22-й міні-футбольний зимовий пам'яті Гайдучика Я.Д. - за крок до медалей

22-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2017 РОКУ

 

 

1/16 фіналу

 

76

06.01.2018

ПТГО – Ямайка                                           

2:0

77

06.01.2018

ФК Петрус – Хаос                                       

5:0

78

06.01.2018

Пятигірець – ФК Розваж                          

12:1

79

06.01.2018

ДЮСШ-Здолбунів – Атлетик                    

3:4

80

06.01.2018

Арсенал-Глинськ – Альфа-Центавра       

0:4

81

06.01.2018

Автоленд-Ветерани – Хемп-01                 

7:1

82

06.01.2018

Вікторія – Бастіон-Дубно                          

1:2

83

06.01.2018

Зірка-Квасилів – Метеор-РПЧ                  

4:0

 

 

1/8 фіналу

 

84

07.01.2018

Альфа-ЦентавраТанчик     

1:3

85

07.01.2018

Автоленд-ВетераниКалина-Бугрин                                 

2:2   п/п 4:5

86

08.01.2018

Бастіон-Дубно Будкомфорт   

2:1

87

07.01.2018

Зірка-Квасилів – Діана 

1:2

88

07.01.2018

ПТГОЛегіон      

2:0

89

07.01.2018

ФК ПетрусBenny Hill 

3:3   п/п 3:4

90

07.01.2018

Пятигірець НК Здолбунів   

4:0

91

07.01.2018

Атлетик FC Germania 

1:4

 

 

1/4 фіналу

 

92

13.01.2018

Бастіон-Дубно Діана                             1

10.00

93

13.01.2018

Танчик Калина-Бугрин                         2

11.00

94

13.01.2018

Пятигірець – FC Germania                     3 

12.00

95

13.01.2018

ПТГО – Benny Hill                                    4 

13.00

 

 

1/2 фіналу

 

96

14.01.2018

4 – 3

10.00

97

14.01.2018

2 – 1

11.00

98

14.01.2018

Матч за 3-є місце

12.00

99

14.01.2018

Фінал

13.00

Серед бомбардирів лідирують:

(Після групових змагань голи забиті командам, які зайняли 6 місця, в залік бомбардирів не враховуються)

 

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1-2

Ситницький І. (Пятигірець), Гайдук В. (FC Germania)

10

3-5

Наумець А. (Танчик), Сондак В. (Діана), Гриценко Ю. (НК Здолбунів)

9

6

Вознюк Д. (FC Germania)

8

7-8

Коляда М. (Діана), Кресанов С. (Танчик)

7

9-10

Ходневич В. (ПТГО), Слонецький Б. (Автоленд-Ветерани)

6

11-19

Заграничний Р. (П’ятигірець), Цимбалюк М. (Калина-Бугрин), Бартасевич О. (ДЮСШ-Здолбунів),

5

 

Левечко П., Хрусь Б. (обоє-Benny Hill), Ушаков В. (Вікторія), Гайдучик М. (Легіон),

 

 

Гриб Т. (Арсенал-Глинськ), Гуменюк В. (Альфа-Центавра)

 

06-08 січня попередження отримали:

Бортник О. (Ямайка), Ларіонов С. (ПТГО), Теребійчук І. (Атлетик), Цибульський О. (Арсенал-Глинськ),

Ткач В. (Вікторія), Назарук В. (Зірка-Квасилів), Гуменюк М., Лис Я. (обоє-Альфа-Центавра), Таргоній П. (Танчик),

Ягелюк О. (Будкомфорт), Савчук Б. (Діана), Васькевич Б., Закотюк І. (обоє-Зірка Квасилів), Сичук В. (Легіон),

Глаз В., Гордійчук О. (обоє-ПТГО), Андрійчук В, Іванов О. (обоє-НК Здолбунів),

Цвик С. (ФК Петрус), Хрусь Б. (Benny Hill)

Два попередження мають:

 Ситницький І. (П’ятигірець), Ващишин А. (Бастіон-Дубно), Левечко П., Хрусь Б. (обоє-Benny Hill)

Вилучення:

Кубович Ф. (Діана), Назарук В. (Зірка-Квасилів), Середюк І. (П’ятигірець)

Штрафники:

Кубович Ф. (Діана) – 1/4 фіналу

Середюк І. (П’ятигірець) – 1/4 фіналу 

В 91 матчі командами забито 552 м’ячі, що становить 6,07 гола за гру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити