Чемпіонат області серед ветеранів - "Славія" вчерговий раз чемпіон області

ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2017 року

Ветерани

Дата

1/2 фіналу

13 жовтня

Полісся

0:3

Славія

14 жовтня

Млинів

0:0

Ізотоп-РАЕС

21 жовтня

Славія

8:0

Полісся

21 жовтня

Ізотоп-РАЕС

2:2

Млинів

Дата

фінал

28 жовтня

Славія

4:0

Млинів

Положення команд після групових змагань:

             Група «Південь»

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

СЛАВІЯ (Рівне)

12

11

0

1

52:7

33

2

ФК МЛИНІВ (Млинів)

12

8

1

3

31:15

25

3

АВТОЛЕНД (Здолбунів)

12

8

0

4

25:16

24

4

ЗОРЯ (Рівненський район)

12

5

2

5

21:16

17

5

ЗЕНІТ СЛАВИ (Гоща)

12

4

2

6

9:18

14

6

КЛЕВАНЬ-ТИННЕ (Рівн. р-н)

12

2

1

9

12:38

7

7

ФК ДУБНО (Дубно)

12

1

0

11

11:51

3

             Група «Північ»

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ІЗОТОП-РАЕС (Вараш)

12

8

3

1

21:6

27

2

ПОЛІССЯ  (Рокитне)

12

5

5

2

13:8

20

3

ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ район

12

5

3

4

17:12

18

4

ФК МАЯК (Сарни)

12

4

3

5

18:25

15

5

БЕРЕЗНІВСЬКИЙ район

12

3

4

5

19:18

13

6

ФК КОСТОПІЛЬ (Костопіль)

12

2

3

7

12:19

9

7

ВЕТЕРАН (Дубровиця)

12

1

5

6

8:20

8

Середня результативність чемпіонату становить 3,2 гола за гру

Група «Південь»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

в

н

п

р/м

оч

м

1

«АВТОЛЕНД»

(м.Здолбунів)

 

1:3

3:0

2:0

2:0

1:3

5:2

8

0

4

25:16

24

3

1:0

1:0

0:1

4:3

3:4

2:0

2

«СЛАВІЯ»

 (м.Рівне)

3:1

 

3:0

2:0

5:0

4:0

8:1

11

0

1

52:7

33

1

0:1

5:0

5:3

10:1

4:0

3:0

3

«ЗЕНІТ СЛАВИ»

(смт.Гоща)

0:3

0:3

 

2:1

0:1

2:0

1:0

4

2

6

9:18

14

5

0:1

0:5

0:0

3:0

0:3

1:1

4

«ЗОРЯ»

(Рівненський р-н)

0:2

0:2

1:2

 

7:1

0:0

4:0

5

2

5

21:16

17

4

1:0

3:5

0:0

2:1

0:2

3:1

5

ФК «ДУБНО»

(м.Дубно)

0:2

0:5

1:0

1:7

 

0:5

0:3

1

0

11

11:51

3

7

3:4

1:10

0:3

1:2

1:6

3:4

6

ФК «МЛИНІВ»

(м.Млинів)

3:1

0:4

0:2

0:0

5:0

 

3:0

8

1

3

31:15

25

2

4:3

0:4

3:0

2:0

6:1

5:0

7

«КЛЕВАНЬ-ТИННЕ»

(Рівненський р-н)

2:5

1:8

0:1

0:4

3:0

0:3

 

2

1

9

12:38

7

6

0:2

0:3

1:1

1:3

4:3

0:5

 

Група «Північ»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

в

н

п

р/м

оч

м

1

«МАЯК»

(м.Сарни)

 

3:2

2:2

1:1

1:1

3:2

2:1

4

3

5

18:25

15

4

0:3

0:1

4:3

0:3

1:4

1:2

2

«ПОЛІССЯ»

 (смт.Рокитне)

2:3

 

1:3

0:0

0:0

0:0

1:0

5

5

2

13:8

20

2

3:0

0:0

2:0

1:0

2:1

1:1

3

«ІЗОТОП-РАЕС»

(м.Вараш)

2:2

3:1

 

0:0

1:0

3:2

3:1

8

3

1

21:6

27

1

1:0

0:0

3:0

2:0

3:0

-:-

4

«ВЕТЕРАН»

(м.Дубровиця)

1:1

0:0

0:0

 

3:0

0:0

0:0

1

5

6

8:20

8

7

3:4

0:2

0:3

0:4

1:3

0:3

5

ФК «КОСТОПІЛЬ»

(м.Костопіль)

1:1

0:0

0:1

0:3

 

1:4

1:2

2

3

7

12:19

9

6

3:0

0:1

0:2

4:0

1:1

1:4

6

БЕРЕЗНІВСЬКИЙ

район

2:3

0:0

2:3

0:0

4:1

 

0:1

3

4

5

19:18

13

5

4:1

1:2

0:3

3:1

1:1

2:2

7

ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ

район

1:2

0:1

1:3

0:0

2:1

1:0

 

5

3

4

17:12

18

3

2:1

1:1

-:-

3:0

4:1

2:2

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити