22-й міні-футбольний зимовий пам'яті Гайдучика Я.Д. - команди пройшли екватор групових змагань

22-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2017 РОКУ

31

16.12.2017

Альфа-Центавра – Пятигірець

3:2

32

16.12.2017

ПТГО – НК Здолбунів

1:1

33

16.12.2017

Легіон – Атлетик

6:0

34

16.12.2017

Танчик – Каліфорнія

6:1

35

16.12.2017

ФК Петрус – Джерело

10:2

36

16.12.2017

FC Germania-2 – Діана

0:5

37

16.12.2017

FC Germania – Зірка-Квасилів

10:5

38

17.12.2017

Вікторія – Арсенал-Глинськ

2:9

39

17.12.2017

Будкомфорт – ЛМЗ Квасилів

4:2

40

17.12.2017

Benny Hill – Хемп-01

1:0

41

17.12.2017

Бастіон-Дубно – ДЮСШ-Здолбунів

0:0

42

17.12.2017

Хаос – Калина-Бугрин

1:7

43

17.12.2017

Ямайка – Автоленд-Ветерани

2:1

44

17.12.2017

Нова Мощаниця – FC Germania

2:5

45

17.12.2017

Ребелс – FC Germania-2

5:0

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 18 ГРУДНЯ:

       

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ЛЕГІОН

3

3

0

0

17:0

9

2

КАЛИНА-БУГРИН

3

2

0

1

22:6

6

3

ФК ПЕТРУС

3

2

0

1

19:9

6

4

АТЛЕТИК

3

1

0

2

10:12

3

5

ХАОС

3

1

0

2

6:16

3

6

ДЖЕРЕЛО

3

0

0

3

2:33

0

 

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ТАНЧИК

3

3

0

0

16:3

9

2

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

3

2

0

1

17:9

6

3

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

3

2

0

1

13:9

6

4

ВІКТОРІЯ

3

1

0

2

6:20

3

5

ЯМАЙКА

3

1

0

2

4:7

3

6

КАЛІФОРНІЯ

3

0

0

3

7:15

0

 

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

FC GERMANIA

3

3

0

0

21:8

9

2

BENNY HILL

3

3

0

0

12:7

9

3

МЕТЕОР-РПЧ

3

2

0

1

7:8

6

4

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

3

1

0

2

11:16

3

5

ХЕМП-01

3

0

0

3

3:7

0

6

НОВА МОЩАНИЦЯ

3

0

0

3

8:16

0

 

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

БАСТІОН-ДУБНО

3

2

1

0

10:3

7

2

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

3

2

1

0

9:4

7

3

БУДКОМФОРТ

3

2

0

1

9:6

6

4

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

3

1

0

2

6:11

3

5

ПЯТИГІРЕЦЬ

3

1

0

2

7:9

3

6

ЛМЗ КВАСИЛІВ

3

0

0

3

5:13

0

     

        

 

ГРУПА «E»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДІАНА

3

3

0

0

28:2

9

2

НК ЗДОЛБУНІВ

3

2

1

0

15:3

7

3

ПТГО

3

2

1

0

11:3

7

4

РЕБЕЛС

3

1

0

2

8:21

3

5

FC GERMANIA-2

3

0

0

3

0:15

0

6

ФК РОЗВАЖ

3

0

0

3

3:21

0

 

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ФК ПЕТРУС

 

 

3:5/ 0

6:2/ 3

10:2/3

 

 

 

 

 

 

 

2

ЛЕГІОН

 

 

6:0/ 3

6:0/ 3

 

5:0/ 3

 

 

 

 

 

 

3

ХАОС

5:3/ 3

0:6/ 0

 

 

 

1:7/ 0

 

 

 

 

 

 

4

АТЛЕТИК

2:6/ 0

0:6/ 0

 

 

8:0/ 3

 

 

 

 

 

 

 

5

ДЖЕРЕЛО

2:10/0

 

 

0:8/ 0

 

0:15/0

 

 

 

 

 

 

6

КАЛИНА-БУГРИН

 

0:5/ 0

7:1/ 3

 

15:0/3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ТАНЧИК

 

 

5:2/ 3

5:0/ 3

6:1/ 3

 

 

 

 

 

 

 

2

ВІКТОРІЯ

 

 

1:0/ 3

2:9/ 0

 

3:11/0

 

 

 

 

 

 

3

ЯМАЙКА

2:5/ 0

0:1/ 0

 

 

 

2:1/ 3

 

 

 

 

 

 

4

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

0:5/ 0

9:2/ 3

 

 

4:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

5

КАЛІФОРНІЯ

1:6/ 0

 

 

2:4/ 0

 

4:5/ 0

 

 

 

 

 

 

6

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

 

11:3/3

1:2/ 0

 

5:4/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANIA

 

 

10:5/3

5:2/ 3

6:1/ 3

 

 

 

 

 

 

 

2

BENNY HILL

 

 

4:2/ 3

7:5/ 3

 

1:0/ 3

 

 

 

 

 

 

3

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

5:10/0

2:4/ 0

 

 

 

4:2/ 3

 

 

 

 

 

 

4

НОВА МОЩАНИЦЯ

2:5/ 0

5:7/ 0

 

 

1:4/ 0

 

 

 

 

 

 

 

5

МЕТЕОР-РПЧ

1:6/ 0

 

 

4:1/ 3

 

2:1/ 3

 

 

 

 

 

 

6

ХЕМП-01

 

0:1/ 0

2:4/ 0

 

1:2/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

БУДКОМФОРТ

 

4:2/ 3

4:2/ 3

 

 

1:2/ 0

 

 

 

 

 

 

2

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

2:4/ 0

 

 

 

1:5/ 0

3:2/ 3

 

 

 

 

 

 

3

ЛМЗ КВАСИЛІВ

2:4/ 0

 

 

1:4/ 0

2:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

 

 

4:1/ 3

 

0:0/ 1

5:3/ 3

 

 

 

 

 

 

5

БАСТІОН-ДУБНО

 

5:1/ 3

5:2/ 3

0:0/ 1

 

 

 

 

 

 

 

 

6

ПЯТИГІРЕЦЬ

2:1/ 3

2:3/ 0

 

3:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «E»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ДІАНА

 

 

10:1/3

5:0/ 3

13:1/3

 

 

 

 

 

 

 

2

ПТГО

 

 

5:2/ 3

5:0/ 3

 

1:1/ 1

 

 

 

 

 

 

3

ФК РОЗВАЖ

1:10/0

2:5/ 0

 

 

 

0:6/ 0

 

 

 

 

 

 

4

FC GERMANIA-2

0:5/ 0

0:5/ 0

 

 

0:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

5

РЕБЕЛС

1:13/0

 

 

5:0/ 3

 

2:8/ 0

 

 

 

 

 

 

6

НК ЗДОЛБУНІВ

 

1:1/ 1

6:0/ 3

 

8:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

(Після групових змагань голи забиті командам, які зайняли 6 місця,

в залік бомбардирів враховуватись не будуть)

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1

Цимбалюк М. (Калина-Бугрин)

11

2-3

Гриценко Ю. (НК Здолбунів), Наумець А. (Танчик)

9

4-9

Слонецький Б. (Автоленд-Ветерани), Макарчук О. (Benny Hill),

6

 

Коляда М., Сондак В. (обоє-Діана), Вознюк Д., Гайдук В. (обоє-FC Germania)

 

10-15

Кухта Н. (Атлетік), Зубарєв П. (ФК Петрус), Гайдучик М. (Легіон),

5

 

Фесенко А. (Калина-Бугрин), Бондаренко О. (FC Germania), Федас П. (ПТГО)

 

16-23

Бартасевич О. (ДЮСШ-Здолбунів), Захожий В. (Арсенал-Глинськ),

4

 

Мозоль С. (Метеор-РПЧ), Ніколайчук С. (ФК Петрус), Бойко Р. (Зірка-Квасилів),

 

 

Савчук В., Горчак С. (обоє-Легіон), Поліщук Ю. (Альфа-Центавра)

 

 

16-17 грудня попередження отримали:

Півко О. (Альфа-Центавра), Гайдучик М. (Легіон), Кухта Н. (Атлетик), Матюх М., Паламарчук Н. (обоє-Каліфорнія),

Бондаренко О. (FC Germania), Макарчук О. (Benny Hill), Ващишин А. (Бастіон-Дубно), Головай О. (Нова Мощаниця),

Шибунька М. (ДЮСШ-Здолбунів), Скорий О., Шевчук А. (обоє-Хаос), Цехановський П., Гук Р. (обоє-Ямайка)     

Два попередження мають:

Іваніків С. (Хемп-01), Шевчук А. (Хаос), Гук Р. (Ямайка)

Вилучення: відсутні

Штрафники:відсутні

В 45 матчах командами забито 311 мячів, що становить 6,91 гола за гру.

 

Положення 2-х команд (матчі з 1, 3, 4 і 5 командами в групах) на 18 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

BENNY HILL

2

2

0

0

5:2

6

2

НК ЗДОЛБУНІВ

2

1

1

0

9:3

4

3

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

2

1

1

0

5:3

4

4

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

2

1

0

1

12:5

3

5

КАЛИНА-БУГРИН

2

1

0

1

7:6

3

 

Положення 3-х команд (матчі з 1,2, 4 і 5 командами в групах) на 18 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ПТГО

2

1

1

0

6:1

4

2-3

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

2

1

0

1

9:7

3

2-3

ФК ПЕТРУС

2

1

0

1

9:7

3

4

БУДКОМФОРТ

2

1

0

1

5:4

3

5

МЕТЕОР-РПЧ

2

1

0

1

3:7

3

 

Положення 4-х команд (матчі з 1, 2, 3 і 5 командами в групах) на 18 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

3

1

0

2

11:16

3

2

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

3

1

0

2

6:11

3

3

РЕБЕЛС

3

1

0

2

8:21

3

4

ВІКТОРІЯ

3

1

0

2

6:20

3

5

АТЛЕТИК

2

0

0

2

2:12

0

 

Положення 5-х команд (матчі з 1, 2, 3 і 4 командами в групах) на 18 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ПЯТИГІРЕЦЬ

3

1

0

2

7:9

3

2

ЯМАЙКА

3

1

0

2

4:7

3

3

ХАОС

3

1

0

2

6:16

3

4

ХЕМП-01

3

0

0

3

3:7

0

5

FC GERMANIA-2

3

0

0

3

0:15

0

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити