ТУРНІР 2016

21-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ

З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2016 РОКУ

 

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПІСЛЯ ГРУПОВИХ ЗМАГАНЬ:

       

          ГРУПА «А»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1

ТАНЧИК

5

5

0

0

37:11

15

2

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

5

4

0

1

15:11

12

3

ЕКСПРЕС

5

3

0

2

16:8

9

4

БІЛАШІВ

5

2

0

3

8:19

6

5

АТЛЕТИК

5

1

0

4

11:22

3

6

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

5

0

0

5

9:25

0

 

        ГРУПА «В»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1

ДІАНА

5

4

1

0

22:5

13

2

ХФК НАДІЯ

5

2

2

1

10:11

8

3

ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ

5

2

2

1

10:8

8

4

ЯМАЙКА

5

2

1

2

10:9

7

5

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

5

1

2

2

10:12

5

6

ХЕМП-01

5

0

0

5

5:22

0

 

          ГРУПА «С»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1

БУДКОМФОРТ

5

5

0

0

35:7

15

2

МЕДИК

5

3

0

2

28:17

9

3

ОЛІМПІК

5

3

0

2

16:19

9

4

ФК РОЗВАЖ

5

2

0

3

12:20

6

5

ІВАЧКІВ

5

2

0

3

14:20

6

6

ХФК ДЖЕРЕЛО

5

0

0

5

11:33

0

 

         ГРУПА «D»                                           І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1

ШКІЛЬНА

5

4

1

0

19:6

13

2

BENNY HILL

5

4

0

1

28:10

12

3

ЗІРКА

5

2

1

2

12:13

7

4

ХАОС

5

2

0

3

6:15

6

5

ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2

5

1

0

4

9:20

3

6

ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ

5

1

0

4

11:21

3

      

          ГРУПА «E»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1

FC GERMANІА

4

3

1

0

33:7

10

2

DREAM-TEAM

4

2

1

1

12:9

7

3

Б-52

4

1

2

1

17:10

5

4

СТЕБЛІВКА

4

1

0

3

11:29

3

5

FC GERMANІА-2 (DMYTRIVKA)

4

1

0

3

11:29

0

 

          ГРУПА «F»                                           І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1

ФК ПЕТРУС

4

3

1

0

21:8

10

2

ВІКТОРІЯ

4

3

1

0

18:6

10

3

ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ

4

2

0

2

11:10

6

4

НОВА МОЩАНИЦЯ

4

1

0

3

8:11

3

5

СК МЕРИДІАН

4

0

0

4

7:30

0

 

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ЕКСПРЕС

 

7:0/ 3

0:1/ 0

0:5/ 0

4:2/ 3

5:0/ 3

3

0

2

16:8

9

3

2

БІЛАШІВ

0:7/ 0

 

2:3/ 0

2:8/ 0

2:0/ 3

2:1/ 3

2

0

3

8:19

6

4

3

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

1:0/ 3

3:2/ 3

 

2:3/ 0

7:6/ 3

2:0/ 3

4

0

1

15:11

12

2

4

ТАНЧИК

5:0/ 3

8:2/ 3

3:2/ 3

 

8:0/ 3

13:7/3

5

0

0

37:11

15

1

5

АТЛЕТИК

2:4/ 0

0:2/ 0

6:7/ 0

0:8/ 0

 

3:1/ 3

1

0

4

11:22

3

5

6

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

0:5/ 0

1:2/ 0

0:2/ 0

7:13/0

1:3/ 0

 

0

0

5

9:25

0

6

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ДІАНА

 

3:0/ 3

4:2/ 3

7:0/ 3

6:1/ 3

2:2/ 1

4

1

0

22:5

13

1

2

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

0:3/ 0

 

2:4/ 0

5:2/ 3

1:1/ 1

2:2/ 1

1

2

2

10:12

5

5

3

ЯМАЙКА

2:4/ 0

4:2/ 3

 

4:0/ 3

0:0/ 1

0:3/ 0

2

1

2

10:9

7

4

4

ХЕМП-01

0:7/ 0

2:5/ 0

0:4/ 0

 

3:4/ 0

0:2/ 0

0

0

5

5:22

0

6

5

ХФК НАДІЯ

1:6/ 0

1:1/ 1

0:0/ 1

4:3/ 3

 

4:1/ 3

2

2

1

10:11

8

2

6

ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ

2:2/ 1

2:2/ 1

3:0/ 3

2:0/ 3

1:4/ 0

 

2

2

1

10:8

8

3

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

БУДКОМФОРТ

 

5:3/ 3

3:2/ 3

10:1/3

8:1/ 3

9:0/ 3

5

0

0

37:7

15

1

2

МЕДИК

3:5/ 0

 

10:4/3

5:2/ 3

10:1/3

0:5/ 0

3

0

2

28:17

9

2

3

ОЛІМПІК

2:3/ 0

4:10/0

 

1:0/ 3

6:5/ 3

3:1/ 3

3

0

2

16:19

9

3

4

ФК РОЗВАЖ

1:10/0

2:5/ 0

0:1/ 0

 

3:2/ 3

6:2/ 3

2

0

3

12:20

6

4

5

ДЖЕРЕЛО

1:8/ 0

1:10/0

5:6/ 0

2:3/ 0

 

2:6/ 0

0

0

5

11:33

0

6

6

ІВАЧКІВ

0:9/ 0

5:0/ 3

1:3/ 0

2:6/ 0

6:2/ 3

 

2

0

3

14:20

6

5

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

BENNY HILL

 

3:4/ 0

5:0/ 3

8:3/ 3

7:0/ 3

5:3/ 3

4

0

1

28:10

12

2

2

ШКІЛЬНА

4:3/ 3

 

6:1/ 3

5:0/ 3

3:1/ 3

1:1/ 1

4

1

0

19:6

13

1

3

ХАОС

0:5/ 0

1:6/ 0

 

2:1/ 3

3:1/ 3

0:2/ 0

2

0

3

6:15

6

4

4

ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ

3:8/ 0

0:5/ 0

1:2/ 0

 

2:5/ 0

5:1/ 3

1

0

4

11:21

3

6

5

ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2

0:7/ 0

1:3/ 0

1:3/ 0

5:2/ 3

 

2:5/ 0

1

0

4

9:20

3

5

6

ЗІРКА

3:5/ 0

1:1/ 1

2:0/ 3

1:5/ 0

5:2/ 3

 

2

1

2

12:13

7

3

 

ГРУПА «E»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANІА

 

1:1/ 1

5:2/ 3

14:0/ 3

13:4/ 3

3

1

0

33:7

10

1

2

Б-52

1:1/ 1

 

1:1/ 1

11:3/ 3

4:5/ 0

1

2

1

17:10

5

3

3

DREAM-TEAM

2:5/ 0

1:1/ 1

 

4:1/ 3

5:2/ 3

2

1

1

12:9

7

2

4

СТЕБЛІВКА

0:14/ 0

3:11/ 0

1:4/ 0

 

7:0/ 3

1

0

3

11:29

3

4

5

FC GERMANІА-2 (DMYTRIVKA)

4:13/ 0

5:4/ 3

2:5/ 0

0:7/ 0

 

1

0

3

11:29

3

5

 

ГРУПА «F»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ФК ПЕТРУС

 

5:2/ 3

2:2/ 1

10:2/ 3

4:2/ 3

3

1

0

21:8

10

1

2

ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ

2:5/ 0

 

1:2/ 0

5:2/ 3

3:1/ 3

2

0

2

11:10

6

3

3

ВІКТОРІЯ

2:2/ 1

2:1/ 3

 

11:2/ 3

3:1/ 3

3

1

0

18:6

10

2

4

СК МЕРИДІАН

2:10/ 0

2:5/ 0

2:11/ 0

 

1:4/ 0

0

0

4

7:30

0

5

5

НОВА МОЩАНИЦЯ

2:4/ 0

1:3/ 0

1:3/ 0

4:1/ 3

 

1

0

3

8:11

3

4

 

25 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)   1/16 фіналу

81.

8:1

Benny Hill – Стеблівка                    

82.

4:2

Альфа-Центавра – Ямайка             

83.

2:1

ЕкспресЗірка                                

84.

4:2

Dream-team – Нова Мощаниця      

85.

3:3

п/п 4:3

ОлімпікФК ЛМЗ Квасилів          

86.

2:1

ХФК Надія – Хаос                           

87.

4:2

ПТГО – Білашів                              

88.

6:1

Б-52 – ФК Розваж                           

31 ГРУДНЯ (СУБОТА)

1/8 фіналу

89.

2:2 п/п 4:3

Діана – Олімпік                               

90.

4:5

Медик – ХФК Надія                       

91.

3:0

Шкільна – ПТГО                                     

92.

2:1

ФК Петрус – Б-52                           

93.

6:0

Танчик – Benny Hill                                  

94.

1:1 п/п 5:4

Будкомфорт – Альфа-Центавра     

95.

3:0

FC Germania – Експрес                 

96.

3:1

Вікторія – Dream-team                   

14 СІЧНЯ (СУБОТА)

1/4 фіналу

97.

2:1

Шкільна – ФК Петрус               

98.

2:2 п/п 6:5

Діана – ХФК Надія                      

99.

0:0 п/п 2:0

FC Germania – Вікторія               

100.

0:4

Танчик – Будкомфорт                  

15 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

1/2 фіналу

101.

4:1

FC Germania – Будкомфорт

102.

2:4

Шкільна – Діана

Матч за 3-є місце

103.

1:0

Будкомфорт – Шкільна

ФІНАЛ

104.

2:1

FC Germania – Діана

         

«Кращий бомбардир» - Коляда Микола «Будкомфорт» (за додатковими показниками у суперництві з Гайдуком Володимиром FC «Germania»);

«Кращий воротар» - Попов Роман «Діана»;

«Кращий гравець» - Кособуцький Юрій FC «Germania»;

«Найкорисніший гравець» - Дацюк Роман FC «Germania»;                  

 «Найрізноплановий гравець» - Савчук Богдан «Діана»;

«Найекстравагантніший гравець» - Мельничук Сергій «Шкільна»;

 «Завжди на пульсі» - Олексенко Максим «Хемп-01»;

 «Добровільний волонтер чемпіонату» - Власюк Володимир «Нова Мощаниця»;

«За відданість футболу» - Лис Ярослав «Альфа-Центавра»;

Кубок «Баварія-99» - команда «Олімпік»;

«Приз глядацьких симпатій» - команда «Шкільна»;

«Прогрес року» - команда «Альфа-Центавра»;  

Кубок  «Футбольної інтернаціональності» - команда FC «Germania»;

«Вдалий дебют» - команда «Продторгобладнання»;  

«Багаторічна стабільність» - команда «Експрес»;

«Жага до перемоги» - команда «Вікторія».

ПІДСУМКОВЕ РОЗТАШУВАННЯ КОМАНД:

 

1. FC GERMANІА

 2. ДІАНА

  3. БУДКОМФОРТ

   4. ШКІЛЬНА

    5. ТАНЧИК

     6. ФК ПЕТРУС

      7. ВІКТОРІЯ

       8. ХФК НАДІЯ

        9. BENNY HILL

         10. АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

          11. МЕДИК

           12. DREAM-TEAM

            13. ЕКСПРЕС

             14. ОЛІМПІК

              15. ПТГО  

               16. Б-52  

                17. ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ

                 18. ЗІРКА  

                  19. ЯМАЙКА

                   20. ФК РОЗВАЖ  

                    21. ХАОС

                     22. БІЛАШІВ

                      23. НОВА МОЩАНИЦЯ

                       24. СТЕБЛІВКА

                        25. ІВАЧКІВ

                         26. АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

                          27. FC GERMANIA-2  

                           28. ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2

                            29. АТЛЕТІК

                             30. ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ  

                              31. ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

                               32. ХЕМП-01

                                33. ДЖЕРЕЛО  

                                 34. СК МЕРИДІАН

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити