ТУРНІР 2015

20-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ

З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2015 РОКУ

 

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПІСЛЯ ГРУПОВИХ ЗМАГАНЬ:

       

          ГРУПА ,,А                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1

FC GERMANІА-2

5

3

2

0

19:6

11

2

ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК

5

3

2

0

17:11

11

3

ЕКСПРЕС

5

3

1

1

16:8

10

4

ЗІРКА

5

2

1

2

25:23

7

5

СТЕБЛІВКА

5

1

0

4

13:27

3

6

ХФК САПФІР

5

0

0

5

9:24

0

 

        ГРУПА ,,В                                      І                 В                Н                П             Р/М             ОЧ

1

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

5

4

0

1

25:5

12

2

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

5

3

1

1

32:7

10

3

Б-52

5

3

1

1

26:6

10

4

ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ

5

3

0

2

17:17

9

5

DANGER

5

1

0

4

7:34

3

6

НЕЖДАНЧИК

5

0

0

5

6:44

0

 

          ГРУПА ,,С                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1

ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ

5

3

2

0

19:12

11

2

МЕДИК

5

3

1

1

25:13

10

3

РЕБЕЛС 

5

3

0

2

20:7

9

4

БІЛАШІВ

5

3

0

2

14:14

9

5

ZIMAR-GAS

5

1

1

3

13:18

4

6

ТЕМП 

5

0

0

6

5:32

0

 

         ГРУПА ,,D                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1

ДІАНА

5

5

0

0

22:9

15

2

ЯМАЙКА

5

3

1

1

11:5

10

3

ФК ЗДОВБИЦЯ

5

2

0

3

5:7

6

4

ХАОС

5

1

2

2

5:9

5

5

ХЕМП-01

5

1

1

3

7:11

4

6

МЕТЕОР

5

1

0

4

6:15

3

      

          ГРУПА ,,E                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1

ШКІЛЬНА

5

4

1

0

25:9

13

2

BENNY HILL

5

4

1

0

12:3

13

3

ОЛІМПІК

5

2

0

3

14:15

6

4

ФК ГЛИНСЬК

5

2

0

3

11:12

6

5

НОВА МОЩАНИЦЯ

5

2

0

3

12:19

6

6

ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2

5

0

0

5

8:24

0

 

          ГРУПА ,,F                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1

ФК СТАТУС

4

3

1

0

31:6

10

2

FC GERMANІА

4

3

0

1

18:10

9

3

ДРІМ-ТІМ

4

2

0

2

14:10

6

4

ВІКТОРІЯ

4

1

1

2

15:4

4

5

ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ

4

0

0

4

2:50

0

 

ГРУПА ,,А

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ЕКСПРЕС

 

6:0/ 3

0:0/ 1

2:3/ 0

3:2/ 3

5:3/ 3

3

1

1

16:8

10

3

2

ХФК САПФІР

0:6/ 0

 

1:4/ 0

4:5/ 0

2:6/ 0

2:3/ 0

0

0

5

9:24

0

6

3

FC GERMANІА-2

0:0/ 1

4:1/ 3

 

2:2/ 1

5:0/ 3

8:3/ 3

3

2

0

19:6

11

1

4

ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК

3:2/ 3

5:4/ 3

2:2/ 1

 

4:0/ 3

3:3/ 1

3

2

0

17:11

11

2

5

СТЕБЛІВКА

2:3/ 0

6:2/ 3

0:5/ 0

0:4/ 0

 

5:13/0

1

0

4

13:27

3

5

6

ЗІРКА

3:5/ 0

3:2/ 3

3:8/ 0

3:3/ 1

13:5/3

 

2

1

2

25:23

7

4

 

ГРУПА ,,B”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

 

2:3/ 0

5:0/ 3

11:1/3

4:0/ 3

3:1/ 3

4

0

1

25:5

12

1

2

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

3:2/ 3

 

15:1/3

12:1/3

2:3/ 0

0:0/ 1

3

1

1

32:7

10

2

3

НЕЖДАНЧИК

0:5/ 0

1:15/0

 

0:5/ 0

4:6/ 0

1:13/0

0

0

5

6:44

0

6

4

DANGER

1:11/0

1:12/0

5:0/ 3

 

0:6/ 0

0:5/ 0

1

0

4

7:34

3

5

5

ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ

0:4/ 0

3:2/ 3

6:4/ 3

6:0/ 3

 

2:7/ 0

3

0

2

17:17

9

4

6

Б-52

1:3/ 0

0:0/ 1

13:1/3

5:0/ 3

7:2/ 3

 

3

1

1

26:6

10

3

 

ГРУПА ,,C”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

РЕБЕЛС 

 

2:3/ 0

5:1/ 3

1:2/ 0

7:0/ 3

5:1/ 3

3

0

2

20:7

9

3

2

МЕДИК

3:2/ 3

 

5:1/ 3

5:5/ 1

10:2/3

2:3/ 0

3

1

1

25:13

10

2

3

ZIMAR-GAS

1:5/ 0

1:5/ 0

 

2:2/ 1

8:1/ 3

1:5/ 0

1

1

3

13:18

4

5

4

ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ

2:1/ 3

5:5/ 1

2:2/ 1

 

5:1/ 3

5:3/ 3

3

2

0

19:12

11

1

5

ТЕМП 

0:7/ 0

2:10/0

1:8/ 0

1:5/ 0

 

1:2/ 0

0

0

5

5:32

0

6

6

БІЛАШІВ

1:5/ 0

3:2/ 3

5:1/ 3

3:5/ 0

2:1/ 3

 

3

0

2

14:14

9

4

 

ГРУПА ,,D”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ДІАНА

 

4:1/ 3

4:3/ 3

6:1/ 3

4:2/ 3

4:2/ 3

5

0

0

22:9

15

1

2

ФК ЗДОВБИЦЯ

1:4/ 0

 

0:1/ 0

1:0/ 3

2:0/ 3

1:2/ 0

2

0

3

5:7

6

3

3

ЯМАЙКА

3:4/ 0

1:0/ 3

 

0:0/ 1

5:0/ 3

2:1/ 3

3

1

1

11:5

10

2

4

ХАОС

1:6/ 0

0:1/ 0

0:0/ 1

 

3:1/ 3

1:1/ 1

1

2

2

5:9

5

4

5

МЕТЕОР

2:4/ 0

0:2/ 0

0:5/ 0

1:3/ 0

 

3:1/ 3

1

0

4

6:15

3

6

6

ХЕМП-01

2:4/ 0

2:1/ 3

1:2/ 0

1:1/ 1

1:3/ 0

 

1

1

3

7:11

4

5

 

ГРУПА ,,E”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

BENNY HILL

 

1:0/ 3

1:1/ 1

5:0/ 3

3:1/ 3

2:1/ 3

4

1

0

12:3

13

2

2

НОВА МОЩАНИЦЯ

0:1/ 0

 

2:10/0

3:2/ 3

5:2/ 3

2:4/ 0

2

0

3

12:19

6

5

3

ШКІЛЬНА

1:1/ 1

10:2/3

 

5:2/ 3

5:1/ 3

4:3/ 3

4

1

0

25:9

13

1

4

ОЛІМПІК

0:5/ 0

2:3/ 0

2:5/ 0

 

8:2/ 3

2:0/ 3

2

0

3

14:15

6

3

5

ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2

1:3/ 0

2:5/ 0

1:5/ 0

2:8/ 0

 

2:3/ 0

0

0

5

8:24

0

6

6

ФК ГЛИНСЬК

1:2/ 0

4:2/ 3

3:4/ 0

0:2/ 0

3:2/ 3

 

2

0

3

11:12

6

4

 

ГРУПА ,,F”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANІА

 

2:6/ 0

1:0/ 3

5:4/ 3

10:0/ 3

3

0

1

18:10

9

2

2

ФК СТАТУС

6:2/ 3

 

2:2/ 1

3:2/ 3

20:0/ 3

3

1

0

31:6

10

1

3

ВІКТОРІЯ

0:1/ 0

2:2/ 1

 

0:1/ 0

13:0/ 3

1

1

2

15:4

4

4

4

ДРІМ-ТІМ

4:5/ 0

2:3/ 0

1:0/ 3

 

7:2/ 3

2

0

2

14:10

6

3

5

ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ

0:10/ 0

0:20/ 0

0:13/ 0

2:7/ 0

 

0

0

4

2:50

0

5

 

2 січня (1/16 фіналу)

 

86

Євро-Цементник – ФК Глинськ    

9:2

 

87

Медик – ХФК Надія-юнаки              

5:1

 

88

Експрес – ФК Здовбиця                 

6:1

 

89

Альфа-Центавра – Вікторія           

3:4

 

90

Ребелс – Дрім-Тім                           

2:1

 

91

Ямайка – Хаос                                  

2:2 п/п 6:7

 

92

Б-52 – Зірка                                     

7:5

 

93

Олімпік – Білашів                           

1:3

 

3 січня (1/8 фіналу)

 

94

Арсенал-Глинськ – Ребелс           

2:4

 

95

FC Germania – Хаос                      

4:0

 

96

Діана – Б-52                                   

1:1 п/п 4:2

 

97

ФК Статус – Білашів

7:0

 

98

FC Germania-2 – Євро-Цементник

0:3

 

99

ПАТ Волинь-Цемент – Медик

0:2

 

100

Шкільна – Експрес

0:1

 

101

Benny Hill – Вікторія

1:1 п/п 4:2

 

9 січня (1/4 фіналу)

102

Діана – ФК Статус

2:0

103

Ребелс – FC Germania

0:2

104

ЕкспресBenny Hill

3:1

105

Євро-Цементник – Медик

7:0

10 січня (1/2 фіналу)

106

Євро-Цементник – Експрес

1:2

107

FC Germania – Діана

0:0 п/п 4:3

Матч за 3-є місце

108

Євро-Цементник – Діана

0:1

Фінал

109

Експрес – FC Germania

1:1 п/п 4:5

           

 

 

В 109 матчах командами забито 626 мячів, що становить 5,74 гола за гру.

Індивідуальні кубки та призи:

 «Баварія-99» - команда «Вікторія»,

 «Глядацьких симпатій» - команда «Експрес»,

 «Прогрес року» - команда «Б-52»,

«Футбольної інтернаціональності» - команда «FC Germania»,

«Вдалий дебют» - команда «Білашів»,

«Багаторічна стабільність» - команда «Zimar-Gas»,

«Жага до перемоги» - команда «Хемп-01»,

«Останній момент» - команда «Шкільна»,

«Кращий бомбардир» (за додатковими показниками в боротьбі з Гриценко Юрієм «Експрес») - Гайдук Володимир «FC Germania»,

«Завжди на пульсі» - Олексенко Максим «Ямайка»,

«Найекстравагантніший гравець» - Ягелюк Олег «Євро-Цементник»,

«За відданість футболу» - Дубич Віктор «Темп»,

«Найрізноплановий гравець» - Савчук Богдан «Діана»,

«Найкорисніший гравець» - Лащенков Сергій «Експрес»,

«Кращий воротар» - Кособуцький Юрій «FC Germania»,

 «Кращий гравець» - Гергелюк Олександр «FC Germania»,

медаль «Добровільний волонтер чемпіонату» - Копоть Михайло «ДЮСШ-Шкільна-2».

 Відомий багатьом не лише у Здолбунові і в Рівненській області, а й за межами України футбольний тренер та спортивний функціонер Кравчук Анатолій Филимонович надав власні призи футбольної професійної атрибутики, які були вручені (за його побажанням) найстаршим діючим ветеранам футболу Здолбунівщини на даному чемпіонаті двом Ярославам – Данчуку «FC Germania-2» і Вернюку «ФК Глинськ».    

ПІДСУМКОВЕ РОЗТАШУВАННЯ КОМАНД:

 

1. FC GERMANІА

 2. ЕКСПРЕС

  3. ДІАНА

   4. ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК

    5. ФК СТАТУС

     6. BENNY HILL

      7. МЕДИК

       8. РЕБЕЛС

        9. ШКІЛЬНА

         10. АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

          11. FC GERMANIA-2

           12. ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ

            13. Б-52

             14. БІЛАШІВ

              15. ВІКТОРІЯ

               16. ХАОС

                17. ЯМАЙКА

                 18. АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

                  19. ДРІМ-ТІМ

                   20. ОЛІМПІК

                    21. ФК ЗДОВБИЦЯ

                     22. ЗІРКА

                      23. ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ

                       24. ФК ГЛИНСЬК

                        25. Н.МОЩАНИЦЯ

                         26. ХЕМП-01

                          27. ZIMAR-GAS

                           28. СТЕБЛІВКА

                            29. МЕТЕОР

                             30. DANGER

                              31. ХФК САПФІР

                               32. ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2

                                33. ТЕМП

                                 34. НЕЖДАНЧИК

 

                                  35. ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ 

Додати коментар


Захисний код
Оновити