ФК "Мізоч" вчергове перемагає з великим рахунком

Відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу сезону 2018 року

Група «А»

4 тур   17.02.2018

13.ГолДар – ФК Мізоч – 0:3

14.ЛМЗ-Квасилів – РОКО – 7:2

15.ОТГ Оржів – Олександрія – 3:1

16.ФК Понебель – Верхівськ – 3:2

7 тур 18.02.2018

26. Олександрія –  Верхівськ – 0:3 (тех.)

 

№ п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ОТГ Клевань-Оржів

5

4

1

0

10-5

13

2

ФК Мізоч (Здолбунівський р-н)

4

3

1

0

14-5

10

3

ФК ЛМЗ-Квасилів

4

3

0

1

19-9

9

4

РОКО (Городок)

4

3

0

1

11-8

9

5

ФК Верхівськ

5

1

0

4

6-10

3

6

ГолДар (Голишів)

5

1

0

4

5-10

3

7

ФК Понебель

4

1

0

3

5-11

3

8

ФК Олександрія

5

1

0

4

5-17

3

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

в

н

п

р/м

оч

м

1

РОКО (Городок)

 

 

 

2:7

3:1

3:0

 

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

0

3

3

 

3

2

ФК Мізоч (Здолбунівський р-н)

 

 

2:2

5:2

 

3:0

4:1

 

 

 

 

 

 

 

 

1

3

 

3

3

 

3

ОТГ Клевань-Оржів

 

2:2

 

 

3:1

2:1

2:1

1:0

 

 

 

 

 

 

 

1

 

3

3

3

3

4

ФК ЛМЗ-Квасилів

7:2

2:5

 

 

7:1

 

 

3:1

 

 

 

 

 

 

3

0

 

3

 

 

3

5

ФК Олександрія

1:3

 

1:3

1:7

 

2:1

 

0:3

 

 

 

 

 

 

0

 

0

0

3

 

0

6

ГолДар (Голишів)

0:3

0:3

1:2

 

1:2

 

3:0

 

 

 

 

 

 

 

0

0

0

 

0

3

 

7

ФК Понебель

 

1:4

1:2

 

 

0:3

 

3:2

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

0

3

8

ФК Верхівськ

0:3

 

0:1

1:3

3:0

 

2:3

 

 

 

 

 

 

 

0

 

0

0

3

 

0

 

7 тур 24.02.2018

27.РОКО – ФК Мізоч               14.00

5 тур 25.02.2018

17. Верхівськ – ФК Мізоч       9.30

18.ЛМЗ-Квасилів – ГолДар    11.00

19.РОКО – ОТГ  Оржів          12.30

20. Олександрія –Понебель    14.00

 

 

 

Група «Б»

7 тур 17.02.2018

54. Новожуків – Олімпік – 1:1

4 тур   18.02.2018

41.Будмар Маяк – Єдність – 3:1

42.Любомирка – Новожуків – 1:1

43. Сокіл –  Злагода – 4:2

44.Вікторія  – Олімпік – 2:0

 

№ п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

Будмаркет Маяк (Колоденка)

5

5

0

0

25-3

15

2

Єдність (Костопільський р-н)

4

3

0

1

11-5

9

3

Олімпік (Олександрія)

5

2

1

2

7-5

7

4

Вікторія (Кустин)

4

2

0

2

7-12

6

5

ФК Новожуків

5

1

3

1

6-11

6

6

ФК Любомирка

5

1

1

3

5-10

4

7

Сокіл (Карпилівка)

4

1

0

3

6-9

3

8

Злагода (Малий Шпаків)

4

0

1

3

4-16

1

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

в

н

п

р/м

оч

м

1

Будмаркет Маяк (Колоденка)

 

 

3:1

7:1

7:0

6:0

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

3

3

3

3

 

3

2

Олімпік (Олександрія)

 

 

 

0:2

3:0

1:1

3:0

0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

0

3

1

3

0

3

Єдність (Костопільський р-н)

1:3

 

 

5:0

 

 

2:1

3:1

 

 

 

 

 

 

0

 

3

 

 

3

3

4

Вікторія (Кустин)

1:7

2:0

0:5

 

 

 

 

4:0

 

 

 

 

 

 

0

3

0

 

 

 

3

5

Злагода (Малий Шпаків)

0:7

0:3

 

 

 

2:2

2:4

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

1

0

 

6

ФК Новожуків

0:6

1:1

 

 

2:2

 

2:1

1:1

 

 

 

 

 

 

0

1

 

 

1

3

1

7

Сокіл (Карпилівка)

 

0:3

1:2

 

4:2

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

3

0

 

8

ФК Любомирка

1:2

2:0

1:3

0:4

 

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

0

3

0

0

 

1

 

 

5 тур 24.02.2018

45.Новожуків – Вікторія          9.30

46. Олімпік – Єдність                11.00

47.Злагода –  Любомирка       12.30

48.Сокіл – Будмар Маяк         15.30

7 тур 25.02.2018

55.Злагода – Єдність                 15.30

Додати коментар


Захисний код
Оновити