Першість області 2 ліга: технічні дані

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2 ЛІГА

 

21 тур 26-27.10.2019р.

«Случ» (Березне)«Енергія» (Володимирець)   5:0

«Рачин» (Рачин) – «Граніт» (Томашгород)   3:2

ФЦ «Дубно» (Дубно) – «Садове-2» (Садове)   0:4

«ОТГ» (Клевань-Оржів) – «Зарічне» (Зарічне)   1:1

«Моноліт» (Вараш) «Полісся» (Рокитне)   5:1

«Лісівник» (Дубровиця) – «Стандарт-Водник» (Рівне)   6:0

 

Положення команд на 28.10.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Случ» (Березне)

21

16

3

2

69:19

51

2

«Садове-2» (Садове)

21

13

5

3

57:32

44

3

«Лісівник» (Дубровиця)

21

12

4

5

48:19

40

4

«Полісся» (Рокитне)

21

9

5

7

32:30

32

5

«Моноліт» (Вараш)

21

9

5

7

39:36

32

6

«Зарічне» (Зарічне)

21

9

5

7

42:32

32

7

«Енергія» (Володимирець)

21

7

7

7

31:41

28

8

«Граніт» (Томашгород)

21

8

4

9

39:41

28

9

«Рачин» (Рачин)

21

8

3

10

37:36

27

10

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

21

7

2

12

32:46

23

11

ФЦ «Дубно» (Дубно)

21

1

5

15

11:46

8

12

«Стандарт-Водник» (Рівне)

21

1

4

16

9:68

7

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Случ»

(Березне)

 

2:0

0:2

5:0

3:3

2:0

5:0

4:0

2:1

3:1

2:1

1:1

 

 

 

 

 

 

4:1

1:0

5:0

3:3

4:1

10:0

 

3:0

3:2

6:0

1:3

2

«Полісся» (Рокитне)

0:2

 

1:1

2:1

4:5

2:1

1:0

2:1

0:1

2:1

2:0

2:2

 

 

 

 

 

 

1:4

0:1

1:1

1:2

 

2:0

4:0

1:1

3:1

0:0

1:5

3

«Лісівник» (Дубровиця)

2:0

1:1

 

5:0

2:3

2:2

0:1

1:1

3:1

0:0

2:1

2:0

 

 

 

 

 

 

0:1

1:0

 

1:2

4:0

6:0

3:0

3:1

1:3

4:1

5:1

4

«Енергія» (Володимирець)

0:5

1:2

0:5

 

2:2

1:1

1:1

3:2

6:2

1:1

3:2

3:1

 

 

 

 

 

 

0:5

1:1

 

1:0

0:2

2:1

1:1

2:3

1:1

2:1

0:2

5

«Садове-2» (Садове)

3:3

5:4

3:2

2:2

 

4:0

3:0

3:3

1:0

2:3

1:3

3:0

 

 

 

 

 

 

3:3

2:1

2:1

0:1

4:0

4:1

5:1

2:1

2:0

 

3:3

6

ФЦ «Дубно»

(Дубно)

0:2

1:2

2:2

1:1

0:4

 

0:0

2:3

0:3

0:1

0:2

1:2

 

 

 

 

 

 

1:4

 

0:4

2:0

0:4

0:0

0:1

1:1

0:5

0:3

0:2

7

«Стандарт-Водник» (Рівне)

0:5

0:1

1:0

1:1

0:3

0:0

 

0:7

1:1

1:5

1:5

2:5

 

 

 

 

 

 

0:10

0:2

0:6

1:2

1:4

0:0

0:3

0:3

0:3

0:2

 

8

«Граніт» (Томашгород)

0:4

1:2

1:1

2:3

3:3

3:2

7:0

 

4:1

3:1

0:1

3:2

 

 

 

 

 

 

 

0:4

0:3

1:1

1:5

1:0

3:0

2:3

0:4

3:0

1:1

9

«Рачин»

(Рачин)

1:2

1:0

1:3

2:6

0:1

3:0

1:1

1:4

 

6:0

3:2

0:1

 

 

 

 

 

 

0:3

1:1

1:3

3:2

1:2

1:1

3:0

3:2

 

5:1

0:1

10

«Зарічне» (Зарічне)

1:3

1:2

0:0

1:1

3:2

1:0

5:1

1:3

0:6

 

6:1

0:0

 

 

 

 

 

 

2:3

1:3

3:1

1:1

0:2

5:0

3:0

4:0

 

1:1

3:2

11

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

1:2

0:2

1:2

2:3

3:1

2:0

5:1

1:0

2:3

1:6

 

3:4

 

 

 

 

 

 

0:6

0:0

1:4

1:2

 

3:0

2:0

0:3

1:5

1:1

2:1

12

«Моноліт» (Вараш)

1:1

2:2

0:2

1:3

0:3

2:1

5:2

2:3

1:0

0:0

4:3

 

 

 

 

 

 

 

3:1

5:1

1:5

2:0

3:3

2:0

 

1:1

1:0

2:3

1:2

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити