Календарі змагань чемпіонату ДЮФЛРО

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2018-2019 р.р.

 група «Центр-А»

старші юнаки – 2003 р.н.

молодші юнаки – 2005 р.н.

Учасники змагань:

1

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

мол

ст

5

ДЮСШ (Гоща)

мол

ст

2

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

мол

ст

6

ДЮСШ (Здолбунів)

мол

ст

3

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

мол

ст

7

«Стандарт» (Рівне)

мол

ст

4

ДЮСШ (Костопіль)

мол

ст

8

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

 

ст

1 коло

1 тур

 

1

18.09

вівторок

ДЮСШ (Гоща)

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

 

 

2

18.09

вівторок

«Стандарт» (Рівне)

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

 

 

3

20.09

четвер

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

ДЮСШ (Костопіль)

 

 

4

21.09

пятниця

ДЮСШ (Здолбунів)

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

ст

2 тур

 

5

25.09

вівторок

ДЮСШ (Костопіль)

ДЮСШ (Гоща)

 

 

6

27.09

четвер

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

«Стандарт» (Рівне)

ст поч.16.30

7

27.09

четвер

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

 

 

8

28.09

пятниця

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

ДЮСШ (Здолбунів)

 

 

3 тур

 

9

02.10

вівторок

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

ДЮСШ (Костопіль)

 

 

10

04.10

четвер

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

ст

11

04.10

четвер

«Стандарт» (Рівне)

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

 

 

12

05.10

пятниця

ДЮСШ (Здолбунів)

ДЮСШ (Гоща)

 

 

4 тур

 

13

09.10

вівторок

ДЮСШ (Гоща)

«Стандарт» (Рівне)

 

 

14

09.10

вівторок

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

ст

15

11.10

четвер

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

 

 

16

12.10

пятниця

ДЮСШ (Костопіль)

ДЮСШ (Здолбунів)

 

 

5 тур

 

17

16.10

вівторок

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

 

 

18

18.10

четвер

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

ДЮСШ (Гоща)

 

 

19

19.10

пятниця

«Стандарт» (Рівне)

ДЮСШ (Здолбунів)

 

 

20

19.10

пятниця

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

ДЮСШ (Костопіль)

ст

6 тур

 

21

23.10

вівторок

ДЮСШ (Гоща)

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

 

 

22

25.10

четвер

ДЮСШ (Костопіль)

«Стандарт» (Рівне)

 

 

23

25.10

четвер

ДЮСШ (Здолбунів)

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

 

 

24

26.10

пятниця

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

ст

7 тур

 

25

30.10

вівторок

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

ДЮСШ (Гоща)

ст

26

01.11

четвер

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

«Стандарт» (Рівне)

 

 

27

02.11

пятниця

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

ДЮСШ (Костопіль)

 

 

28

02.11

пятниця

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

ДЮСШ (Здолбунів)

 

 

 

Початок матчів: молодші юнаки – 13.00;   старші юнаки – 14.30 

Бюро ДЮФЛРО

 

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2018-2019 р.р.

 група «Центр-Б»

старші юнаки – 2003 р.н.

молодші юнаки – 2005 р.н.

Учасники змагань:

1

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

мол

 

5

ДЮСШ (Корець)

мол

ст

2

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

 

ст

6

ДЮСШ (Оженин-Острог)

мол

ст

3

«Центр спорту» (Клевань)

мол

ст

7

«Хімік» (Рівне)

мол

 

4

ХФК «Надія» (Рівне)

мол

ст

8

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

мол

ст

 

9

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

мол

 

1 коло

1 тур

 

1

18.09

вівторок

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

«Хімік» (Рівне)

мол

2

18.09

вівторок

ДЮСШ (Оженин-Острог)

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

 

 

3

21.09

пятниця

ДЮСШ (Корець)

ХФК «Надія» (Рівне)

 

 

4

21.09

пятниця

«Центр спорту» (Клевань)

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

ст

2 тур

 

5

25.09

вівторок

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

мол

6

27.09

четвер

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

«Центр спорту» (Клевань)

 

 

7

27.09

четвер

«Хімік» (Рівне)

ДЮСШ (Корець)

мол

8

28.09

пятниця

ХФК «Надія» (Рівне)

ДЮСШ (Оженин-Острог)

 

 

3 тур

 

9

02.10

вівторок

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

«Хімік» (Рівне)

мол поч.14.30

10

02.10

вівторок

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

мол

11

04.10

четвер

«Центр спорту» (Клевань)

ХФК «Надія» (Рівне)

 

 

12

05.10

пятниця

ДЮСШ (Оженин-Острог)

ДЮСШ (Корець)

 

 

4 тур

 

13

09.10

вівторок

ХФК «Надія» (Рівне)

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

мол

14

09.10

вівторок

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

ДЮСШзФ «Верес»-05-ІI (Рівне)

мол

15

11.10

четвер

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

ст

16

11.10

четвер

ДЮСШ (Корець)

«Центр спорту» (Клевань)

 

 

17

12.10

пятниця

«Хімік» (Рівне)

ДЮСШ (Оженин-Острог)

мол

5 тур

 

18

16.10

вівторок

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

ХФК «Надія» (Рівне)

мол поч.14.30

19

16.10

вівторок

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

ДЮСШ (Корець)

мол

20

16.10

вівторок

«Центр спорту» (Клевань)

ДЮСШ (Оженин-Острог)

 

 

21

18.10

четвер

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

ХФК «Надія» (Рівне)

ст

22

18.10

четвер

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

«Хімік» (Рівне)

мол

6 тур

 

23

23.10

вівторок

ДЮСШ (Оженин-Острог)

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

мол

24

23.10

вівторок

ХФК «Надія» (Рівне)

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

 

 

25

24.10

середа

ДЮСШ (Корець)

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

мол

26

24.10

середа

ДЮСШ (Корець)

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

ст

27

26.10

пятниця

«Хімік» (Рівне)

«Центр спорту» (Клевань)

мол

7 тур

 

28

30.10

вівторок

ДЮСШ (Оженин-Острог)

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

мол

29

30.10

вівторок

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

«Центр спорту» (Клевань)

мол

30

01.11

четвер

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

ДЮСШ (Оженин-Острог)

ст

31

01.11

четвер

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

ДЮСШ (Корець)

 

 

32

02.11

пятниця

ХФК «Надія» (Рівне)

«Хімік» (Рівне)

мол

33

02.11

пятниця

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

«Центр спорту» (Клевань)

мол

 

Початок матчів: молодші юнаки – 13.00   старші юнаки – 14.30

Бюро ДЮФЛРО


Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2018-2019 р.р.

 група «Південь»

старші юнаки – 2003 р.н.           молодші юнаки – 2005 р.н.

Учасники змагань:

1

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

мол

ст

5

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

мол

 

2

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

мол

ст

6

ДЮСШ (Козин)

мол

 

3

ДЮСШ (Млинів)

мол

ст

7

ДЮСШ (Радивилів)

мол

 

4

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)

 

ст

8

ДЮСШ (Демидівка)

мол

 

5

ФЦ «Дубно» (Дубно)

 

ст

9

ДЮСШ-06 (Млинів)

мол

 

1 коло

1 тур

 

1

01.10

понеділок

ФЦ «Дубно» (Дубно)

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)    ст.

11.30

2

03.10

середа

ДЮСШ (Козин)

ХФК «Тріумф» (Радивилів)    мол.

13.00

3

06.10

субота

ДЮСШ (Радивилів)

ДЮСШ (Млинів)                     мол.

12.00

2 тур

 

4

10.10

середа

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

ДЮСШ (Демидівка)                мол.

15.00

5

10.10

середа

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)    ст.

16.30

6

12.10

пятниця

ДЮСШ-06 (Млинів)

ДЮСШ (Радивилів)                 мол.

13.00

7

12.10

пятниця

ДЮСШ (Млинів)

ДЮСШ (Козин)                        мол.

14.30

3 тур

 

8

15.10

понеділок

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)

ХФК «Тріумф» (Радивилів)        ст.

11.30

9

16.10

вівторок

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

ДЮСШ-06 (Млинів)                мол.

15.00

10

16.10

вівторок

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

ФЦ «Дубно» (Дубно)                   ст.

16.30

11

17.10

середа

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

ДЮСШ (Млинів)               мол.+ст.

12.00

12

18.10

четвер

ДЮСШ (Демидівка)

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)  мол.

13.00

13

19.10

пятниця

ДЮСШ (Радивилів)

ДЮСШ (Козин)                        мол.

12.00

4 тур

 

14

22.10

понеділок

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

ДЮСШ-06 (Млинів)                мол.

11.30

15

23.10

вівторок

ДЮСШ (Млинів)

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)  мол.+ст.

12.00

16

24.10

середа

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

ДЮСШ (Демидівка)                мол.

12.00

17

24.10

середа

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

ФЦ «Дубно» (Дубно)                   ст.

13.30

18

25.10

четвер

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

ДЮСШ (Радивилів)                 мол.

11.30

19

26.10

пятниця

ДЮСШ-06 (Млинів)

ДЮСШ (Козин)                        мол.

12.00

20

26.10

пятниця

ДЮСШ (Млинів)

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)    ст.

13.30

5 тур

 

21

29.10

понеділок

ДЮСШ (Козин)

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)  мол.

12.00

22

30.10

вівторок

ФЦ «Дубно» (Дубно)

ДЮСШ (Млинів)                          ст.

15.00

23

31.10

середа

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)  мол.+ст.

12.00

24

01.11

четвер

ДЮСШ (Демидівка)

ДЮСШ-06 (Млинів)                мол.

13.00

25

03.11

субота

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

ДЮСШ (Млинів)                     мол.

11.30

6 тур

 

26

05.11

понеділок

ДЮСШ (Демидівка)

ДЮСШ (Радивилів)                 мол.

13.00

27

06.11

вівторок

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

ДЮСШ (Козин)                        мол.

15.00

28

07.11

середа

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

ХФК «Тріумф» (Радивилів)    мол.

11.30

29

08.11

четвер

ДЮСШ (Млинів)

ДЮСШ-06 (Млинів)                мол.

13.00

30

09.11

пятниця

ДЮСШ (Радивилів)

ХФК «Тріумф» (Радивилів)    мол.

13.00

7 тур

 

31

12.11

понеділок

ДЮСШ (Козин)

ДЮСШ (Демидівка)                мол.

12.00

32

13.11

вівторок

ДЮСШ (Радивилів)

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)    мол.

12.30

33

14.11

середа

ДЮСШ-06 (Млинів)

ХФК «Тріумф» (Радивилів)    мол.

12.00

34

14.11

середа

ДЮСШ (Млинів)

ДЮСШ (Демидівка)                мол.

13.30

35

15.11

четвер

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)  мол.

15.00

 

Примітка: команда Рай.ДЮСШ (Дубенський район) домашні матчі проводить у с.Верба

 

Бюро ДЮФЛРО

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2018-2019 р.р.

група «Північ»
старші юнаки – 2003 р.н.
молодші юнаки – 2005 р.н.

КАЛЕНДАР  1 коло
1 тур
1.    02 жовтня    вівтор.    ДЮСШ Рокитне    ДЮСШ Вараш    мол.
2.    02 жовтня    вівтор.    ДЮСШ Володимирець-06    РайДЮСШ Сарни    мол.
3.    04 жовтня    четвер    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    ДЮСШ Дубровиця    мол. перенос
2 тур
4.    11 жовтня    четвер    ДЮСШ Володимирець    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    мол. і старші
5.    12 жовтня    п’ятниця     РайДЮСШ Сарни    ДЮСШ Вараш    мол. і старші
6.    12 жовтня    п’ятниця    ДЮСШ Рокитне    ДЮСШ Володимирець-06    мол.
3 тур
7.    18 жовтня    четвер    ДЮСШ Вараш    ДЮСШ Володимирець    мол. і старші
8.    19 жовтня    п’ятниця    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    РайДЮСШ Сарни    мол. і старші
9.    19 жовтня    п’ятниця    ДЮСШ Володимирець-06    ДЮСШ Дубровиця    мол.
4 тур
10.    23 жовтня    вівтор.    РайДЮСШ Сарни    ДЮСШ Рокитне    мол.
11.    23 жовтня    вівтор.    РайДЮСШ Сарни    ДЮСШ Володимирець    старші
12.    25 жовтня    четвер    ДЮСШ Вараш    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    мол. і старші
22.    25 жовтня    четвер    ДЮСШ Дубровиця    ДЮСШ Володимирець    мол.
5 тур
13.    29 жовтня    понеділок    ДЮСШ Рокитне    ДЮСШ Дубровиця    мол.
14.    01 листопада    четвер    ДЮСШ Володимирець-05    РайДЮСШ Сарни    мол. і старші
15.    02 листопада    п’ятниця    ДЮСШ Володимирець-06    ДЮСШ Вараш    мол.
6 тур
16.    05 листопада    понеділок    ДЮСШ Володимирець-05    ДЮСШ Володимирець-06    мол.
23.    06 листопада    вівтор.    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    ДЮСШ Рокитне    мол.
17.    06 листопада    вівтор.    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    ДЮСШ Вараш    старші
18.    06 листопада    вівтор.    ДЮСШ Дубровиця    ДЮСШ Вараш    мол.
7 тур
19.    08 листопада    четвер    ДЮСШ Рокитне    ДЮСШ Володимирець-05    мол.
20.    08 листопада    четвер    РайДЮСШ Сарни    ДЮСШ Дубровиця    мол.
24.    08 листопада    четвер    РайДЮСШ Сарни    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    старші
21.    09 листопада    п’ятниця    ДЮСШ Володимирець-06    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    мол.
25.    09 листопада    п’ятниця    ДЮСШ Володимирець    ДЮСШ Вараш    старші
Матчі старших юнаків
26.    13 листопада    вівтор.    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    ДЮСШ Володимирець    старші
27.    13 листопада    вівтор.    ДЮСШ Вараш    РайДЮСШ Сарни    старші

Початок матчів: молодші юнаки – 13.00   старші юнаки – 14.30

Додати коментар


Захисний код
Оновити