22-й міні-футбольний зимовий пам'яті Гайдучика Я.Д. - календар змагань

 

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

22-ГО ВІДКРИТОГО ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2017 РОКУ

 

 

група «А»

група «B»

група «C»

група «D»

група «E»

1. ФК ПЕТРУС

1. ТАНЧИК

1. FC GERMANIA

1. БУДКОМФОРТ

1. ДІАНА

2. ЛЕГІОН

2. ВІКТОРІЯ

2. BENNY HILL

2. АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

2. ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ   (ПТГО)

3. ХАОС

3. ЯМАЙКА

3. ЗІРКА-КВАСИЛІВ

3. ЛМЗ КВАСИЛІВ

3. ФК РОЗВАЖ

4. АТЛЕТИК

4. АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

4. НОВА МОЩАНИЦЯ

4. ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

4. FC GERMANIA-2

5. ДЖЕРЕЛО

5. КАЛІФОРНІЯ

5. МЕТЕОР-РПЧ

5. БАСТІОН-ДУБНО

5. РЕБЕЛС

6. КАЛИНА-БУГРИН

6. АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

6. ХЕМП-01

6. ПЯТИГІРЕЦЬ

6. НК ЗДОЛБУНІВ

 

2 ГРУДНЯ (СУБОТА)

3 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

1.

9.20

Пятигірець – ДЮСШ-Здолбунів

9.

10.00

Діана – Ребелс

 

2.

10.10

Ямайка – Вікторія

10.

10.50

Альфа-Центавра – Будкомфорт

 

3.

11.00

Зірка-Квасилів – Хемп-01

11.

11.40

Арсенал-Глинськ – Танчик

 

4.

11.50

ЛМЗ Квасилів – Бастіон-Дубно

12.

12.30

Хаос – Легіон

 

5.

12.40

Атлетик – ФК Петрус

13.

13.20

ПТГО – FC Germania-2

 

6.

13.30

ФК Розваж – НК Здолбунів

14.

14.10

FC Germania – Метеор-РПЧ

 

7.

14.20

Калина-Бугрин – Джерело

15.

15.00

Benny Hill – Нова Мощаниця

 

8.

15.10

Автоленд-Ветерани – Каліфорнія

 

 

9 ГРУДНЯ (СУБОТА)

10 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

16.

9.20

Хемп-01 – Метеор-РПЧ

24.

10.00

Каліфорнія – Арсенал-Глинськ

 

17.

10.10

ДЮСШ-Здолбунів – ЛМЗ Квасилів

25.

10.50

Діана – ФК Розваж

 

18.

11.00

Будкомфорт – Пятигірець

26.

11.40

НК Здолбунів – Ребелс

 

19.

11.50

Джерело – Атлетик

27.

12.30

Бастіон-Дубно – Альфа-Центавра

 

20.

12.40

Танчик – Ямайка

28.

13.20

ФК Петрус – Хаос

 

21.

13.30

ФК Розваж – ПТГО

29.

14.10

Легіон – Калина-Бугрин

 

22.

14.20

Зірка-Квасилів – Benny Hill

30.

15.00

Метеор-РПЧ – Нова Мощаниця

 

23.

15.10

Вікторія – Автоленд-Ветерани

 

 

16 ГРУДНЯ (СУБОТА)

17 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

31.

10.00

Альфа-Центавра – Пятигірець

38.

9.20

Вікторія – Арсенал-Глинськ

 

32.

10.50

ПТГО – НК Здолбунів

39.

10.10

Будкомфорт – ЛМЗ Квасилів

 

33.

11.40

Легіон – Атлетик

40.

11.00

Benny Hill – Хемп-01

 

34.

12.30

Танчик – Каліфорнія

41.

11.50

Бастіон-Дубно – ДЮСШ-Здолбунів

 

35.

13.20

ФК Петрус – Джерело

42.

12.40

Хаос – Калина-Бугрин

 

36.

14.10

FC Germania-2 – Діана

43.

13.30

Ямайка – Автоленд-Ветерани

 

37.

15.00

FC Germania – Зірка-Квасилів

44.

14.20

Нова Мощаниця – FC Germania

 

 

45.

15.10

Ребелс – FC Germania-2

15.10

23 ГРУДНЯ (СУБОТА)

24 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

46.

10.00

Каліфорнія – Вікторія

53.

9.20

Метеор-РПЧ – Benny Hill

 

47.

10.50

Арсенал-Глинськ – Ямайка

54.

10.10

Нова Мощаниця – Зірка-Квасилів

 

48.

11.40

Пятигірець – Бастіон-Дубно

55.

11.00

Атлетик – Хаос

 

49.

12.30

ЛМЗ Квасилів – Альфа-Центавра

56.

11.50

ФК Петрус – Калина-Бугрин

 

50.

13.20

Джерело – Легіон

57.

12.40

ДЮСШ-Здолбунів – Будкомфорт

 

51.

14.10

Діана – НК Здолбунів

58.

13.30

Танчик – Автоленд-Ветерани

 

52.

15.00

Ребелс – ПТГО

59.

14.20

FC Germania-2 – ФК Розваж

 

 

60.

15.10

FC Germania – Хемп-01

15.10

30 ГРУДНЯ (СУБОТА)

31 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

61.

9.20

Хаос – Джерело

69.

10.00

Ямайка – Каліфорнія

 

62.

10.10

Зірка-Квасилів – Метеор-РПЧ

70.

10.50

Вікторія – Танчик

 

63.

11.00

ЛМЗ Квасилів – Пятигірець

71.

11.40

Альфа-Центавра – ДЮСШ-Здолбунів

 

64.

11.50

ПТГО – Діана

72.

12.30

Легіон – ФК Петрус

 

65.

12.40

Калина-Бугрин – Атлетик

73.

13.20

Хемп-01 – Нова Мощаниця

 

66.

13.30

Будкомфорт – Бастіон-Дубно

74.

14.10

НК Здолбунів – FC Germania-2

 

67.

14.20

ФК Розваж – Ребелс

75.

15.00

Benny HillFC Germania

 

68.

15.10

Автоленд-Ветерани – Арсенал-Глинськ

 

 

6 СІЧНЯ (СУБОТА)

7 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

1/16 фіналу

1/8 фіналу

 

76.

9.00

1-а з 3-х ком. – 2-а з 5-х ком.        (1)

84.

9.00

(5) – B1                                          (9)

 

77.

9.50

5-а з 3-х ком. – 3-я з 4-х ком.        (2)

85.

9.50

(6) 3-я з 2-х ком.                       (10)

 

78.

10.40

3-я з 3-х ком. – 5-а з 4-х ком.        (3)

86.

10.40

(7) – D1                                        (11)

 

79.

11.30

4-а з 2-х ком. – 4-а з 5-х ком.        (4)

87.

11.30

(8) 1-а з 2-х ком.                       (12)

 

80.

12.20

2-а з 3-х ком. – 1-а з 5-х ком.        (5)

88.

12.20

(1) – A1                                        (13)

 

81.

13.10

5-а з 2-х ком. – 3-я з 5-х ком.        (6)

89.

13.10

(2) – C1                                        (14)

 

82.

14.00

1-а з 4-х ком. – 2-а з 4-х ком.        (7)

90.

14.00

(3) – E1                                        (15)

 

83.

14.50

4-а з 3-х ком. – 4-а з 4-х ком.        (8)

91.

14.50

(4) 2-а з 2-х ком.                       (16)

 

13 СІЧНЯ (СУБОТА)

14 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

1/4 фіналу

1/2 фіналу

 

92.

10.00

(11) – (12)                                      (17)

96.

10.00

(19) – (20)

 

93.

11.00

(9) – (10)                                        (18)

97.

11.00

(17) – (18)

 

94.

12.00

(15) – (16)                                      (19)

98.

12.00

Матч за 3-є місце

 

95.

13.00

(13) – (14)                                      (20)

99.

13.00

ФІНАЛ

 

               

 

 

Після закінчення групових змагань буде окремо виведено чотири таблиці для команд, які у своїх групах посядуть другі, треті, четверті та пяті місця. Їх розташування у цих зведених таблицях буде залежати від результатів матчів у своїх групах, не враховуючи результат гри з командою, яка посяде останній рядок у групі. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити