Чемпіонат Острозького району з міні-футболу "Весна-2018" - Діана (Мізоч) впевнено перемагає у групових змаганнях

Чемпіонат Острозького району з міні-футболу «Весна-2018»

Результати матчів третього ігрового дня 04.03.2018р.:

Група «А»

Діана" (Мізоч) 3 - 1 "ФК "Розваж"
ФК "Кунів" 4 - 7 "Діана" (Мізоч)
"Крок" (Грозів) 3 - 0 ФК "Острог-1"
"ЗОЖ" (Острог)
 1 - 1 "ВЧ-3043" (Нетішин)
"Крок" (Грозів)
 7 - 1 ФК "Кунів"

"ЗОЖ" (Острог) 5 - 0 "Терен" (Крупець)

"ВЧ-3043" (Нетішин) 5 - 3 ФК "Острог-1"

"ФК "Розваж" 5 - 0 "Терен" (Крупець)

 

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

Діана (Мізоч)

6

6

0

0

26:9

18

2

В\Ч 3043 (Нетішин)

6

4

1

1

16:9

13

3

Крок (Грозів)

6

4

0

2

15:9

12

4

ЗОЖ (Острог)

5

3

1

1

12:5

10

5

ФК Острог - 1

5

2

0

3

11:13

6

6

ФК Розваж

6

2

0

4

11:11

6

7

ФК Кунів

6

1

0

5

13:25

3

8

Терен (Крупець)

6

0

0

6

0:23

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

в

н

п

р/м

оч

м

1

Діана (Мізоч)

 

5:1

3:1

3:1

3:2

7:4

 

5:0

 

 

 

 

 

 

3

3

3

3

3

 

3

2

Крок (Грозів)

1:5

 

 

2:0

0:3

7:1

2:0

3:0

 

 

 

 

 

 

0

 

3

0

3

3

3

3

ЗОЖ (Острог)

1:3

 

 

2:1

1:1

3:0

5:0

 

 

 

 

 

 

 

0

 

3

1

3

3

 

4

ФК Розваж

1:3

0:2

1:2

 

 

4:1

5:0

0:3

 

 

 

 

 

 

0

0

0

 

3

3

0

5

В\Ч 3043 (Нетішин)

2:3

3:0

1:1

 

 

4:2

1:0

5:3

 

 

 

 

 

 

0

3

1

 

3

3

3

6

ФК Кунів

4:7

1:7

0:3

1:4

2:4

 

5:0

 

 

 

 

 

 

 

0

0

0

0

0

3

 

7

Терен (Крупець)

 

0:2

0:5

0:5

0:1

0:5

 

0:5

 

 

 

 

 

 

 

0

0

0

0

0

0

8

ФК Острог - 1

0:5

0:3

 

3:0

3:5

 

5:0

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

3

0

 

3

 

Група «Б»

"Атлетік" (Здовбиця) 3 - 5 "Чайка" (Сіянці)
"Нива" (Волосківці) 3 - 1 "Галактікос" (Кунів)
"Чайка" (Сіянці) 
2 - 5 "Феміда" (Нетішин)
"Атлетік" (Здовбиця) 2 - 6 "Галактікос" (Кунів)
"Міраж" (Кургани) 5 - 0 "Феміда" (Нетішин)
"Автогідравліка" (Острог) 
4 - 0 "Нива" (Волосківці)
"Міраж" (Кургани) 
16 - 0 "ДЮСШ" (Острог)
"ДЮСШ" (Острог) 
0 - 17 "Автогідравліка" (Острог)

 

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

 Галактікос (Кунів)

6

5

0

1

29:7

15

2

Автогідравліка (Острог)

5

4

1

0

34:2

13

3

Міраж (Кургани)

6

4

1

1

35:5

13

4

 Нива (Волосківці) 

6

4

0

2

15:14

12

5

Чайка (Сіянці)

6

2

0

4

11:31

6

6

Атлетік (Здовбиця)

5

1

0

4

13:20

3

7

Феміда (Нетішин)

4

1

0

3

6:15

3

8

ДЮСШ (Острог)

6

0

0

6

6:55

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

в

н

п

р/м

оч

м

1

 Галактікос (Кунів)

 

1:3

 

2:0

6:2

6:1

10:1

4:0

 

 

 

 

 

 

0

 

3

3

3

3

3

2

 Нива (Волосківці) 

3:1

 

0:4

2:5

3:1

 

3:2

4:1

 

 

 

 

 

 

3

0

0

3

 

3

3

3

Автогідравліка (Острог)

 

4:0

 

1:1

4:1

8:0

17:0

 

 

 

 

 

 

 

 

3

1

3

3

3

 

4

Міраж (Кургани)

0:2

5:2

1:1

 

 

8:0

16:0

5:0

 

 

 

 

 

 

0

3

1

 

3

3

3

5

Атлетік (Здовбиця)

2:6

1:3

1:4

 

 

3:5

6:2

 

 

 

 

 

 

 

0

0

0

 

0

3

 

6

Чайка (Сіянці)

1:6

 

0:8

0:8

5:3

 

3:1

2:5

 

 

 

 

 

 

0

 

0

0

3

3

0

7

ДЮСШ (Острог)

1:10

2:3

0:17

0:16

2:6

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

0

0

0

0

 

8

Феміда (Нетішин)

0:4

1:4

 

0:5

 

5:2

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

0

 

3

 

 

 

Четвертий  ігровий день 11.03.2018р.:

09:00 "Крок" (Грозів) - "ЗОЖ" (Острог)
09:40 ФК "Кунів" - ФК "Острог-1"
10:20 "Автогідравліка" (Острог) - "Феміда" (Нетішин)
11:00 ФК "Острог-1" - "ЗОЖ" (Острог)
11:40 "Автогідравліка" (Острог) - "Галактікос" (Кунів)
12:20 "Феміда" (Нетішин) - "Атлетік" (Здовбиця)
13:00 ФК "Розваж" - "В/Ч-3043" (Нетішин)
13:40 "Міраж" (Кургани) - "Атлетік" (Здовбиця)
14:20 "ДЮСШ" (Острог) - "Феміда" (Нетішин)
15:00 "Нива" (Волосківці) - "Чайка" (Сіянці)
15:40 "Діана" (Мізоч) - "Терен" (Крупець)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити