Чемпіонат області 1 ліга (юнаки) - результати матчів

1 ліга (юнаки) 1 коло

1 ТУР

1 Полісся (Рокитне) ХФК Надія   5:0

2 АГАТ (Гоща) Сокіл (Радивилів-Крупець)   1:0

3 Вілія (Млинів) Ізотоп (Вараш)   1:3

4 Маяк (Сарни) ОДЕК (Оржів) *

5 Коливань (Клевань) Рафалівка   1:2    

6 Калина (Бугрин) Колос (Кричильськ)   2:1

ДЮСШ «Верес» - вихідний

*Матч перенесено на пізніший термін

2 ТУР

7 Рафалівка Калина (Бугрин)   1:0

8 ОДЕК (Оржів) Коливань (Клевань)   3:0

9 Ізотоп (Вараш) Маяк (Сарни)   5:1

10 Сокіл (Радивилів-Крупець) Вілія (Млинів)   0:0

11 ХФК Надія АГАТ (Гоща)   1:1

12 ДЮСШ «Верес»  Полісся (Рокитне)   4:1

Колос (Кричильськ) - вихідний

3 ТУР

13 АГАТ (Гоща) ДЮСШ «Верес»   2:1

14 Вілія (Млинів) ХФК Надія   2:0

15 Маяк (Сарни) Сокіл (Радивилів-Крупець)   1:0

16 Коливань (Клевань) Ізотоп (Вараш)   2:0

17 Калина (Бугрин) ОДЕК (Оржів)   1:2

18 Колос (Кричильськ) Рафалівка   2:3

Полісся (Рокитне) - вихідний

16.05.2018 – резервний день

4 ТУР

19 ОДЕК (Оржів) Колос (Кричильськ) 13.06

20 Ізотоп (Вараш) Калина (Бугрин)   2:0

21 Сокіл (Радивилів-Крупець) Коливань (Клевань)   0:2

22 ХФК Надія  Маяк (Сарни) 13.06

23 ДЮСШ «Верес» Вілія (Млинів)   3:0

24 Полісся (Рокитне) АГАТ (Гоща)   2:0

ФК Рафалівка - вихідний

23.05.2018 – резервний день

5 ТУР

25 Вілія (Млинів) Полісся (Рокитне) 26.05

26 Маяк (Сарни) ДЮСШ «Верес» 27.05

27 Коливань (Клевань) ХФК Надія  30.05

28 Калина (Бугрин) Сокіл (Радивилів-Крупець) 27.05

29 Колос (Кричильськ) Ізотоп (Вараш) 26.05

30 ФК Рафалівка ОДЕК (Оржів) 20.06

АГАТ (Гоща) - вихідний

30.05.2018 – резервний день

6 ТУР

31 Ізотоп (Вараш) ФК Рафалівка 02.06

32 Сокіл (Радивилів-Крупець) Колос (Кричильськ) 03.06

33 ХФК Надія  Калина (Бугрин) 20.06

34 ДЮСШ «Верес» Коливань (Клевань) 02.06

35 Полісся (Рокитне) Маяк (Сарни) 02.06

36 АГАТ (Гоща) Вілія (Млинів) 03.06

ОДЕК (Оржів) - вихідний

06.06.2018 – резервний день

7 ТУР

37 Маяк (Сарни) АГАТ (Гоща) 10.06

38 Коливань (Клевань) Полісся (Рокитне) 10.06

39 Калина (Бугрин) ДЮСШ «Верес» 10.06

40 Колос (Кричильськ) ХФК Надія  09.06

41 ФК Рафалівка Сокіл (Радивилів-Крупець) 09.06

42 ОДЕК (Оржів) Ізотоп (Вараш) 09.06

Вілія (Млинів) - вихідний

13.06.2018 – резервний день

8 ТУР

43 Сокіл (Радивилів-Крупець) ОДЕК (Оржів) 17.06

44 ХФК Надія  ФК Рафалівка 17.06

45 ДЮСШ «Верес» Колос (Кричильськ) 16.06

46 Полісся (Рокитне) Калина (Бугрин) 16.06

47 АГАТ (Гоща) Коливань (Клевань) 17.06

48 Вілія (Млинів) Маяк (Сарни) 16.06

Ізотоп (Вараш) - вихідний

20.06.2018 – резервний день

9 ТУР

49 Коливань (Клевань) Вілія (Млинів) 24.06

50 Калина (Бугрин) АГАТ (Гоща) 24.06

51 Колос (Кричильськ) Полісся (Рокитне) 23.06

52 ФК Рафалівка ДЮСШ «Верес» 24.06

53 ОДЕК (Оржів) ХФК Надія  24.06

54 Ізотоп (Вараш) Сокіл (Радивилів-Крупець) 23.06

Маяк (Сарни) - вихідний

27.06.2018 – резервний день

10 ТУР

55 ХФК Надія  Ізотоп (Вараш) 01.07

56 ДЮСШ «Верес» ОДЕК (Оржів) 30.06

57 Полісся (Рокитне) ФК Рафалівка 30.06

58 АГАТ (Гоща) Колос (Кричильськ) 01.07

59 Вілія (Млинів) Калина (Бугрин) 30.06

60 Маяк (Сарни) Коливань (Клевань) 01.07

Сокіл (Радивилів-Крупець) - вихідний

04.07.2018 – резервний день

11 ТУР

61 Калина (Бугрин) Маяк (Сарни) 08.07

62 Колос (Кричильськ) Вілія (Млинів) 07.07

63 ФК Рафалівка АГАТ (Гоща) 08.07

64 ОДЕК (Оржів) Полісся (Рокитне) 08.07

65 Ізотоп (Вараш) ДЮСШ «Верес» 07.07

66 Сокіл (Радивилів-Крупець) ХФК Надія  08.07

Коливань (Клевань) - вихідний

11.07.2018 – резервний день

12 ТУР

67 ДЮСШ «Верес» Сокіл (Радивилів-Крупець) 14.07

68 Полісся (Рокитне) Ізотоп (Вараш) 15.07

69 АГАТ (Гоща) ОДЕК (Оржів) 15.07

70 Вілія (Млинів) ФК Рафалівка 14.07

71 Маяк (Сарни) Колос (Кричильськ) 15.07

72 Коливань (Клевань) Калина (Бугрин) 15.07

ХФК Надія  - вихідний

18.07.2018 – резервний день

13 ТУР

73 Колос (Кричильськ) Коливань (Клевань) 21.07

74 ФК Рафалівка Маяк (Сарни) 22.07

75 ОДЕК (Оржів) Вілія (Млинів) 22.07

76 Ізотоп (Вараш) АГАТ (Гоща) 21.07

77 Сокіл (Радивилів-Крупець) Полісся (Рокитне) 22.07

78 ХФК Надія  ДЮСШ «Верес» 22.07

Калина (Бугрин) – вихідний

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити