Чемпіонат області серед юнаків - срібло та бронза їдуть у різні частини області

ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2017 року

1 ліга (юнаки)

XVII тур 05.11 (неділя)
82. ОДЕКСадове   8:1

XXII тур 04-05.11 (субота-неділя)
106. СокілКолос   1:1    
107. СлучМлинів   0:0   
108. ХФК Надія (ФК Малинськ) – Ізотоп-РАЕС   0:4    
110. МаякАГАТ   2:1

Підсумкове положення команд:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК РАФАЛІВКА (Рафалівка)

20

17

1

2

98:16

52

2

ІЗОТОП-РАЕС (Вараш)

20

14

4

2

65:21

46

3

ВІЛІЯ (Млинів)

20

13

5

2

56:18

44

4

ФК МАЯК (Сарни)

20

12

2

6

54:25

38

5

СЛУЧ (Березне)

20

11

3

6

49:22

36

6

ФК АГАТ (Гоща)

20

9

3

8

58:33

30

7

ОДЕК (Оржів)

20

7

3

10

38:38

24

8

КОЛОС (Кричильськ)

20

4

4

12

39:53

16

9

ХФК НАДІЯ (Рівне)  (ФК МАЛИНСЬК)

20

4

3

13

32:68

15

10

СОКІЛ (Радивилів)

20

4

2

14

24:59

14

11

ФК САДОВЕ (Садове)

20

0

0

20

4:164

0

 

Середня результативність чемпіонату становить 4,7 гола за гру

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

10

11

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «МАЯК»

(м.Сарни)

 

2:2

3:0

8:0

1:4

3:0

1:2

2:0

2:1

0:1

1:0

12

2

6

54:25

38

4

1:0

8:0

11:0

2:1

3:1

0:3

0:0

5:0

1:4

0:6

2

ОДЕК

 (смт.Оржів)

2:2

 

4:0

7:1

0:0

2:0

0:0

1:4

0:1

0:3

1:3

7

3

10

38:38

24

7

0:1

1:0

8:1

2:4

3:0

0:1

1:6

3:1

3:7

0:3

3

ХФК «НАДІЯ»

(м.Рівне) ФК Малинськ

0:3

0:4

 

11:0

0:4

1:1

2:2

1:4

1:1

2:6

0:10

4

3

13

32:68

15

9

0:8

0:1

7:0

0:3

1:4

0:4

1:0

4:2

1:7

0:4

4

ФК «САДОВЕ»

(с.Садове)

0:8

1:7

0:11

 

1:7

0:6

0:7

0:3

1:8

0:3

0:18

0

0

20

4:164

0

11

0:11

1:8

0:7

0:10

0:6

0:10

0:12

0:7

0:7

0:8

5

 ФК «АГАТ»

(смт.Гоща)

4:1

0:0

4:0

7:1

 

10:0

1:2

0:4

1:1

0:1

1:3

9

3

8

58:33

30

6

1:2

4:2

3:0

10:0

3:2

2:2

0:1

4:2

2:4

1:5

6

«СОКІЛ»

(м.Радивилів)

0:3

0:2

1:1

6:0

0:10

 

0:8

2:0

0:4

0:3

1:5

4

2

14

24:59

14

10

1:3

0:3

4:1

6:0

2:3

0:2

0:3

1:1

0:3

0:4

7

«ІЗОТОП-РАЕС»

(м.Кузнецовськ)

2:1

0:0

2:2

7:0

2:1

8:0

 

0:4

5:2

3:2

1:3

14

4

2

65:21

46

2

3:0

1:0

4:0

10:0

2:2

2:0

5:0

3:2

1:1

4:1

8

«СЛУЧ»

(м.Березне)

0:2

4:1

4:1

3:0

4:0

0:2

4:0

 

2:1

1:1

2:4

11

3

6

49:22

36

5

0:0

6:1

0:1

12:0

1:0

3:0

0:5

3:1

0:0

0:2

9

«КОЛОС»

(с.Кричильськ)

1:2

1:0

1:1

8:1

1:1

4:0

2:5

1:2

 

0:1

1:10

4

4

12

39:53

16

8

0:5

1:3

2:4

7:0

2:4

1:1

2:3

1:3

1:1

2:6

10

«ВІЛІЯ»

(м.Млинів)

1:0

3:0

6:2

3:0

1:0

3:0

2:3

1:1

1:0

 

0:0

13

5

2

56:18

44

3

4:1

7:3

7:1

7:0

4:2

3:0

1:1

0:0

1:1

1:3

11

ФК «РАФАЛІВКА»

(с.Рафалівка)

0:1

3:1

10:0

18:0

3:1

5:1

3:1

4:2

10:1

0:0

 

17

1

2

98:16

52

1

6:0

3:0

4:0

8:0

5:1

4:0

1:4

2:0

6:2

3:1

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити