22-й міні-футбольний зимовий пам'яті Гайдучика Я.Д. - найцікавіше розпочинається

22-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2017 РОКУ

61

30.12.2017

Хаос – Джерело

4:0

62

30.12.2017

Зірка-Квасилів – Метеор-РПЧ

6:4

63

30.12.2017

ЛМЗ Квасилів – Пятигірець

0:5

64

30.12.2017

ПТГО – Діана

1:6

65

30.12.2017

Калина-Бугрин – Атлетик

8:1

66

30.12.2017

Будкомфорт – Бастіон-Дубно

1:1

67

30.12.2017

ФК Розваж – Ребелс

2:1

68

29.12.2017

Автоленд-Ветерани – Арсенал-Глинськ

3:2

69

31.12.2017

Ямайка – Каліфорнія

1:1

70

31.12.2017

Вікторія – Танчик

7:6

71

31.12.2017

Альфа-Центавра – ДЮСШ-Здолбунів

2:4

72

29.12.2017

Легіон – ФК Петрус

0:0

73

31.12.2017

Хемп-01 – Нова Мощаниця

5:0

74

31.12.2017

НК Здолбунів – FC Germania-2

5:0

75

31.12.2017

Benny HillFC Germania

2:2

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 1 СІЧНЯ:

       

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ЛЕГІОН

5

4

1

0

32:0

13

2

КАЛИНА-БУГРИН

5

3

1

1

30:7

10

3

ФК ПЕТРУС

5

2

2

1

19:9

8

4

ХАОС

5

2

1

2

11:17

7

5

АТЛЕТИК

5

1

1

3

12:21

4

6

ДЖЕРЕЛО

5

0

0

5

2:52

0

 

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ТАНЧИК

5

4

0

1

24:11

12

2

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

5

3

0

2

21:13

9

3

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

5

3

0

2

23:14

9

4

ВІКТОРІЯ

5

3

0

2

24:28

9

5

ЯМАЙКА

5

1

1

3

7:16

4

6

КАЛІФОРНІЯ

5

0

1

4

10:27

1

 

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

BENNY HILL

5

4

1

0

20:13

13

2

FC GERMANIA

5

3

2

0

25:12

11

3

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

5

3

0

2

22:22

9

4

МЕТЕОР-РПЧ

5

2

0

3

15:20

6

5

ХЕМП-01

5

1

1

3

10:9

4

6

НОВА МОЩАНИЦЯ

5

0

0

5

10:26

0

 

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

БУДКОМФОРТ

5

3

1

1

12:7

10

2

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

5

3

1

1

13:8

10

3

ПЯТИГІРЕЦЬ

5

3

0

2

18:11

9

4

БАСТІОН-ДУБНО

5

2

2

1

13:10

8

5

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

5

2

0

3

10:16

6

6

ЛМЗ КВАСИЛІВ

5

0

0

5

6:20

0

  

 

 

ГРУПА «E»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

НК ЗДОЛБУНІВ

5

4

1

0

21:3

13

2

ДІАНА

5

4

0

1

34:4

12

3

ПТГО

5

3

1

1

16:11

10

4

ФК РОЗВАЖ

5

2

0

3

10:22

6

5

РЕБЕЛС

5

1

0

4

11:27

3

6

FC GERMANIA-2

5

0

0

5

0:25

0

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ФК ПЕТРУС

 

0:0/ 1

3:5/ 0

6:2/ 3

10:2/3

0:0/ 1

2

2

1

19:9

8

3

2

ЛЕГІОН

0:0/ 1

 

6:0/ 3

6:0/ 3

15:0/3

5:0/ 3

4

1

0

32:0

13

1

3

ХАОС

5:3/ 3

0:6/ 0

 

1:1/ 1

4:0/ 3

1:7/ 0

2

1

2

11:17

7

4

4

АТЛЕТИК

2:6/ 0

0:6/ 0

1:1/ 1

 

8:0/ 3

1:8/ 0

1

1

3

12:21

4

5

5

ДЖЕРЕЛО

2:10/0

0:15/0

0:4/ 0

0:8/ 0

 

0:15/0

0

0

5

2:52

0

6

6

КАЛИНА-БУГРИН

0:0/ 1

0:5/ 0

7:1/ 3

8:1/ 3

15:0/3

 

3

1

1

30:7

10

2

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ТАНЧИК

 

6:7/ 0

5:2/ 3

5:0/ 3

6:1/ 3

2:1/ 3

4

0

1

24:11

12

1

2

ВІКТОРІЯ

7:6/ 3

 

1:0/ 3

2:9/ 0

11:2/3

3:11/0

3

0

2

24:28

9

4

3

ЯМАЙКА

2:5/ 0

0:1/ 0

 

2:8/ 0

1:1/ 1

2:1/ 3

1

1

3

7:16

4

5

4

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

0:5/ 0

9:2/ 3

8:2/ 3

 

4:2/ 3

2:3/ 0

3

0

2

23:14

9

3

5

КАЛІФОРНІЯ

1:6/ 0

2:11/0

1:1/ 1

2:4/ 0

 

4:5/ 0

0

1

4

10:27

1

6

6

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

1:2/ 0

11:3/3

1:2/ 0

3:2/ 3

5:4/ 3

 

3

0

2

21:13

9

2

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANIA

 

2:2/ 1

10:5/3

5:2/ 3

6:1/ 3

2:2/ 1

3

2

0

25:12

11

2

2

BENNY HILL

2:2/ 1

 

4:2/ 3

7:5/ 3

6:4/ 3

1:0/ 3

4

1

0

20:13

13

1

3

ЗІРКА-КВАСИЛІВ

5:10/0

2:4/ 0

 

5:2/ 3

6:4/ 3

4:2/ 3

3

0

2

22:22

9

3

4

НОВА МОЩАНИЦЯ

2:5/ 0

5:7/ 0

2:5/ 0

 

1:4/ 0

0:5/ 0

0

0

5

10:26

0

6

5

МЕТЕОР-РПЧ

1:6/ 0

4:6/ 0

4:6/ 0

4:1/ 3

 

2:1/ 3

2

0

3

15:20

6

4

6

ХЕМП-01

2:2/ 1

0:1/ 0

2:4/ 0

5:0/ 3

1:2/ 0

 

1

1

3

10:9

4

5

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

БУДКОМФОРТ

 

4:2/ 3

4:2/ 3

2:0/ 3

1:1/ 1

1:2/ 0

3

1

1

12:7

10

1

2

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

2:4/ 0

 

2:1/ 3

2:4/ 0

1:5/ 0

3:2/ 3

2

0

3

10:16

6

5

3

ЛМЗ КВАСИЛІВ

2:4/ 0

1:2/ 0

 

1:4/ 0

2:5/ 0

0:5/ 0

0

0

5

6:20

0

6

4

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

0:2/ 0

4:2/ 3

4:1/ 3

 

0:0/ 1

5:3/ 3

3

1

1

13:8

10

2

5

БАСТІОН-ДУБНО

1:1/ 1

5:1/ 3

5:2/ 3

0:0/ 1

 

2:6/ 0

2

2

1

13:10

8

4

6

ПЯТИГІРЕЦЬ

2:1/ 3

2:3/ 0

5:0/ 3

3:5/ 0

6:2/ 3

 

3

0

2

18:11

9

3

 

ГРУПА «E»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ДІАНА

 

6:1/ 3

10:1/3

5:0/ 3

13:1/3

0:1/ 0

4

0

1

34:4

12

2

2

ПТГО

1:6/ 0

 

5:2/ 3

5:0/ 3

4:2/ 3

1:1/ 1

3

1

1

16:11

10

3

3

ФК РОЗВАЖ

1:10/0

2:5/ 0

 

5:0/ 3

2:1/ 3

0:6/ 0

2

0

3

10:22

6

4

4

FC GERMANIA-2

0:5/ 0

0:5/ 0

0:5/ 0

 

0:5/ 0

0:5/ 0

0

0

5

0:25

0

6

5

РЕБЕЛС

1:13/0

2:4/ 0

1:2/ 0

5:0/ 3

 

2:8/ 0

1

0

4

11:27

3

5

6

НК ЗДОЛБУНІВ

1:0/ 3

1:1/ 1

6:0/ 3

5:0/ 3

8:2/ 3

 

4

1

0

21:3

13

1

 

Серед бомбардирів лідирують:

(Після групових змагань голи забиті командам, які зайняли 6 місця, в залік бомбардирів не враховуються)

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1

Гриценко Ю. (НК Здолбунів)

9

2-3

Наумець А. (Танчик), Сондак В. (Діана)

8

4-6

Вознюк Д., Гайдук В. (обоє-FC Germania), Коляда М. (Діана)

7

7-8

Слонецький Б. (Автоленд-Ветерани), Кресанов С. (Танчик)

6

9-13

Ушаков В. (Вікторія), Гайдучик М. (Легіон), Заграничний Р. (П’ятигірець),

5

 

Цимбалюк М. (Калина-Бугрин), Гриб Т. (Арсенал-Глинськ)

 

 

30-31 грудня попередження отримали:

 Нестерчук А. (Зірка-Квасилів), Приступа О. (Будкомфорт), Голодей О. (Бастіон-Дубно),

Куляша Р. Дерман М. (обоє-Автоленд-Ветерани), Цюзь М. (Ямайка), Качан О. (ДЮСШ-Здолбунів),

 Лис Я. (Альфа-Центавра), Левевчко П. (Benny Hill

Два попередження мають:

Іваніків С. (Хемп-01), Шевчук А. (Хаос), Гук Р. (Ямайка) Ситницький І. (П’ятигірець),

Ващишин А. (Бастіон-Дубно), Куляша Р. (Автоленд-Ветерани), Левевчко П. (Benny Hill)

Вилучення:

Мазярко О., Топоровський Т. (обоє-Будкомфорт), Федорчук В., Омелянюк А. (обоє-Бастіон-Дубно),

 Панюк Я. (Ямайка), Бичок І. (Каліфорнія)

Штрафники:

Мазярко О., Топоровський Т. (обоє-Будкомфорт) – 1/8 фіналу (+ 1 гра)

Федорчук В., Омелянюк А. (обоє-Бастіон-Дубно) – 1/16 фіналу (+ 1 гра)

Панюк Я. (Ямайка) – 1/16 фіналу (+ 1 гра)

 

В 75 матчах командами забито 475 м’ячів, що становить 6,33 гола за гру.

Положення 2-х команд (матчі з 1, 3, 4 і 5 командами в групах) після групових змагань:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДІАНА

4

3

0

1

29:4

9

2

FC GERMANIA

4

2

2

0

13:6

8

3

КАЛИНА-БУГРИН

4

2

1

1

15:7

7

4

ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ

4

2

1

1

9:7

7

5

АВТОЛЕНД-ВЕТЕРАНИ

4

2

0

2

16:9

6

 

Положення 3-х команд (матчі з 1, 2, 4 і 5 командами в групах) після групових змагань:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ПТГО

4

2

1

1

11:11

7

2

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

4

2

0

2

19:12

6

3

ПЯТИГІРЕЦЬ  

4

2

0

2

13:11

6

4

ЗІРКА-КВАСИЛІВ  

4

2

0

2

17:20

6

5

ФК ПЕТРУС

4

1

2

1

9:7

5

 

Положення 4-х команд (матчі з 1, 2, 3 і 5 командами в групах) після групових змагань:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ВІКТОРІЯ

4

2

0

2

13:26

6

2

БАСТІОН-ДУБНО

4

1

2

1

8:8

5

3

ХАОС

4

1

1

2

7:17

4

4

МЕТЕОР-РПЧ

4

1

0

3

11:19

3

5

ФК РОЗВАЖ

4

1

0

3

5:22

3

 

Положення 5-х команд (матчі з 1, 2, 3 і 4 командами в групах) після групових змагань:

 

 

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

4

1

0

3

8:15

3

2

ЯМАЙКА

4

1

0

3

6:15

3

3

ХЕМП-01

4

0

1

3

5:9

1

4

АТЛЕТИК

4

0

1

3

4:21

1

5

РЕБЕЛС

4

0

0

4

6:27

0

 

 

6 СІЧНЯ (СУБОТА)

7 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

1/16 фіналу

1/8 фіналу

76.

9.00

ПТГО – Ямайка                                           (1)

84.

9.00

(5) – Танчик                                                (9)

77.

9.50

ФК Петрус – Хаос                                       (2)

85.

9.50

(6)Калина-Бугрин                                 (10)

78.

10.40

Пятигірець – ФК Розваж                           (3)

86.

10.40

(7) – Будкомфорт                                      (11)

79.

11.30

ДЮСШ-Здолбунів – Атлетик                    (4)

87.

11.30

(8) – Діана                                                  (12)

80.

12.20

Арсенал-Глинськ – Альфа-Центавра        (5)

88.

12.20

(1) – Легіон                                                (13)

81.

13.10

Автоленд-Ветерани – Хемп-01                  (6)

89.

13.10

(2) – Benny Hill                                          (14)

82.

14.00

Вікторія – Бастіон-Дубно                           (7)

90.

14.00

(3) – НК Здолбунів                                    (15)

83.

14.50

Зірка-Квасилів – Метеор-РПЧ                   (8)

91.

14.50

(4) – FC Germania                                      (16)

13 СІЧНЯ (СУБОТА)

14 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

1/4 фіналу

1/2 фіналу

92.

10.00

(11) – (12)                                                   (17)

96.

10.00

(19) – (20)

93.

11.00

(9) – (10)                                                     (18)

97.

11.00

(17) – (18)

94.

12.00

(15) – (16)                                                (19)

98.

12.00

Матч за 3-є місце

95.

13.00

(13) – (14)                                                  (20)

99.

13.00

ФІНАЛ

Додати коментар


Захисний код
Оновити