22-й міні-футбольний зимовий пам'яті Гайдучика Я.Д. - за тур до завершення групових змагань

22-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2017 РОКУ

46

23.12.2017

Каліфорнія – Вікторія

2:11

47

24.12.2017

Арсенал-Глинськ – Ямайка

8:2

48

23.12.2017

Пятигірець – Бастіон-Дубно

6:2

49

23.12.2017

ЛМЗ Квасилів – Альфа-Центавра

1:2

50

23.12.2017

Джерело – Легіон

0:15

51

23.12.2017

Діана – НК Здолбунів

0:1

52

23.12.2017

Ребелс – ПТГО

2:4

53

24.12.2017

Метеор-РПЧ – Benny Hill

4:6

54

24.12.2017

Нова Мощаниця – Зірка-Квасилів

2:5

55

24.12.2017

Атлетик – Хаос

1:1

56

24.12.2017

ФК Петрус – Калина-Бугрин

0:0

57

24.12.2017

ДЮСШ-Здолбунів – Будкомфорт

0:2

58

24.12.2017

Танчик – Автоленд-Ветерани

2:1

59

24.12.2017

FC Germania-2 – ФК Розваж

0:5

60

24.12.2017

FC Germania – Хемп-01

2:2

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 25 ГРУДНЯ:

       

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ЛЕГІОН

4

4

0

0

32:0

12

2

КАЛИНА-БУГРИН

4

2

1

1

22:6

7

3

ФК ПЕТРУС

4

2

1

1

19:9

7

4

АТЛЕТИК

4

1

1

2

11:13

4

5

ХАОС

4

1

1

2

7:17

4

6

ДЖЕРЕЛО

4

0

0

4

2:48

0

 

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ТАНЧИК

4

4

0

0

18:4

12

2

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

4

3

0

1

21:11

9

3

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

4

2

0

2

18:11

6

4

ВІКТОРІЯ

4

2

0

2

17:22

6

5

ЯМАЙКА

4

1

0

3

6:15

3

6

КАЛІФОРНІЯ

4

0

0

4

9:26

0

 

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

BENNY HILL

4

4

0

0

18:11

12

2

FC GERMANIA

4

3

1

0

23:10

10

3

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

4

2

0

2

16:18

6

4

МЕТЕОР-РПЧ

4

2

0

2

11:14

6

5

ХЕМП-01

4

0

1

3

5:9

1

6

НОВА МОЩАНИЦЯ

4

0

0

4

10:21

0

 

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

БУДКОМФОРТ

4

3

0

1

11:6

9

2

БАСТІОН-ДУБНО

4

2

1

1

12:9

7

3

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

4

2

1

1

9:6

7

4

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

4

2

0

2

8:12

6

5

ПЯТИГІРЕЦЬ

4

2

0

2

13:11

6

6

ЛМЗ КВАСИЛІВ

4

0

0

4

6:15

0

  

 

 

ГРУПА «E»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

НК ЗДОЛБУНІВ

4

3

1

0

16:3

10

2

ПТГО

4

3

1

0

15:5

10

3

ДІАНА

4

3

0

1

28:3

9

4

ФК РОЗВАЖ

4

1

0

3

8:21

3

5

РЕБЕЛС

4

1

0

3

10:25

3

6

FC GERMANIA-2

4

0

0

4

0:20

0

 

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ФК ПЕТРУС

 

 

3:5/ 0

6:2/ 3

10:2/3

0:0/ 1

 

 

 

 

 

 

2

ЛЕГІОН

 

 

6:0/ 3

6:0/ 3

15:0/3

5:0/ 3

 

 

 

 

 

 

3

ХАОС

5:3/ 3

0:6/ 0

 

1:1/ 1

 

1:7/ 0

 

 

 

 

 

 

4

АТЛЕТИК

2:6/ 0

0:6/ 0

1:1/ 1

 

8:0/ 3

 

 

 

 

 

 

 

5

ДЖЕРЕЛО

2:10/0

0:15/0

 

0:8/ 0

 

0:15/0

 

 

 

 

 

 

6

КАЛИНА-БУГРИН

0:0/ 1

0:5/ 0

7:1/ 3

 

15:0/3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ТАНЧИК

 

 

5:2/ 3

5:0/ 3

6:1/ 3

2:1/ 3

 

 

 

 

 

 

2

ВІКТОРІЯ

 

 

1:0/ 3

2:9/ 0

11:2/3

3:11/0

 

 

 

 

 

 

3

ЯМАЙКА

2:5/ 0

0:1/ 0

 

2:8/ 0

 

2:1/ 3

 

 

 

 

 

 

4

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

0:5/ 0

9:2/ 3

8:2/ 3

 

4:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

5

КАЛІФОРНІЯ

1:6/ 0

2:11/0

 

2:4/ 0

 

4:5/ 0

 

 

 

 

 

 

6

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

1:2/ 0

11:3/3

1:2/ 0

 

5:4/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANIA

 

 

10:5/3

5:2/ 3

6:1/ 3

2:2/ 1

 

 

 

 

 

 

2

BENNY HILL

 

 

4:2/ 3

7:5/ 3

6:4/ 3

1:0/ 3

 

 

 

 

 

 

3

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

5:10/0

2:4/ 0

 

5:2/ 3

 

4:2/ 3

 

 

 

 

 

 

4

НОВА МОЩАНИЦЯ

2:5/ 0

5:7/ 0

2:5/ 0

 

1:4/ 0

 

 

 

 

 

 

 

5

МЕТЕОР-РПЧ

1:6/ 0

4:6/ 0

 

4:1/ 3

 

2:1/ 3

 

 

 

 

 

 

6

ХЕМП-01

2:2/ 1

0:1/ 0

2:4/ 0

 

1:2/ 0

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

БУДКОМФОРТ

 

4:2/ 3

4:2/ 3

2:0/ 3

 

1:2/ 0

 

 

 

 

 

 

2

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

2:4/ 0

 

2:1/ 3

 

1:5/ 0

3:2/ 3

 

 

 

 

 

 

3

ЛМЗ КВАСИЛІВ

2:4/ 0

1:2/ 0

 

1:4/ 0

2:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

0:2/ 0

 

4:1/ 3

 

0:0/ 1

5:3/ 3

 

 

 

 

 

 

5

БАСТІОН-ДУБНО

 

5:1/ 3

5:2/ 3

0:0/ 1

 

2:6/ 0

 

 

 

 

 

 

6

ПЯТИГІРЕЦЬ

2:1/ 3

2:3/ 0

 

3:5/ 0

6:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «E»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ДІАНА

 

 

10:1/3

5:0/ 3

13:1/3

0:1/ 0

 

 

 

 

 

 

2

ПТГО

 

 

5:2/ 3

5:0/ 3

4:2/ 3

1:1/ 1

 

 

 

 

 

 

3

ФК РОЗВАЖ

1:10/0

2:5/ 0

 

5:0/ 3

 

0:6/ 0

 

 

 

 

 

 

4

FC GERMANIA-2

0:5/ 0

0:5/ 0

0:5/ 0

 

0:5/ 0

 

 

 

 

 

 

 

5

РЕБЕЛС

1:13/0

2:4/ 0

 

5:0/ 3

 

2:8/ 0

 

 

 

 

 

 

6

НК ЗДОЛБУНІВ

1:0/ 3

1:1/ 1

6:0/ 3

 

8:2/ 3

 

 

 

 

 

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

(Після групових змагань голи забиті командам, які зайняли 6 місця,

в залік бомбардирів враховуватись не будуть)

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1

Цимбалюк М. (Калина-Бугрин)

11

2

Наумець А. (Танчик)

10

3

Гриценко Ю. (НК Здолбунів)

9

4

Гайдучик М. (Легіон)

7

5-12

Слонецький Б. (Автоленд-Ветерани), Макарчук О. (Benny Hill), Савчук В. (Легіон),

6

 

Коляда М., Сондак В. (обоє-Діана), Вознюк Д., Гайдук В. (обоє-FC Germania),

 

 

Кухта Н. (Атлетік)

 

13-22

Зубарєв П. (ФК Петрус), Романюк М. (Вікторія), Левевчко П., Хрусь Б. (обоє-Benny Hill),

5

 

Бойко Р. (Зірка-Квасилів), Мозоль С. (Метеор-РПЧ), Заграничний Р. (Пятигірець),

 

 

Фесенко А. (Калина-Бугрин), Бондаренко О. (FC Germania), Федас П. (ПТГО)

 

 

23-24 грудня попередження отримали:

 Ситницький І., Давидюк В. (обоє-П’ятигірець), Ващишин А., Харчук В. (обоє-Бастіон-Дубно),

Горобюк В. (Альфа-Центавра), Усік В. (ЛМЗ Квасилів), Паробочий В., Сабадах В. (обоє-Ребелс),

Левевчко П. (Benny Hill), Черепанов С. (Хаос), Савчук В. (Легіон), Сондак Ю. (Діана)

Два попередження мають:

Іваніків С. (Хемп-01), Шевчук А. (Хаос), Гук Р. (Ямайка),

Ситницький І. (П’ятигірець), Ващишин А. (Бастіон-Дубно)

Вилучення:

 Горобюк В. (Альфа-Центавра), Усік В. (ЛМЗ Квасилів)

Штрафники:

 Горобюк В. (Альфа-Центавра) – матч №71, Усік В. (ЛМЗ Квасилів) – матч №63 

 

В 60 матчах командами забито 400 мячів, що становить 6,67 гола за гру.

 

Положення 2-х команд (матчі з 1, 3, 4 і 5 командами в групах) на 25 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

FC GERMANIA

3

2

1

0

18:8

7

2

ПТГО

3

2

1

0

10:5

7

3

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

3

2

0

1

17:9

6

4

КАЛИНА-БУГРИН

3

1

1

1

7:6

4

5

БАСТІОН-ДУБНО

3

1

1

1

7:7

4

 

Положення 3-х команд (матчі з 1, 2, 4 і 5 командами в групах) на 25 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДІАНА

3

2

0

1

23:3

6

2

ФК ПЕТРУС

3

1

1

1

9:7

4

3

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ 

3

1

1

1

5:5

4

4

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

3

1

0

2

13:7

3

5

ЗІРКА-КВАСИЛІВ  

3

1

0

2

11:16

3

 

Положення 4-х команд (матчі з 1, 2, 3 і 5 командами в групах) на 25 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

3

1

0

2

6:11

3

2

МЕТЕОР-РПЧ

3

1

0

2

7:13

3

3

ВІКТОРІЯ

3

1

0

2

6:20

3

4

АТЛЕТИК

3

0

1

2

3:13

1

5

ФК РОЗВАЖ

3

0

0

3

3:21

0

 

Положення 5-х команд (матчі з 1, 2, 3 і 4 командами в групах) на 25 грудня:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ПЯТИГІРЕЦЬ

4

2

0

2

13:11

6

2

ХАОС

4

1

1

2

7:17

4

3

ЯМАЙКА

4

1

0

3

6:15

3

4

ХЕМП-01

4

0

1

3

5:9

1

5

РЕБЕЛС

3

0

0

3

5:25

0

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити