22-й міні-футбольний зимовий пам'яті Гайдучика Я.Д. - стартував

22-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2017 РОКУ

1

02.12.2017

Пятигірець – ДЮСШ-Здолбунів

3:5

2

02.12.2017

Ямайка – Вікторія

0:1

3

02.12.2017

Зірка-Квасилів – Хемп-01

4:2

4

02.12.2017

ЛМЗ Квасилів – Бастіон-Дубно

2:5

5

02.12.2017

Атлетик – ФК Петрус

2:6

6

02.12.2017

ФК Розваж – НК Здолбунів

0:6

7

02.12.2017

Калина-Бугрин – Джерело

15:0

8

02.12.2017

Автоленд-Ветерани – Каліфорнія

5:4

9

03.12.2017

Діана – Ребелс

13:1

10

03.12.2017

Альфа-Центавра – Будкомфорт

2:4

11

03.12.2017

Арсенал-Глинськ – Танчик

0:5

12

03.12.2017

Хаос – Легіон

0:6

13

03.12.2017

ПТГО – FC Germania-2

5:0

14

03.12.2017

FC Germania – Метеор-РПЧ

6:1

15

03.12.2017

Benny Hill – Нова Мощаниця

7:5

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 4 ГРУДНЯ:

       

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

КАЛИНА-БУГРИН

1

1

0

0

15:0

3

2

ЛЕГІОН

1

1

0

0

6:0

3

3

ФК ПЕТРУС

1

1

0

0

6:2

3

4

АТЛЕТИК

1

0

0

1

2:6

0

5

ХАОС

1

0

0

1

0:6

0

6

ДЖЕРЕЛО

1

0

0

1

0:15

0

 

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ТАНЧИК

1

1

0

0

5:0

3

2

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

1

1

0

0

5:4

3

3

ВІКТОРІЯ

1

1

0

0

1:0

3

4

КАЛІФОРНІЯ

1

0

0

1

4:5

0

5

ЯМАЙКА

1

0

0

1

0:1

0

6

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

1

0

0

1

0:5

0

 

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

FC GERMANIA

1

1

0

0

6:1

3

2

BENNY HILL

1

1

0

0

7:5

3

3

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

1

1

0

0

4:2

3

4

НОВА МОЩАНИЦЯ

1

0

0

1

5:7

0

5

ХЕМП-01

1

0

0

1

2:4

0

6

МЕТЕОР-РПЧ

1

0

0

1

1:6

0

 

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

БАСТІОН-ДУБНО

1

1

0

0

5:2

3

2

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

1

1

0

0

5:3

3

3

БУДКОМФОРТ

1

1

0

0

4:2

3

4

ПЯТИГІРЕЦЬ

1

0

0

1

3:5

0

5

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

1

0

0

1

2:4

0

6

ЛМЗ КВАСИЛІВ

1

0

0

1

2:5

0

      

         

 

ГРУПА «E»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДІАНА

1

1

0

0

13:1

3

2

НК ЗДОЛБУНІВ

1

1

0

0

6:0

3

3

ПТГО

1

1

0

0

5:0

3

4

FC GERMANIA-2

1

0

0

1

0:5

0

5

ФК РОЗВАЖ

1

0

0

1

0:6

0

6

РЕБЕЛС

1

0

0

1

1:13

0

 

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ФК ПЕТРУС

 

 

 

6:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ЛЕГІОН

 

 

6:0/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ХАОС

 

0:6/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

АТЛЕТИК

2:6/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

ДЖЕРЕЛО

 

 

 

 

 

0:15/0

 

 

 

 

 

 

6

КАЛИНА-БУГРИН

 

 

 

 

15:0/3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ТАНЧИК

 

 

 

5:0/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ВІКТОРІЯ

 

 

1:0/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ЯМАЙКА

 

0:1/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

0:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

КАЛІФОРНІЯ

 

 

 

 

 

4:5/ 0

 

 

 

 

 

 

6

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

 

 

 

 

5:4/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANIA

 

 

 

 

6:1/ 3

 

 

 

 

 

 

 

2

BENNY HILL

 

 

 

7:5/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

 

 

 

 

 

4:2/ 3

 

 

 

 

 

 

4

НОВА МОЩАНИЦЯ

 

5:7/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

МЕТЕОР-РПЧ

1:6/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

ХЕМП-01

 

 

2:4/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

БУДКОМФОРТ

 

4:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

2:4/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ЛМЗ КВАСИЛІВ

 

 

 

 

2:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

 

 

 

 

 

5:3/ 3

 

 

 

 

 

 

5

БАСТІОН-ДУБНО

 

 

5:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

ПЯТИГІРЕЦЬ

 

 

 

3:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «E»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ДІАНА

 

 

 

 

13:1/3

 

 

 

 

 

 

 

2

ПТГО

 

 

 

5:0/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ФК РОЗВАЖ

 

 

 

 

 

0:6/ 0

 

 

 

 

 

 

4

FC GERMANIA-2

 

0:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

РЕБЕЛС

1:13/0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

НК ЗДОЛБУНІВ

 

 

6:0/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

(Після групових змагань голи забиті командам, які зайняли 6 місця,

 в залік бомбардирів враховуватись не будуть)

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1

Цимбалюк М. (Калина-Бугрин)

8

2

Наумець А. (Танчик)

5

3-5

Фесенко А. (Калина-Бугрин), Коляда М. (Діана), Гриценко Ю. (НК Здолбунів)

4

6-12

Любар О. (ФК Петрус), Гайдучик М. (Легіон), Макарчук О. (Benny Hill),

3

 

Бичок І. (Каліфорнія), Власюк Л. (Нова Мощаниця), Бартасевич О. (ДЮСШ-Здолбунів),

 

 

Сондак В. (Діана)

 

13-24

Кухта Н. (Атлетік), Медун В. (Калина-Бугрин), Середюк С. (Автоленд-Ветерани),

2

 

Вознюк Д. (FC Germania), Левечко П. (Benny Hill), Бойко Р. (Зірка-Квасилів),

 

 

Хомончак В. (Будкомфорт), Поліщук Ю. (Альфа-Центавра), Ващишин А. (Бастіон-Дубно),

 

 

Границький О. (Діана), Федас П. (ПТГО), Фрідріх В. (НК Здолбунів)

 

2-3 грудня попередження отримали:

Куляша Р. (Автоленд-Ветерани), Демедюк В. (Метеор-РПЧ), Іваніків С. (Хемп-01)

Два попередження мають: відсутні

Вилучення: відсутні

Штрафники:відсутні

В стартових 15 матчах командами забито 114 мячів, що становить 7,6 гола за гру.

Положення 2-х команд (матчі з 1, 3, 4 і 5 командами в групах) на 4 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1-2

НК ЗДОЛБУНІВ

1

1

0

0

6:0

3

1-2

ЛЕГІОН

1

1

0

0

6:0

3

3

BENNY HILL

1

1

0

0

7:5

3

4

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

1

1

0

0

5:3

3

5

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

1

1

0

0

5:4

3

 

Положення 3-х команд (матчі з 1,2, 4 і 5 командами в групах) на 4 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ПТГО

1

1

0

0

5:0

3

2

ФК ПЕТРУС

1

1

0

0

6:2

3

3-4

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

1

1

0

0

4:2

3

3-4

БУДКОМФОРТ

1

1

0

0

4:2

3

5

ВІКТОРІЯ

1

1

0

0

1:0

3

 

Положення 4-х команд (матчі з 1, 2, 3 і 5 командами в групах) на 4 грудня:               

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

КАЛІФОРНІЯ

1

0

0

1

4:5

0

2

НОВА МОЩАНИЦЯ

1

0

0

1

5:7

0

3

ПЯТИГІРЕЦЬ

1

0

0

1

3:5

0

4

АТЛЕТИК

1

0

0

1

2:6

0

5

FC GERMANIA-2

1

0

0

1

0:5

0

 

Положення 5-х команд (матчі з 1, 2, 3 і 4 командами в групах) на 4 грудня:

 

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ЯМАЙКА

1

0

0

1

0:1

0

2-3

ХЕМП-01

1

0

0

1

2:4

0

2-3

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

1

0

0

1

2:4

0

4-5

ХАОС

1

0

0

1

0:6

0

4-5

ФК РОЗВАЖ

1

0

0

1

0:6

0

Додати коментар


Захисний код
Оновити