Чемпіонат області 1 ліга (юнаки) - результати матчів

1 ліга (юнаки)

І тур 29.04 (субота)
1. Маяк – Колос
  2:1
2. Садове – АГАТ
  1:7
3.
ХФК Надія (ФК Малинськ) – Рафалівка   0:10 
4. ОДЕК – Ізотоп-РАЕС
   0:0
5. Млинів – Сокіл   3:0

ІІ тур 06.05 (субота)
6. Сокіл – Маяк   0:3
7. Колос – Садове   8:1
8. АГАТ – ХФК Надія (ФК Малинськ)   4:0
9. Рафалівка – ОДЕК   3:1
1
0. Ізотоп-РАЕС – Случ   0:4
ІІІ тур 13-14.05 (субота-неділя)
1
1. Садове – Маяк   0:8 
1
2. ХФК Надія (ФК Малинськ) – Колос   1:1  
1
3. ОДЕК – АГАТ   0:0 
1
4. Случ – Рафалівка   2:4
1
5. Млинів – Ізотоп-РАЕС   2:3

IV тур 20-21.05 (субота-неділя)
1
6. Сокіл – Садове   6:0 
17. Маяк – ХФК Надія (ФК Малинськ)   3:0
18. Колос – ОДЕК   1:0 
19. АГАТ – Случ   0:4
2
0. Рафалівка - Млинів   0:0
V тур 27-28.05 (субота-неділя)
2
1. ХФК Надія (ФК Малинськ) – Садове   11:0 
2
2. ОДЕК – Маяк   2:2
2
3. Случ – Колос   2:1  
2
4. Млинів – АГАТ   1:0
25. Ізотоп-РАЕС – Сокіл   8:0

VI тур 04.06 (неділя)
26. Сокіл – ХФК Надія (ФК Малинськ)   1:1 
27. Садове – ОДЕК   1:7
28. Маяк – Случ   2:0
29. Колос – Млинів   0:1
3
0. Рафалівка – Ізотоп-РАЕС   3:1

VII тур 10-11.06 (субота-неділя)
31. ОДЕК – ХФК Надія (ФК Малинськ)   4:0 
3
2. Случ – Садове   3:0 
3
3. Млинів – Маяк   1:0
34. Ізотоп-РАЕС – АГАТ   2:1 
35. Рафалівка – Сокіл   5:1

VIII тур 17-18.06 (субота-неділя)
36. Сокіл – ОДЕК   0:2 
37. ХФК Надія (ФК Малинськ) – Случ   1:4 
38. Садове – Млинів   0:3
39. Колос – Ізотоп-РАЕС   2:5
4
0. АГАТ – Рафалівка   1:3

IX тур 24-25.06 (субота-неділя)
4
1. АГАТ – Сокіл   10:0 
42. Случ – ОДЕК   4:1
43. Млинів – ХФК Надія (ФК Малинськ)   6:2
44. Ізотоп-РАЕС – Маяк   2:1
45. Рафалівка – Колос   10:1

X тур 01-02.07 (субота-неділя)
46. Сокіл – Случ   2:0 
47. ОДЕК – Млинів   0:3
48. Садове - Ізотоп-РАЕС   0:7 
49. Маяк – Рафалівка (в Рафалівці)   1:0 
50. Колос – АГАТ   1:1

XI тур 08-09.07 (субота-неділя)
51. Колос – Сокіл   4:0
52. Млинів – Случ   1:1
53.Ізотоп-РАЕС – ХФК Надія (ФК Малинськ)   2:2
54. Рафалівка – Садове   18:0
55. АГАТ – Маяк   4:1

2 коло

 

XIІ тур 26-27.08 (субота-неділя)
56. КолосМаяк   0:5 
57. АГАТСадове   10:0
58. Рафалівка – ХФК Надія (ФК Малинськ)   4:0
59. Ізотоп-РАЕСОДЕК    1:0
60. СокілМлинів   0:3

XIІІ тур 02-03.09 (субота-неділя)
61. МаякСокіл   3:1  
62. СадовеКолос   0:7   
63. ХФК Надія (ФК Малинськ) – АГАТ   0:3    
64. ОДЕКРафалівка    0:3   
65. СлучІзотоп-РАЕС    0:5
XIV тур
09-10.09 (субота-неділя)
66. МаякСадове   11:0    
67. Колос – ХФК Надія (ФК Малинськ)   2:4    
68. АГАТОДЕК    11.10
69. РафалівкаСлуч   2:0
70. Ізотоп-РАЕСМлинів   1:1  

XV тур 16-17.09 (субота-неділя)
71. СадовеСокіл   0:6  
72. ХФК Надія (ФК Малинськ) – Маяк   0:8  
73. ОДЕККолос   3:1
74. СлучАГАТ   1:0 
75. МлинівРафалівка   1:3    
XVI тур 2
3-24.09 (субота-неділя)
76. Садове – ХФК Надія (ФК Малинськ)   0:7  
77. МаякОДЕК   1:0   
78. КолосСлуч   1:3 
79. АГАТМлинів   2:4   
80. СокілІзотоп-РАЕС   0:2   

XVII тур 30.09-01.10 (субота-неділя)
81. ХФК Надія (ФК Малинськ) – Сокіл   1:4   
82. ОДЕКСадове   8:1    
83. СлучМаяк   0:0
84. МлинівКолос   1:1
85. Ізотоп-РАЕСРафалівка   4:1  

XVIII тур 07-08.10 (субота-неділя)
86. ХФК Надія (ФК Малинськ) – ОДЕК   0:1   
87. СадовеСлуч   0:12
88. МаякМлинів   1:4
89. АГАТІзотоп-РАЕС   2:2   
90. СокілРафалівка   0:4

XIX тур 14-15.10 (субота-неділя)
91. ОДЕКСокіл    3:0   
92. Случ – ХФК Надія (ФК Малинськ)   0:1  
93. МлинівСадове   7:0   
94. Ізотоп-РАЕСКолос  3:2  
95. РафалівкаАГАТ   5:1

XX тур 21-22.10 (субота-неділя)
96. СокілАГАТ   2:3    
97. ОДЕКСлуч   1:6  
98. ХФК Надія (ФК Малинськ) – Млинів   1:7    
99. МаякІзотоп-РАЕС   0:3
100. КолосРафалівка   2:6

XXI тур 28-29.10 (субота-неділя)
101. СлучСокіл   3:0 т.р.   
102. МлинівОДЕК   7:3
103. Ізотоп-РАЕССадове   10:0    
104. Маяк – Рафалівка   0:6
105. АГАТКолос   4:2

XXII тур 04-05.11 (субота-неділя)
106. СокілКолос   1:1   
107. СлучМлинів   0:0
108. ХФК Надія (ФК Малинськ) – Ізотоп-РАЕС   0:4    
109. СадовеРафалівка   0:8  
110. МаякАГАТ   2:1

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити