Результати змагань

                                                   Ветерани

Перше коло

Дата

1 тур

13 травня

Зеніт Слави

2 : 0

Млинів

13 травня

Дубно

0 : 2

Автоленд

13 травня

Клевань-Тинне

1 : 5

Сокіл

13 травня

Славія

2 : 0

Зоря

13 травня

Полісся

0 : 0

ФК Костопіль

13 травня

Володимирецький р-н.

1 : 2

Маяк

13 травня

Березнівський р-н.

0 : 0

Ветеран

 

Дата

2 тур

20 травня

Зоря

1-2

Зеніт Слави

20 травня

Млинів

5-0

Дубно

20 травня

Автоленд

5-2

Клевань-Тинне

20 травня

Сокіл

0-4

Славія

20 травня

ФК Костопіль

1-2

Володимирецький р-н.

1 липня

Маяк

3-2

Березнівський р-н.

20 травня

Ветеран

0-0

Ізотоп-РАЕС

 

Дата

3 тур

27 травня

Дубно

1-0

Зеніт Слави

27 травня

Клевань-Тинне

0-3

Млинів

27 травня

Славія

3-1

Автоленд

27 травня

Сокіл

0-2

Зоря

27 травня

Володимирецький р-н.

0-1

Полісся

27 травня

Березнівський р-н.

4-1

ФК Костопіль

27 травня

Ізотоп-РАЕС

2-2

Маяк

 

Дата

4 тур

3 червня

Зоря

7-1

Дубно

3 червня

Зеніт Слави

1-0

Клевань-Тинне

3 червня

Млинів

0-4

Славія

3 червня

Автоленд

рішення

КДК +:-

(3:0)

Сокіл

7 липня

Полісся

0-0

Березнівський р-н.

3 червня

ФК Костопіль

0-1

Ізотоп-РАЕС

3 червня

Маяк

1-1

Ветеран

 

Дата

5 тур

10 червня

Клевань-Тинне

3-0

Дубно

10 червня

Славія

3-0

Зеніт Слави

10 червня

Сокіл

-:+

0:3

Млинів

10 червня

Автоленд

2-0

Зоря

10 червня

Березнівський р-н.

0-1

Володимирецький р-н.

10 червня

Ізотоп-РАЕС

3-1

Полісся

10 червня

Ветеран

3-0

ФК Костопіль

 

Дата

6 тур

17 червня

Зоря

4-0

Клевань-Тинне

17 червня

Дубно

0-5

Славія

17 червня

Зеніт Слави

+:-

3:0

Сокіл

17 червня

Млинів

3-1

Автоленд

17 червня

Володимирецький р-н.

1-3

Ізотоп-РАЕС

17 червня

Полісся

0-0

Ветеран

17 червня

ФК Костопіль

1-1

Маяк

 

Дата

7 тур

24 червня

Млинів

0-0

Зоря

24 червня

Славія

8-1

Клевань-Тинне

 

Сокіл знято зі змагань

-

результати матчів за його участі анульовані

23 червня

Автоленд

3-0

Зеніт Слави

24 червня

Ізотоп-РАЕС

3-2

Березнівський р-н.

24 червня

Ветеран

0-0

Володимирецький р-н.

24 червня

Маяк

3-2

Полісся

 

Друге  коло

Дата

8 тур

26 серпня

Млинів

3:0 т.р.

Зеніт Слави

26 серпня

Автоленд

4:3

Дубно

26 серпня

Зоря

3:5

Славія

26 серпня

ФК Костопіль

0:1

Полісся

26 серпня

Маяк

1:2

Володимирецький р-н.

4 жовтня

Ветеран

1:3

Березнівський р-н.

 

Дата

9 тур

2 вересня

Зеніт Слави

0:0

Зоря

2 вересня

Дубно

1:6

Млинів

2 вересня

Клевань-Тинне

0:2

Автоленд

2 вересня

Володимирецький р-н.

4:1

ФК Костопіль

5 вересня

Березнівський р-н.

4:1

Маяк

2 вересня

Ізотоп-РАЕС

3:0 т.р.

Ветеран

 

Дата

10 тур

9 вересня

Зеніт Слави

3:0 т.р.      

Дубно

9 вересня

Млинів

5:0

Клевань-Тинне

9 вересня

Автоленд

1:0

рішення АК

Славія

9 вересня

Полісся

1:1

Володимирецький р-н.

12 вересня

ФК Костопіль

1:1

Березнівський р-н.

4 жовтня

Маяк

0:1

Ізотоп-РАЕС

 

Дата

11 тур

16 вересня

Дубно

1:2

Зоря

16 вересня

Клевань-Тинне

1:1

Зеніт Слави

16 вересня

Славія

4:0

Млинів

19 вересня

Березнівський р-н.

1:2

Полісся

16 вересня

Ізотоп-РАЕС

2:0

ФК Костопіль

16 вересня

Ветеран

3:4

Маяк

 

Дата

12 тур

23 вересня

Дубно

3:4

Клевань-Тинне

23 вересня

Зеніт Слави

0:5

Славія

23 вересня

Зоря

1:0

Автоленд

27 вересня

Володимирецький р-н.

2:2

Березнівський р-н.

23 вересня

Полісся

0:0

Ізотоп-РАЕС

23 вересня

ФК Костопіль

4:0

Ветеран

 

Дата

13 тур

30 вересня

Клевань-Тинне

1:3

Зоря

30 вересня

Славія

10:1

Дубно

30 вересня

Автоленд

3:4

Млинів

 

Ізотоп-РАЕС

-:-

рішення КДК

Володимирецький р-н.

30 вересня

Ветеран

0:2

Полісся

30 вересня

Маяк

0:3 т.р.

ФК Костопіль

 

Дата

14 тур

7 жовтня

Зоря

0:2

Млинів

7 жовтня

Клевань-Тинне

0:3 т.р.      

Славія

7 жовтня

Зеніт Слави

0:1

Автоленд

7 жовтня

Березнівський р-н.

0:3 т.р.

Ізотоп-РАЕС

7 жовтня

Володимирецький р-н.

3:0 т.р.

Ветеран

7 жовтня

Полісся

3:0 т.р.

Маяк

  

Дата

1/2 фіналу

13 жовтня

Полісся

0:3

Славія

14 жовтня

Млинів

0:0

Ізотоп-РАЕС

21 жовтня

Славія

8:0

Полісся

21 жовтня

Ізотоп-РАЕС

2:2

Млинів

Дата

фінал

28 жовтня

Славія

4:0 

Млинів

Додати коментар


Захисний код
Оновити