Календарі першості Рівненської області 2 ліга 2 коло (південь + північ)

2 ліга (група «А») 1 коло

1 ТУР

1 «Енергія» Володимирець «Зарічне» 29.04 15:00

2 «Свиспан» Костопіль «Імпульс» Дубно 28.04 16:00

3 «ОТГ Клевань-Оржів» «Експрес» (Здолбунів) 29.04 16:00

«Полісся» (Малятин) - вихідний

2 ТУР

4 «Зарічне» «Полісся» (Малятин) 05.05 14:00

5 «Імпульс» Дубно «Енергія» Володимирець 05.05 16:00

6 «Експрес» Здолбунів «Свиспан» Костопіль 05.05 18:00

«ОТГ Клевань-Оржів» - вихідний

3 ТУР

7 «Полісся» (Малятин) «Імпульс» Дубно 12.05 16:00

8 «Енергія» Володимирець «Експрес» Здолбунів 13.05 15:00

9 «ОТГ Клевань-Оржів» «Зарічне» 13.05 16:00

«Свиспан» Костопіль – вихідний

4 ТУР

10 «Експрес» Здолбунів «Полісся» (Малятин) 19.05 16:00

11 «Зарічне» «Свиспан» Костопіль 20.05 14:00

12 «Імпульс» Дубно ОТГ Клевань-Оржів 19.05 16:00

«Енергія» Володимирець – вихідний

5 ТУР

13 «Полісся» (Малятин) «ОТГ Клевань-Оржів» 27.05 16:00

14 «Енергія» Володимирець «Свиспан» Костопіль 27.05 15:00

15 «Імпульс» Дубно «Зарічне» 26.05 16:00

«Експрес» Здолбунів - вихідний

6 ТУР

16 «Свиспан» Костопіль «Полісся» (Малятин) 02.06 16:00

17 «ОТГ Клевань-Оржів» «Енергія» Володимирець 03.06 16:00

18 «Зарічне» «Експрес» Здолбунів 03.06 14:00

«Імпульс» Дубно - вихідний

7 ТУР

19 «Полісся» (Малятин) «Енергія» Володимирець 10.06 16:00

20 «Свиспан» Костопіль «ОТГ Клевань-Оржів» 09.06 16:00

21 «Експрес» Здолбунів «Імпульс» Дубно 09.06 16:00

«Зарічне» - вихідний

 

2 ліга (група «Б») 1 коло

1 ТУР

1 «Стир » Демидівка «Вельбівне» 28.04 16:00

2 «Граніт» Томашгород «Сокіл» Осова 28.04 15:00

3 «Лісівник» Дубровиця «Колос» Рачин 29.04 15:00

4 «Кобра» Острог «Локомотив» Здолбунів 28.04 16:00

2 ТУР

5 «Сокіл» Осова «Стир » Демидівка 05.05 15:00

6 «Колос» Рачин «Граніт» Томашгород 06.05 16:00

7 «Локомотив» Здолбунів «Лісівник» Дубровиця 05.05 16:00

8 «Вельбівно» «Кобра» Острог 05.05 16:00

3 ТУР

9 «Стир » Демидівка «Колос» Рачин 12.05 16:00

10 «Граніт» Томашгород «Локомотив» Здолбунів 12.05 15:00

11 «Лісівник» Дубровиця «Вельбівно» 13.05 15:00

12 «Кобра» Острог «Сокіл» Осова 12.05 16:00

4 ТУР

13 «Локомотив» Здолбунів «Стир» Демидівка 20.05 16:00

14 «Вельбівно» «Граніт» Томашгород 19.05 16:00

15 «Сокіл» Осова «Лісівник» Дубровиця 19.05 15:00

16 «Колос» Рачин «Кобра» Острог 19.05 16:00

5 ТУР

17 «Стир » Демидівка «Кобра» Острог 26.05 16:00

18 «Граніт» Томашгород «Лісівник» Дубровиця 27.05 15:00

19 «Локомотив» Здолбунів «Вельбівно» 26.05 16:00

20 «Колос» Рачин «Сокіл» Осова 26.05 16:00

6 ТУР

21 «Лісівник» Дубровиця «Стир » Демидівка 02.06 15:00

22 «Кобра» Острог «Граніт» Томашгород 02.06 16:00

23 «Сокіл» Осова Локомовти Здолбунів 02.06 15:00

24 «Вельбівно» «Колос» Рачин 02.06 16:00

7 ТУР

25 «Стир » Демидівка «Граніт» Томашгород 09.06 16:00

26 «Лісівник» Дубровиця «Кобра» Острог 10.06 15:00

27 «Локомотив» Здолбунів «Колос» Рачин 10.06 16:00

28 «Сокіл» Осова «Вельбівно» 09.06 15:00

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити