Всеукраїнський турнір "Я-патріот" у Смизі серед юнаків 2007 р.н.

 

2-й Всеукраїнський футбольний фестиваль «Я – патріот»

 серед юнаків 2007 р.н. (8+1)

09-11.03.2018 р. смт.Смига (футбольний майданчик 60х40)

 

Група «А»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Єврошпон-Смига»

(смт.Смига)

 

1:1

4:1

5:0

4:1

3

1

0

14:3

10

1

1

3

3

3

2

ФК «Динамо-2»

(м.Київ)

1:1

 

2:1

1:0

5:0

3

1

0

9:2

10

2

1

3

3

3

3

ФК «Адреналін»

(м.Луцьк)

1:4

1:2

 

1:0

4:0

2

0

2

7:6

6

3

0

0

3

3

4

ФК «Чемпіон»

(м.Тернопіль)

0:5

0:1

0:1

 

2:0

1

0

3

2:7

3

4

0

0

0

3

5

ДЮСШ

(смт.Квасилів)

1:4

0:5

0:4

0:2

 

0

0

4

1:15

0

5

0

0

0

0

 

Група «Б»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Динамо-1»

(м.Київ)

 

3:1

1:0

0:0

4:0

3

1

0

8:1

10

1

3

3

1

3

2

ФК «Форвард»

(м.Луцьк)

1:3

 

3:0

3:1

4:0

3

0

1

11:4

9

2

0

3

3

3

3

ФК «Волинь-2»

(м.Луцьк)

0:1

0:3

 

3:1

3:0

2

0

2

6:5

6

3

0

0

3

3

4

ДЮСШ

(м.Дубно)

0:0

1:3

1:3

 

4:1

1

1

2

6:7

4

4

1

0

0

3

5

Збірна команда

Здолбунівського району

0:4

0:4

0:3

1:4

 

0

0

4

1:15

0

5

0

0

0

0

 

 

Група «В»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ДЮСШ

(м.Тернопіль)

 

2:2

2:1

2:0

8:0

3

1

0

14:3

10

1

1

3

3

3

2

ФК «Волинь-1»

(м.Луцьк)

2:2

 

1:1

1:0

2:0

2

2

0

6:3

8

2

1

1

3

3

3

ДФК «Млинів»

(м.Млинів)

1:2

1:1

 

0:0

2:0

1

2

1

4:3

5

3

0

1

1

3

4

ФК «Динамо»

(м.Львів)

0:2

0:1

0:0

 

4:0

1

1

2

4:3

4

4

0

0

1

3

5

ФК «Олімпік»

(м.Київ)

0:8

0:2

0:2

0:4

 

0

0

4

0:16

0

5

0

0

0

0

 

 

 

 


 

Підгрупа за 13-15 місця

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Олімпік»

(м.Київ)

 

1:0

0:0

1

1

0

1:0

4

13

3

1

2

Збірна команда

Здолбунівського району

0:1

 

1:0

1

0

1

1:1

3

14

0

3

3

ДЮСШ

(смт.Квасилів)

0:0

0:1

 

0

1

1

0:1

1

15

1

0

 

 

Підгрупа за 10-12 місця

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

в

н

п

р/м

оч

м

1

ДЮСШ

(м.Дубно)

 

3:2

1:0

2

0

0

4:2

6

10

3

3

2

ФК «Динамо»

(м.Львів)

2:3

 

0:0

0

1

1

2:3

1

11

0

1

3

ФК «Чемпіон»

(м.Тернопіль)

0:1

0:0

 

0

1

1

0:1

1

12

0

1

 

Підгрупа за 7-9 місця

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Волинь-2»

(м.Луцьк)

 

1:0

6:0

2

0

0

7:0

6

7

3

3

2

ДФК «Млинів»

(м.Млинів)

0:1

 

4:0

1

0

1

4:1

3

8

0

3

3

ФК «Адреналін»

(м.Луцьк)

0:6

0:4

 

0

0

2

0:10

0

9

0

0

 

 

Підгрупа за 4-6 місця

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Форвард»

(м.Луцьк)

 

0:0

3:0

1

1

0

3:0

4

4

1

3

2

ФК «Волинь-1»

(м.Луцьк)

0:0

 

0:0

0

2

0

0:0

2

5

1

1

3

ФК «Динамо-2»

(м.Київ)

0:3

0:0

 

0

1

1

0:3

1

6

0

1

 

 

Підгрупа за 1-3 місця

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

в

н

п

р/м

оч

м

1

ДЮСШ

(м.Тернопіль)

 

1:1

3:0

1

1

0

4:1

4

1

1

3

2

ФК «Єврошпон-Смига»

(смт.Смига)

1:1

 

2:1

1

1

0

3:2

4

2

1

3

3

ФК «Динамо-1»

(м.Київ)

0:3

1:2

 

0

0

2

1:5

0

3

0

0

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити