22-й міні-футбольний зимовий пам'яті Гайдучика Я.Д. - чемпіонат набирає оберти

22-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2017 РОКУ

16

09.12.2017

Хемп-01 – Метеор-РПЧ

1:2

17

09.12.2017

ДЮСШ-Здолбунів – ЛМЗ Квасилів

4:1

18

09.12.2017

Будкомфорт – Пятигірець

1:2

19

09.12.2017

Джерело – Атлетик

0:8

20

09.12.2017

Танчик – Ямайка

5:2

21

09.12.2017

ФК Розваж – ПТГО

2:5

22

09.12.2017

Зірка-Квасилів – Benny Hill

2:4

23

09.12.2017

Вікторія – Автоленд-Ветерани

3:11

24

10.12.2017

Каліфорнія – Арсенал-Глинськ

2:4

25

10.12.2017

Діана – ФК Розваж

10:1

26

10.12.2017

НК Здолбунів – Ребелс

8:2

27

10.12.2017

Бастіон-Дубно – Альфа-Центавра

5:1

28

10.12.2017

ФК Петрус – Хаос

3:5

29

10.12.2017

Легіон – Калина-Бугрин

5:0

30

10.12.2017

Метеор-РПЧ – Нова Мощаниця

4:1

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 11 ГРУДНЯ:

       

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ЛЕГІОН

2

2

0

0

11:0

6

2

КАЛИНА-БУГРИН

2

1

0

1

15:5

3

3

АТЛЕТИК

2

1

0

1

10:6

3

4

ФК ПЕТРУС

2

1

0

1

9:7

3

5

ХАОС

2

1

0

1

5:9

3

6

ДЖЕРЕЛО

2

0

0

2

0:23

0

 

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

2

2

0

0

16:7

6

2

ТАНЧИК

2

2

0

0

10:2

6

3

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

2

1

0

1

4:7

3

4

ВІКТОРІЯ

2

1

0

1

4:11

3

5

КАЛІФОРНІЯ

2

0

0

2

6:9

0

6

ЯМАЙКА

2

0

0

2

2:6

0

 

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

BENNY HILL

2

2

0

0

11:7

6

2

МЕТЕОР-РПЧ

3

2

0

1

7:8

6

3

FC GERMANIA

1

1

0

0

6:1

3

4

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

2

1

0

1

6:6

3

5

ХЕМП-01

2

0

0

2

3:6

0

6

НОВА МОЩАНИЦЯ

2

0

0

2

6:11

0

 

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

БАСТІОН-ДУБНО

2

2

0

0

10:3

6

2

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

2

2

0

0

9:4

6

3

ПЯТИГІРЕЦЬ

2

1

0

1

5:6

3

4

БУДКОМФОРТ

2

1

0

1

5:4

3

5

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

2

0

0

2

3:9

0

6

ЛМЗ КВАСИЛІВ

2

0

0

2

3:9

0

       

        

 

ГРУПА «E»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДІАНА

2

2

0

0

23:2

6

2

НК ЗДОЛБУНІВ

2

2

0

0

14:2

6

3

ПТГО

2

2

0

0

10:2

6

4

FC GERMANIA-2

1

0

0

1

0:5

0

5

ФК РОЗВАЖ

3

0

0

3

3:21

0

6

РЕБЕЛС

2

0

0

2

3:21

0

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ФК ПЕТРУС

 

 

3:5/ 0

6:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ЛЕГІОН

 

 

6:0/ 3

 

 

5:0/ 3

 

 

 

 

 

 

3

ХАОС

5:3/ 3

0:6/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

АТЛЕТИК

2:6/ 0

 

 

 

8:0/ 3

 

 

 

 

 

 

 

5

ДЖЕРЕЛО

 

 

 

0:8/ 0

 

0:15/0

 

 

 

 

 

 

6

КАЛИНА-БУГРИН

 

0:5/ 0

 

 

15:0/3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ТАНЧИК

 

 

5:2/ 3

5:0/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ВІКТОРІЯ

 

 

1:0/ 3

 

 

3:11/0

 

 

 

 

 

 

3

ЯМАЙКА

2:5/ 0

0:1/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

0:5/ 0

 

 

 

4:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

5

КАЛІФОРНІЯ

 

 

 

2:4/ 0

 

4:5/ 0

 

 

 

 

 

 

6

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

 

11:3/3

 

 

5:4/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANIA

 

 

 

 

6:1/ 3

 

 

 

 

 

 

 

2

BENNY HILL

 

 

4:2/ 3

7:5/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

 

2:4/ 0

 

 

 

4:2/ 3

 

 

 

 

 

 

4

НОВА МОЩАНИЦЯ

 

5:7/ 0

 

 

1:4/ 0

 

 

 

 

 

 

 

5

МЕТЕОР-РПЧ

1:6/ 0

 

 

4:1/ 3

 

2:1/ 3

 

 

 

 

 

 

6

ХЕМП-01

 

 

2:4/ 0

 

1:2/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

БУДКОМФОРТ

 

4:2/ 3

 

 

 

1:2/ 0

 

 

 

 

 

 

2

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

2:4/ 0

 

 

 

1:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

3

ЛМЗ КВАСИЛІВ

 

 

 

1:4/ 0

2:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

 

 

4:1/ 3

 

 

5:3/ 3

 

 

 

 

 

 

5

БАСТІОН-ДУБНО

 

5:1/ 3

5:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

ПЯТИГІРЕЦЬ

2:1/ 3

 

 

3:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «E»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ДІАНА

 

 

10:1/3

 

13:1/3

 

 

 

 

 

 

 

2

ПТГО

 

 

5:2/ 3

5:0/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ФК РОЗВАЖ

1:10/0

2:5/ 0

 

 

 

0:6/ 0

 

 

 

 

 

 

4

FC GERMANIA-2

 

0:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

РЕБЕЛС

1:13/0

 

 

 

 

2:8/ 0

 

 

 

 

 

 

6

НК ЗДОЛБУНІВ

 

 

6:0/ 3

 

8:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

(Після групових змагань голи забиті командам, які зайняли 6 місця,

в залік бомбардирів враховуватись не будуть)

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1-2

Гриценко Ю. (НК Здолбунів), Цимбалюк М. (Калина-Бугрин)

8

3

Наумець А. (Танчик)

7

4-7

Слонецький Б. (Автоленд-Ветерани), Макарчук О. (Benny Hill),

6

 

Коляда М., Сондак В. (обоє-Діана)

 

8

Кухта Н. (Атлетік)

5

9-12

Фесенко А. (Калина-Бугрин), Федас П. (ПТГО), Бартасевич О. (ДЮСШ-Здолбунів),

4

 

Мозоль С. (Метеор-РПЧ)

 

13-27

Любар О., Цвик С. (обоє-ФК Петрус), Гайдучик М., Савчук В. (обоє-Легіон),

3

 

Бичок І. (Каліфорнія), Власюк Л. (Нова Мощаниця), Заграничний Р. (Пятигірець),

 

 

Черепанов С. (Хаос), Ушаков В. (Вікторія), Коник Н. (ДЮСШ-Здолбунів),

 

 

Бойко Р. (Зірка-Квасилів), Ходневич О. (ПТГО), Фрідріх В. (НК Здолбунів),

 

 

Границький О., Ніколайчук О. (обоє-Діана)

 

9-10 грудня попередження отримали:

Іваніків С. (Хемп-01), Онищук Ю. (ЛМЗ Квасилів), Ситницький І., Середюк І. (обоє-П’ятигірець),

Федюнін Д., Лисюк О. (обоє-Джерело), Гук Р. (Ямайка), Хрусь Б. (Benny Hill), Ткач В. (Вікторія),

Сидор Ю. (НК Здолбунів), Оверчук А., Шевчук А. (обоє-Хаос), Ткачук В. (ФК Петрус), Власюк В. (Нова Мощаниця)  

Два попередження мають: Іваніків С. (Хемп-01)

Вилучення: відсутні

Штрафники:відсутні

В 30 матчах командами забито 218 мячів, що становить 7,27 гола за гру.

 

Положення 2-х команд (матчі з 1, 3, 4 і 5 командами в групах) на 11 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

НК ЗДОЛБУНІВ

1

1

0

0

6:0

3

2

ТАНЧИК

1

1

0

0

5:0

3

3

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

1

1

0

0

5:3

3

4

МЕТЕОР-РПЧ

2

1

0

1

3:7

3

5

КАЛИНА-БУГРИН

1

0

0

1

0:5

0

 

Положення 3-х команд (матчі з 1,2, 4 і 5 командами в групах) на 11 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ПТГО

2

2

0

0

10:2

6

2

FC GERMANIA

1

1

0

0

6:1

3

3

ПЯТИГІРЕЦЬ

2

1

0

1

5:6

3

4

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

2

1

0

1

4:7

3

5

АТЛЕТИК

1

0

0

1

2:6

0

 

Положення 4-х команд (матчі з 1, 2, 3 і 5 командами в групах) на 11 грудня:                

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК ПЕТРУС

2

1

0

1

9:7

3

2

БУДКОМФОРТ

2

1

0

1

5:4

3

3

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

2

1

0

1

6:6

3

4

FC GERMANIA-2

1

0

0

1

0:5

0

5

ВІКТОРІЯ

1

0

0

1

3:11

0

 

Положення 5-х команд (матчі з 1, 2, 3 і 4 командами в групах) на 11 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ХАОС

2

1

0

1

5:9

3

2

КАЛІФОРНІЯ

2

0

0

2

6:9

0

3

ХЕМП-01

2

0

0

2

3:6

0

4

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

2

0

0

2

3:9

0

5

ФК РОЗВАЖ

3

0

0

3

3:21

0

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити