Чемпіонат району з футболу 2017 року - доля якості "металу" визначиться в останньому турі

ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ

З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2017 РОКУ

Чемпіонат району матч № 28

«БОГДАШІВ» (с.Богдашів) – «ЕКСПРЕС» (м.Здолбунів)   2:15

28 жовтня 2017р. с.Богдашів, стадіон «Хлібороб» поч.10.00 арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)

забиті м’ячі: 69 хв. Євтушок Сергій, 76 хв. Федюнін Дмитро (обоє-«Богдашів») –   

11,18,25,27,45,70,72,74,89 хв. Гриценко Юрій, 16 хв. Демків Володимир, 48 хв. Границький Олександр,

66 хв. Козачук Іван, 80 хв. Панюк Ярослав, 85,86 хв. Горобюк Володимир (всі-«Експрес»)

попередження: 39 хв. Ільчук Вадим, 49 хв. Границький Олександр (обоє-«Експрес»)

 

Чемпіонат району матч № 36

«П’ЯТИГІРЕЦЬ» (с.П’ятигори) – «МІЗОЧ» (смт.Мізоч)   2:2

29 жовтня 2017р. с.Здовбиця, стадіон «Здовбиця» поч.10.00 арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)

асистенти арбітра: Саварин Володимир (м.Рівне), Карпович Юрій (м.Млинів)

забиті м’ячі: 38 хв. Гаврилюк Максим («П’ятигірець») – 11 хв. Гайдучик Микола, 

24 хв. Калюжний Дмитро (авто гол), 83 хв. Сорока Андрій (всі-«Мізоч»)

попередження: 68 хв. Давидюк Віталій, 74 хв. Приймак Сергій (обоє-«П’ятигірець»)

 

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1. «МІЗОЧ» (смт.Мізоч)                 

11

7

3

1

50:14

24

2. «ЦЕМЕНТНИК-2017» (м.Здолбунів)

12

7

1

4

26:22

22*

3. «П’ЯТИГІРЕЦЬ» (с.П’ятигори)             

11

6

4

1

38:14

22*

4. «ЕКСПРЕС» (м.Здолбунів) 

11

6

2

3

36:22

20

5. «ВІКТОРІЯ» (с.Копитків)

11

5

1

5

39:36

16

6. «БОГДАШІВ» (с.Богдашів)         

11

2

1

8

21:54

7

7. «ГЛИНСЬК» (с.Глинськ)

11

0

0

11

16:64

0

Положення команд на 30 жовтня:

*п.8.2 Регламент чемпіонату: «Визначення місць»

Середня результативність чемпіонату становить  5,79 гола за гру

2 КОЛО

8 тур

22

21 жовтня

субота

10.00

«ЕКСПРЕС» – «ПЯТИГІРЕЦЬ»

1:1

23

9 вересня

субота

10.00

«МІЗОЧ» – «ЦЕМЕНТНИК-2017»

2:0

24

10 вересня

неділя

10.00

«ВІКТОРІЯ» – «БОГДАШІВ»

8:2

 

9 тур

25

16 вересня

субота

16.00

«МІЗОЧ» – «ГЛИНСЬК»

8:0

26

8 жовтня

неділя

10.00

«ВІКТОРІЯ» – «ПЯТИГІРЕЦЬ»

0:8

27

16 вересня

субота

10.00

«ЦЕМЕНТНИК-2017» – «БОГДАШІВ»

4:1

1 КОЛО

7 тур

20

19 вересня

вівторок

17.30

«ЕКСПРЕС» – «ВІКТОРІЯ»

2:1

10 тур

28

28 жовтня

субота

10.00

«БОГДАШІВ» – «ЕКСПРЕС»

2:15

29

21 жовтня

субота

15.00

«ГЛИНСЬК» – «ЦЕМЕНТНИК-2017»

1:4

30

23 вересня

субота

10.00

«МІЗОЧ» – «ВІКТОРІЯ»

9:2

11 тур

31

1 жовтня

неділя

10.00

«ГЛИНСЬК» – «ВІКТОРІЯ»

4:11

32

30 вересня

субота

10.00

«ЕКСПРЕС» – «МІЗОЧ»

2:5

33

5 жовтня

четвер

17.30

«ПЯТИГІРЕЦЬ» – «ЦЕМЕНТНИК-2017»

2:2

12 тур

34

7 жовтня

субота

10.00

«ЦЕМЕНТНИК-2017» – «ЕКСПРЕС»

2:1

35

7 жовтня

субота

16.00

«БОГДАШІВ» – «ГЛИНСЬК»

3:2

36

29 жовтня

неділя

10.00

«ПЯТИГІРЕЦЬ» – «МІЗОЧ»

2:2

13 тур

37

14 жовтня

субота

10.00

«ГЛИНСЬК» – «ЕКСПРЕС»

0:3 т.р.

38

15 жовтня

неділя

10.00

«БОГДАШІВ» – «ПЯТИГІРЕЦЬ»

1:6

39

15 жовтня

неділя

10.00

«ВІКТОРІЯ» – «ЦЕМЕНТНИК-2017»

3:1

14 тур

40

4 листопада

субота

15.00

«ГЛИНСЬК» – «ПЯТИГІРЕЦЬ»

 

41

5 листопада

неділя

10.00

«ВІКТОРІЯ» – «ЕКСПРЕС»

 

42

4 листопада

субота

10.00

«МІЗОЧ» – «БОГДАШІВ»

 

 

Положення лідерів серед бомбардирів: (голи, забиті у Кубку району, в залік не йдуть)

1

Сондак Володимир («Мізоч»-(«Богдашів»))

17

2

Гриценко Юрій («Експрес»)

16

3

Булботко Юрій («Вікторія»)

12

4-5

Оманадзе Дмитро («Мізоч»), Приймак Сергій («П’ятигірець»)

11

6

Горчак Святослав («Вікторія»)

10

7-8

Сіліхін Павло («П’ятигірець»), Цілюков Роман («Цементник-2017»)

8

9

Стельмащук Тарас («Мізоч»)

6

10-11

Терещук Олег («Мізоч»), Гриневич Олександр («Цементник-2017»)

5

Дискваліфіковані:

Краска Віталій («Цементник-2017») – у сезоні 2018 року до рішення КДК

 

*Дисциплінарні санкції в Чемпіонаті та Кубку району враховуються окремо.

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

в

н

п

р/м

оч

м

1

«ЕКСПРЕС»

(м.Здолбунів) 

 

0:0

3:6

2:1

2:1

4:2

3:2

 

 

 

 

 

 

2:5

1:1

1:2

 

15:2

3:0

2

«МІЗОЧ»

(смт.Мізоч)

0:0

 

0:0

3:1

2:5

7:1

12:1

 

 

 

 

 

 

5:2

2:2

2:0

9:2

 

8:0

3

«П’ЯТИГІРЕЦЬ» (с.П’ятигори)

6:3

0:0

 

1:2

1:0

3:1

8:2

 

 

 

 

 

 

1:1

2:2

2:2

8:0

6:1

 

4

«ЦЕМЕНТНИК-2017» (м.Здолбунів)

1:2

1:3

2:1

 

5:4

1:0

3:2

 

 

 

 

 

 

2:1

0:2

2:2

1:3

4:1

4:1

5

«ВІКТОРІЯ»

(с.Копитків)

1:2

5:2

0:1

4:5

 

2:2

3:0

 

 

 

 

 

 

 

2:9

0:8

3:1

8:2

11:4

6

«БОГДАШІВ»

(с.Богдашів)

2:4

1:7

1:3

0:1

2:2

 

6:2

 

 

 

 

 

 

2:15

 

1:6

1:4

2:8

3:2

7

«ГЛИНСЬК»

(с.Глинськ)

2:3

1:12

2:8

2:3

0:3

2:6

 

 

 

 

 

 

 

0:3

0:8

 

1:4

4:11

2:3

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити