Відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу - ФК Мізоч закінчує груповий етап технічною перемогою

Відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу сезону 2018 року

Група «А»

6 тур   03.03.2018

21. ГолДар – ФК Верхівськ – 1:0

22. ОТГ Оржів – Квасилів – 2:1

23. ФК Понебель – РОКО – 0:3

24. Мізоч – Олександрія – 3:0 (тех.)

7 тур 04.03.2018

28. ЛМЗ-Квасилів – ФК Понебель – 1:1

 

№ п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК Мізоч (Здолбунівський р-н)

7

6

1

0

29-9

19

2

ОТГ Клевань-Оржів

7

5

2

0

15-9

17

3

РОКО (Городок)

7

4

1

2

17-14

13

4

ФК ЛМЗ-Квасилів

7

3

2

2

22-13

11

5

ГолДар (Голишів)

7

2

1

4

7-11

7

6

ФК Понебель

7

2

1

4

8-16

7

7

ФК Верхівськ

7

1

0

6

10-20

3

8

ФК Олександрія

7

1

0

6

6-22

3

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

в

н

п

р/м

оч

м

1

РОКО (Городок)

 

0:3

3:3

2:7

3:1

3:0

3:0

3:0

4

1

2

17:14

13

3

0

1

0

3

3

3

3

2

ФК Мізоч (Здолбунівський р-н)

3:0

 

2:2

5:2

3:0

3:0

4:1

9:4

6

1

0

29:9

19

1

3

1

3

3

3

3

3

3

ОТГ Клевань-Оржів

3:3

2:2

 

2:1

3:1

2:1

2:1

1:0

5

2

0

15:9

17

2

1

1

3

3

3

3

3

4

ФК ЛМЗ-Квасилів

7:2

2:5

1:2

 

7:1

1:1

1:1

3:1

3

2

2

22:13

11

4

3

0

0

3

1

1

3

5

ФК Олександрія

1:3

0:3

1:3

1:7

 

2:1

1:2

0:3

1

0

6

6:22

3

8

0

0

0

0

3

0

0

6

ГолДар (Голишів)

0:3

0:3

1:2

1:1

1:2

 

3:0

1:0

2

1

4

7:11

7

5

0

0

0

1

0

3

3

7

ФК Понебель

0:3

1:4

1:2

1:1

2:1

0:3

 

3:2

2

1

4

8:16

7

6

0

0

0

1

3

0

3

8

ФК Верхівськ

0:3

4:9

0:1

1:3

3:0

0:1

2:3

 

1

0

6

10:20

3

7

0

0

0

0

3

0

0

 

Група «Б»

7 тур  03.03.2018

56.Сокіл–Вікторія – 1:4

6 тур   04.03.2018

49. Любомирка– Сокіл – 0:2

50.Єдність –  Новожуків – 1:0

51.Будм Маяк–Олімпік – 2:0

52. Вікторія – Злагода – 4:0

 

№ п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

Будмаркет Маяк (Колоденка)

7

7

0

0

29-3

21

2

Єдність (Костопільський р-н)

7

5

1

1

14-6

16

3

Вікторія (Кустин)

7

5

0

2

19-15

15

4

Олімпік (Олександрія)

7

2

2

3

7-7

8

5

ФК Любомирка

7

2

1

4

8-13

7

6

ФК Новожуків

7

1

3

3

8-16

6

7

Сокіл (Карпилівка)

7

2

0

5

9-15

6

8

Злагода (Малий Шпаків)

7

0

1

6

6-25

1

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

в

н

п

р/м

оч

м

1

Будмаркет Маяк (Колоденка)

 

2:0

3:1

7:1

7:0

6:0

2:0

2:1

7

0

0

29:3

21

1

3

3

3

3

3

3

3

2

Олімпік (Олександрія)

0:2

 

0:0

0:2

3:0

1:1

3:0

0:2

2

2

3

7:7

8

4

0

1

0

3

1

3

0

3

Єдність (Костопільський р-н)

1:3

0:0

 

5:0

2:1

1:0

2:1

3:1

5

1

1

14:6

16

2

0

1

3

3

3

3

3

4

Вікторія (Кустин)

1:7

2:0

0:5

 

4:0

4:2

4:1

4:0

5

0

2

19:15

15

3

0

3

0

3

3

3

3

5

Злагода (Малий Шпаків)

0:7

0:3

1:2

0:4

 

2:2

2:4

1:3

0

1

6

6:25

1

8

0

0

0

0

1

0

0

6

ФК Новожуків

0:6

1:1

0:1

2:4

2:2

 

2:1

1:1

1

3

3

8:16

6

6

0

1

0

0

1

3

1

7

Сокіл (Карпилівка)

0:2

0:3

1:2

1:4

4:2

1:2

 

2:0

2

0

5

9:15

6

7

0

0

0

0

3

0

3

8

ФК Любомирка

1:2

2:0

1:3

0:4

3:1

1:1

0:2

 

2

1

4

8:13

7

5

0

3

0

0

3

1

0

 

1/4 фіналу 10.03.2018

57. ФК «Мізоч»  –  «Олімпік»   10:30

58. ОТГ «Клевань-Оржів»  –  «Вікторія»   12:00

59. РОКО  –  «Єдність»   13:30

60. ФК «ЛМЗ-Квасилів»  –  Будмаркет «Маяк»   15:00

 

1/2 фіналу  11.03.2018

61. Перем. 57  –  Перем. 58       11.00

                                                          62. Перем. 59  –  Перем. 60       12.30

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити