Футбольний дитячий турнір у Смизі

Перший Всеукраїнський футбольний турнір імені

 Воїна-добровольця Айдару Сергія Кочетова серед юнаків 2007 р.н.

10-12.11.2017 р. смт.Смига, стадіон «Єврошпон-Смига»

Група «А»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Єврошпон-Смига»-1

(смт.Смига)

 

3:0

2:0

5:0

1:0

4

0

0

11:0

12

1

3

3

3

3

2

ФК «Динамо»-1

(м.Київ)

0:3

 

3:0

1:0

1:0

3

0

1

5:3

9

2

0

3

3

3

3

«Чемпіон»

(м.Тернопіль)

0:2

0:3

 

3:0

0:1

1

0

3

3:6

3

3

0

0

3

0

4

ФК «Вілія»

(м.Млинів)

0:5

0:1

0:3

 

4:0

1

0

3

4:9

3

4

0

0

0

3

5

НВК №26-«Верес»-2

(м.Рівне)

0:1

0:1

1:0

0:4

 

1

0

3

1:6

3

5

0

0

3

0

 

Група «Б»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ДЮСШ

(м.Тернопіль)

 

4:2

3:1

4:0

2:0

4

0

0

13:3

12

1

3

3

3

3

2

ФК «Волинь»-2

(м.Луцьк)

2:4

 

2:1

2:0

2:0

3

0

1

8:5

9

2

0

3

3

3

3

«Вікторія»

(м.Старокостянтинів)

1:3

1:2

 

2:1

2:2

1

1

2

6:8

4

3

0

0

3

1

4

ДЮСШ

(смт.Козова Терноп. обл.)

0:4

0:2

1:2

 

3:1

1

0

3

4:9

3

4

0

0

0

3

5

ФК «Динамо»-2

(м.Київ)

0:2

0:2

2:2

1:3

 

0

1

3

3:9

1

5

0

0

1

0

 

Група «В»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Волинь»-1

(м.Луцьк)

 

3:0

0:0

7:0

3:0

3

1

0

13:0

10

1

3

1

3

3

2

«Фаворит»

(м.Луцьк)

0:3

 

3:1

8:0

5:1

3

0

1

16:5

9

2

0

3

3

3

3

НВК №26-«Верес»-1

(м.Рівне)

0:0

1:3

 

4:0

2:0

2

1

1

7:3

7

3

1

0

3

3

4

ФК «Єврошпон-Смига»-2

(смт.Смига)

0:7

0:8

0:4

 

1:0

1

0

3

1:19

3

4

0

0

0

3

5

ДЮСШ

(м.Дубно)

0:3

1:5

0:2

0:1

 

0

0

4

1:11

0

5

0

0

0

0

 

 

 

 

Матчі за 9-15 місця

ФК «Вілія» (м.Млинів) – ФК «Динамо»-2 (м.Київ)   2:2 п/п 4:3

ДЮСШ (смт.Козова Терноп. обл.) – ДЮСШ (м.Дубно)   3:0 т.р.

ФК «Єврошпон-Смига»-2 (смт.Смига) – НВК №26-«Верес»-2 (м.Рівне)   1:1 п/п 2:1

 

«Чемпіон» (м.Тернопіль) – ФК «Вілія» (м.Млинів)   1:0

ДЮСШ (смт.Козова Терноп. обл.) – ФК «Єврошпон-Смига»-2 (смт.Смига)   5:0

 

ДЮСШ (смт.Козова Терноп. обл.) – «Чемпіон» (м.Тернопіль)   2:0

1/4 фіналу

ФК «Єврошпон-Смига»-1 (смт.Смига) – НВК №26-«Верес»-1 (м.Рівне)   0:0 п/п 3:2

ДЮСШ (м.Тернопіль) – «Фаворит» (м.Луцьк)   1:3

ФК «Волинь»-1 (м.Луцьк) – «Вікторія» (м.Старокостянтинів)   2:0

ФК «Динамо»-1 (м.Київ) – ФК «Волинь»-2 (м.Луцьк)   0:1

1/2 фіналу

ФК «Єврошпон-Смига»-1 (смт.Смига) – ФК «Волинь»-1 (м.Луцьк)   1:1 п/п 4:1

«Фаворит» (м.Луцьк) – ФК «Волинь»-2 (м.Луцьк)   0:0   п/п 1:2

Матч за 3-є місце

ФК «Волинь»-1 (м.Луцьк) – «Фаворит» (м.Луцьк)   2:2 п/п 4:3

Фінал

ФК «Єврошпон-Смига»-1 (смт.Смига) – ФК «Волинь»-2 (м.Луцьк)   4:1

Підсумкове положення команд:

1. ФК «Єврошпон-Смига»-1 (смт.Смига)

2. ФК «Волинь»-2 (м.Луцьк)

3. ФК «Волинь»-1 (м.Луцьк)

4. «Фаворит» (м.Луцьк)

5. ДЮСШ (м.Тернопіль)

6. ФК «Динамо»-1 (м.Київ)

7. НВК №26-«Верес»-1 (м.Рівне)

8. «Вікторія» (м.Старокостянтинів)

9. ДЮСШ (смт.Козова Терноп. обл.)

10. «Чемпіон» (м.Тернопіль)

11. ФК «Вілія» (м.Млинів) 

12. ФК «Єврошпон-Смига»-2 (смт.Смига)

13. НВК №26-«Верес»-2 (м.Рівне)

14. ФК «Динамо»-2 (м.Київ)

15. ДЮСШ(м.Дубно)

 

 

 

Головний арбітр змагань                                                            Милян С.М.

Додати коментар


Захисний код
Оновити