5:0

20 «Радивилів-Броди» «Фіалка» (Зоря)   0:0

6 ТУР

21 «Автоплюс» (Млинів) «Радивилів-Броди»   5:1

22 «Дубно» - вихідний

23 «Славія» (Рівне) «Експрес» (Здолбунів)   6:1

24 «Фіалка» (Зоря) «ПриГОЩАйся»   1:0

7 ТУР

25 «ПриГОЩАйся» «Радивилів-Броди»   1:1

26 «Експрес» (Здолбунів) - вихідний

27 «Дубно» «Славія» (Рівне)   0:8

28 «Автоплюс» (Млинів) «Фіалка» (Зоря)   3:0

Група «Південь» 2 коло

 

8 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

22

Славія (Рівне)

ПриГОЩАйся (Гоща)

08.09

7:0

23

Дубно

Радивилів-Броди

 

0:3т.р.

24

Експрес (Здолбунів)

Фіалка (Зоря)

08.09

0:3

Автоплюс (Млинів) - вихідний

9 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

25

ПриГОЩАйся (Гоща)

Дубно

 

 3:0т.р.

26

Радивилів-Броди

Експрес (Здолбунів)

15.09

1:3

27

Автоплюс (Млинів)

Славія (Рівне)

15.09

1:1

Фіалка (Зоря) - вихідний

 

 

 

10 ТУР

 

 

 

 

Господар

Гості

Дата

Час

28

Експрес (Здолбунів)

ПриГОЩАйся (Гоща)

22.09

3:0

29

Дубно

Автоплюс (Млинів)

 

0:3т.р. 

30

Славія (Рівне)

Фіалка (Зоря)

22.09

5:2

Радивилів-Броди - вихідний

11 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

31

Радивилів-Броди

Славія (Рівне)

29.09

0:3т.р.

32

Автоплюс (Млинів)

Експрес (Здолбунів)

29.09

3:1

33

Фіалка (Зоря)

Дубно

 

3:0т.р. 

ПриГОЩАйся (Гоща) - вихідний

12 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

34

Автоплюс (Млинів)

ПриГОЩАйся (Гоща)

06.10

3:0 т.р.

35

Дубно

Експрес (Здолбунів)

 

 0:3 т.р.

36

Фіалка (Зоря)

Радивилів-Броди

06.10

3:0 т.р.

Славія (Рівне) - вихідний

 

 

 

13 ТУР

 

 

 

 

Господар

Гості

Дата

Час

37

Радивилів-Броди

Автоплюс (Млинів)

13.10

0:3 т.р.

38

Експрес (Здолбунів)

Славія (Рівне)

20.10

16:00

39

ПриГОЩАйся (Гоща)

Фіалка (Зоря)

13.10

3:5

Дубно - вихідний

14 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

40

Радивилів-Броди

ПриГОЩАйся (Гоща)

20.10

16:00

41

Славія (Рівне)

Дубно

 

 

42

Фіалка (Зоря)

Автоплюс (Млинів)

20.10

16:00

Експрес (Здолбунів) - вихідний

 

Група «Північ» 1 коло

1 ТУР

1 «Ізотоп» (Вараш) «Колос» (Березне)   3:1

2 «Дубровиця» «Горизонт» (Костопіль)   0:0

3 «Полісся» (Рокитне) «Маяк» (Сарни)   3:5

Володимирецький р-н - вихідний

2 ТУР

5 «Горизонт» (Костопіль) «Ізотоп» (Вараш)   0:1

6 Володимирецький р-н «Дубровиця»   0:0

7 «Колос» (Березне) «Полісся» (Рокитне)   1:3

«Маяк» (Сарни) - вихідний

3 ТУР

9 «Ізотоп» (Вараш) Володимирецький р-н   1:1

10 «Дубровиця» «Маяк» (Сарни)   0:2

11 «Полісся» (Рокитне) «Горизонт» (Костопіль)   5:0

«Колос» (Березне) - вихідний

4 ТУР

13 «Маяк» (Сарни) «Ізотоп» (Вараш)   4:2

14 «Колос» (Березне) «Дубровиця»   1:1

15 Володимирецький р-н «Полісся» (Рокитне)   0:3 тез.рез.(за участь у матчі незаявленого гравця)

«Горизонт» (Костопіль) - вихідний

5 ТУР

17 «Ізотоп» (Вараш) «Полісся» (Рокитне)   1:2

18 «Маяк» (Сарни) «Колос» (Березне)   3:2

19 Володимирецький р-н «Горизонт» (Костопіль)   6:1

«Дубровиця» - вихідний

6 ТУР

21 «Полісся» (Рокитне) «Дубровиця» 20.06   0:1

22 «Горизонт» (Костопіль) «Маяк» (Сарни)   0:1

23 «Колос» (Березне) Володимирецький р-н   1:0

«Ізотоп» (Вараш) - вихідний

7 ТУР

25 «Ізотоп» (Вараш) «Дубровиця»   5:0

26 «Маяк» (Сарни) Володимирецький р-н   3:0

27 «Горизонт» (Костопіль) «Колос» (Березне)   2:1

«Полісся» (Рокитне) - вихідний

Група «Північ» 2 коло

8 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

22

Случ (Березне)

Ізотоп (Вараш)

 

перенос

23

Горизонт (Костопіль)

Дубровиця

08.09

0:2

24

Маяк (Сарни)

Полісся (Рокитне)

12.09

2:3

Володимирецький р-н - вихідний

 

9 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

25

Ізотоп (Вараш)

Горизонт (Костопіль)

перенос

 

26

Дубровиця

Володимирецький р-н

15.09

2:0

27

Полісся (Рокитне)

Случ (Березне)

19.09

1:1

Маяк (Сарни) - вихідний

 

10 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

28

Володимирецький р-н

Ізотоп (Вараш)

22.09

0:0

29

Маяк (Сарни)

Дубровиця

22.09

2:2

30

Горизонт (Костопіль)

Полісся (Рокитне)

26.09

2:5

Случ (Березне) - вихідний

 

11 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

31

Ізотоп (Вараш)

Маяк (Сарни)

29.09

5:2

32

Дубровиця

Случ (Березне)

29.09

1:1

33

Полісся (Рокитне)

Володимирецький р-н

03.10

2:0

Горизонт (Костопіль) - вихідний

 

12 ТУР

Господар

Гості

Дата

Час

34

Полісся (Рокитне)

Ізотоп (Вараш)

10.10

перенос

35

Случ (Березне)

Маяк (Сарни)

06.10

перенос

36

Горизонт (Костопіль)

Володимирецький р-н

06.10

2:0

 

Дубровиця

- вихідний

 

 

13 ТУР

 

 

 

Господар

Гості

Дата

Час

37

Дубровиця

Полісся (Рокитне)

17.10

17:00

38

Маяк (Сарни)

Горизонт (Костопіль)

13.10

2:0

39

Володимирецький р-н

Случ (Березне)

13.10

перенос

 

Ізотоп (Вараш)

- вихідний

 

 

14 ТУР

 

 

 

Господар

Гості

Дата

Час

40

Дубровиця

Ізотоп (Вараш)

20.10

16:00

41

Володимирецький р-н

Маяк (Сарни)

20.10

16:00

42

Случ (Березне)

Горизонт (Костопіль)

20.10

16:00

Полісся (Рокитне) - вихідний

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити