Чемпіонат Острозького району з міні-футболу "Весна-2018"

Чемпіонат Острозького району з міні-футболу «Весна-2018»

Результати матчів перших двох ігрових днів:

Група «А»

«Терен» (Крупець) – В/Ч 3043 (Нетішин)   0:1
ФК «Кунів» – «ЗОЖ» (Острог)   0:3
ФК «Розваж» – «Крок» (Грозів)   0:2
«Діана» (Мізоч) – В/Ч 3043 (Нетішин)   3:2
«Терен» (Крупець) – «Крок» (Грозів)   0:2

ФК «Острог-1» – « Діана» (Мізоч)   0:5
ФК «Кунів» – ФК «Розваж»   1:4
«Діана» (Мізоч) – «ЗОЖ" (Острог)   3:1
ФК «Острог-1» – ФК «Розваж»   3:0
«Діана» (Мізоч) – «Крок» (Грозів)   5:1
«ЗОЖ» (Острог) – ФК «Розваж»   2:1
В/Ч 3043 (Нетішин) – ФК «Кунів»   4:2
ФК «Острог-1» – «Терен» (Крупець)   5:0
В/Ч 3043 (Нетішин) – «Крок» (Грозів)   3:0
«Терен» (Крупець) – ФК «Кунів»   0:5

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

Діана (Мізоч)

4

4

0

0

16:4

12

2

В\Ч 3043 (Нетішин)

4

3

0

1

10:5

9

3

ФК Острог - 1

3

2

0

1

8:5

6

4

ЗОЖ (Острог)

3

2

0

1

6:4

6

5

Крок (Грозів)

4

2

0

2

5:8

6

6

ФК Розваж

4

1

0

3

5:8

3

7

ФК Кунів

4

1

0

3

8:11

3

8

Терен (Крупець)

4

0

0

4

0:13

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

в

н

п

р/м

оч

м

1

Діана (Мізоч)

 

5:1

3:1

 

3:2

 

 

5:0

 

 

 

 

 

 

3

3

 

3

 

 

3

2

Крок (Грозів)

1:5

 

 

2:0

0:3

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

0

 

3

0

 

3

 

3

ЗОЖ (Острог)

1:3

 

 

2:1

 

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

3

 

3

 

 

4

ФК Розваж

 

0:2

1:2

 

 

4:1

 

0:3

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

3

 

0

5

В\Ч 3043 (Нетішин)

2:3

3:0

 

 

 

4:2

1:0

 

 

 

 

 

 

 

0

3

 

 

3

3

 

6

ФК Кунів

 

 

0:3

1:4

2:4

 

5:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

0

3

 

7

Терен (Крупець)

 

0:2

 

 

0:1

0:5

 

0:5

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

0

0

0

8

ФК Острог - 1

0:5

 

 

3:0

 

 

5:0

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

3

 

 

3

 

 

Група «Б»

«Галактікос» (Кунів) – «Чайка» (Сіянці)   6:1
ДЮСШ (Острог) – «Атлетік» (Здолбунів)   2:6
«Нива» (Волосківці) – «Міраж» (Кургани)   2:5
«Автогідравліка» (Острог) – «Чайка» (Сіянці)   8:0
«Галактікос» (Кунів) – «Міраж» (Кургани)   2:0
ДЮСШ (Острог) – «Нива» (Волосківці)   2:3

«Автогідравліка» (Острог) – «Атлетік» (Здовбиця)   4:1
«Феміда» (Нетішин) – «Нива» (Волосківці)   1:4
«Міраж» (Кургани) – «Автогідравліка» (Острог)   1:1
«Атлетік» (Здовбиця) – «Нива» (Волосківці)   1:3
«Чайка» (Сіянці) – ДЮСШ (Острог)   3:1
«Феміда» (Нетішин) – «Галактікос» (Кунів)   0:4
«Чайка» (Сіянці) – «Міраж» (Кургани)   0:8
«Галактікос» (Кунів) – ДЮСШ (Острог)   10:1

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

 Галактікос (Кунів)

4

4

0

0

22:2

12

2

 Нива (Волосківці) 

4

3

0

1

12:9

9

3

Автогідравліка (Острог)

3

2

1

0

13:2

7

4

Міраж (Кургани)

4

2

1

1

14:5

7

5

Атлетік (Здовбиця)

3

1

0

2

8:9

3

6

Чайка (Сіянці)

4

1

0

3

4:23

3

7

Феміда (Нетішин)

2

0

0

2

1:8

0

8

ДЮСШ (Острог)

4

0

0

4

6:22

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

в

н

п

р/м

оч

м

1

 Галактікос (Кунів)

 

 

 

2:0

 

6:1

10:1

4:0

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

3

3

3

2

 Нива (Волосківці) 

 

 

 

2:5

3:1

 

3:2

4:1

 

 

 

 

 

 

 

 

0

3

 

3

3

3

Автогідравліка (Острог)

 

 

 

1:1

4:1

8:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

3

3

 

 

4

Міраж (Кургани)

0:2

5:2

1:1

 

 

8:0

 

 

 

 

 

 

 

 

0

3

1

 

3

 

 

5

Атлетік (Здовбиця)

 

1:3

1:4

 

 

 

6:2

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

3

 

6

Чайка (Сіянці)

1:6

 

0:8

0:8

 

 

3:1

 

 

 

 

 

 

 

0

 

0

0

 

3

 

7

ДЮСШ (Острог)

1:10

2:3

 

 

2:6

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

0

0

 

8

Феміда (Нетішин)

0:4

1:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів третього ігрового дня  4 березня 2018р.

09:00 "Атлетік" (Здовбиця) - "Чайка" (Сіянці)
09:40 "Нива" (Волосківці) - "Галактікос" (Кунів)
10:20 "Чайка" (Сіянці) - "Феміда" (Нетішин)
11:00 "Атлетік" (Здовбиця) - "Галактікос" (Кунів)
11:40 "Міраж" (Кургани) - "Феміда" (Нетішин)
12:20 "Автогідравліка" (Острог) - "Нива" (Волосківці)
13:00 "Міраж" (Кургани) - "ДЮСШ" (Острог)
13:40 "Діана" (Мізоч) - ФК "Розваж"
14:20 "ДЮСШ" (Острог) - "Автогідравліка" (Острог)
15:00 ФК "Кунів" - "Діана" (Мізоч)
15:40 "Крок" (Грозів) - ФК "Острог-1"
16:20 "ЗОЖ" (Острог) - "В/Ч-3043" (Нетішин)
17:00 "Крок" (Грозів) - ФК "Кунів"
17:40 "В/Ч-3043" (Нетішин) - ФК "Острог-1"

Додати коментар


Захисний код
Оновити