Чемпіонат ДЮФЛРО

 

ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛРО З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ СЕЗОНУ 2018-2019 р.р.

Становище команд на 14 жовтня:

 

                 Група «Центр-А» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)

3

3

0

0

22:0

9

2

ДЮСШ (Гоща)

4

3

0

1

7:5

9

3

КОЛІФКС-05 (Костопіль)

3

2

0

1

17:4

6

4

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

4

2

0

2

8:10

6

5

ДЮСШ (Костопіль)

4

2

0

2

6:21

6

6

ДЮСШ (Здолбунів)

3

0

0

3

4:8

0

7

«Стандарт» (Рівне)

3

0

0

3

0:16

0

 

                 Група «Центр-А» (старші 2003-2004 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШзФ «Верес»-03 (Рівне)

4

3

1

0

12:1

10

2

«Стандарт» (Рівне)

3

3

0

0

8:2

9

3

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

3

2

0

1

4:3

6

4

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

4

2

0

2

7:8

6

5

КОЛІФКС-04 (Костопіль)

4

1

1

2

6:5

4

6

ДЮСШ (Костопіль)

4

1

1

2

8:13

4

7

ДЮСШ (Здолбунів)

4

1

1

2

3:8

4

8

ДЮСШ (Гоща)

4

0

0

4

1:9

0

 

                 Група «Центр-Б» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

4

3

1

0

12:2

10

2

ДЮСШ (Корець)

4

3

0

1

12:1

9

3

ХФК «Надія» (Рівне)

4

2

1

1

8:4

7

4

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

3

2

0

1

14:3

6

5

ДЮСШ (Оженин-Острог)

4

2

0

2

8:5

6

6

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

4

1

1

2

9:7

4

7

«Центр спорту» (Клевань)

3

0

1

2

1:9

1

8

«Хімік» (Рівне)

4

0

0

4

1:34

0

 

                  Група «Центр-Б» (старші 2003-2004 р.н.)                                                                                      

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ (Корець)

3

3

0

0

12:2

9

2

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

2

2

0

0

9:2

6

3

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

2

1

0

1

6:2

3

4

«Центр спорту» (Клевань)

3

1

0

2

5:8

3

5

ДЮСШ (Оженин-Острог)

3

1

0

2

2:10

3

6

ХФК «Надія» (Рівне)

3

0

0

3

1:11

0

 

                  Група «Південь» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ (Млинів)

2

2

0

0

17:1

6

2

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

1

1

0

0

3:0

3

3

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

1

1

0

0

2:1

3

4-5

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

0

0

0

0

0:0

0

4-5

ДЮСШ-06 (Млинів)

0

0

0

0

0:0

0

6

ДЮСШ (Демидівка)

1

0

0

1

1:2

0

7

ДЮСШ (Козин)

2

0

0

2

1:12

0

8

ДЮСШ (Радивилів)

1

0

0

1

0:8

0

 

                   Група «Південь» (старші 2003-2004 р.н.)                                                                           

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

1

1

0

0

5:1

3

2

ФЦ «Дубно» (Дубно)

1

1

0

0

3:1

3

3-4

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

0

0

0

0

0:0

0

3-4

ДЮСШ (Млинів)

0

0

0

0

0:0

0

5

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)

2

0

0

2

2:8

0

 

                  Група «Північ» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ (Вараш)

2

2

0

0

12:0

6

2

КДЮСШ «Ізотоп» (Вараш)

1

1

0

0

5:1

3

3

ДЮСШ (Рокитне)

2

1

0

1

2:6

3

4

Рай.ДЮСШ (Сарни)

2

1

0

1

2:8

3

5

ДЮСШ (Дубровиця)

0

0

0

0

0:0

0

6

ДЮСШ-06 (Володимирець)

2

0

0

2

2:4

0

7

ДЮСШ (Володимирець)

1

0

0

1

1:5

0

 

                   Група «Північ» (старші 2003-2004 р.н.)                                                                           

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1-3

ДЮСШ (Вараш)

0

0

0

0

0:0

0

1-3

ДЮСШ (Володимирець)

0

0

0

0

0:0

0

1-3

Рай.ДЮСШ (Сарни)

0

0

0

0

0:0

0

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити