Чемпіонат Острозького району з міні-футболу "Весна-2018" - Діана (Мізоч) срібний призер змагань

Чемпіонат Острозького району з міні-футболу «Весна-2018»

Фінал

Діана (Мізоч) – Галактікос (Кунів)   0:6

Матч за 3-є місце

Автогідравліка (Острог) Міраж (Кургани)   6:1

1/2 фіналу

Діана (Мізоч) Автогідравліка (Острог)   4:4 п/п 3:1

Галактікос (Кунів) – Міраж (Кургани)   7:2

1/4 фіналу

Діана (Мізоч) – Нива (Волосківці)   6:0

В\Ч 3043 (Нетішин)Міраж (Кургани)   2:6

Крок (Грозів)Автогідравліка (Острог)   2:5

ФК Острог-1Галактікос (Кунів)   2:13

Група «А»

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

Діана (Мізоч)

7

7

0

0

31:9

21

2

В\Ч 3043 (Нетішин)

7

5

1

1

23:10

16

3

Крок (Грозів)

7

4

1

2

19:13

13

4

ФК Острог - 1

7

4

0

3

18:16

12

5

ЗОЖ (Острог)

7

3

2

2

18:13

11

6

ФК Розваж

7

2

0

5

12:18

6

7

ФК Кунів

7

1

0

6

14:28

3

8

Терен (Крупець)

7

0

0

7

0:28

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

в

н

п

р/м

оч

м

1

Діана (Мізоч)

 

5:1

3:1

3:1

3:2

7:4

5:0

5:0

7

0

0

31:9

21

1

3

3

3

3

3

3

3

2

Крок (Грозів)

1:5

 

4:4

2:0

0:3

7:1

2:0

3:0

4

1

2

19:13

13

3

0

1

3

0

3

3

3

3

ЗОЖ (Острог)

1:3

4:4

 

2:1

1:1

3:0

5:0

2:4

3

2

2

18:13

11

5

0

1

3

1

3

3

0

4

ФК Розваж

1:3

0:2

1:2

 

1:7

4:1

5:0

0:3

2

0

5

12:18

6

6

0

0

0

0

3

3

0

5

В\Ч 3043 (Нетішин)

2:3

3:0

1:1

7:1

 

4:2

1:0

5:3

5

1

1

23:10

16

2

0

3

1

3

3

3

3

6

ФК Кунів

4:7

1:7

0:3

1:4

2:4

 

5:0

1:3

1

0

6

14:28

3

7

0

0

0

0

0

3

0

7

Терен (Крупець)

0:5

0:2

0:5

0:5

0:1

0:5

 

0:5

0

0

7

0:28

0

8

0

0

0

0

0

0

0

8

ФК Острог - 1

0:5

0:3

4:2

3:0

3:5

3:1

5:0

 

4

0

3

18:16

12

4

0

0

3

3

0

3

3

 

Група «Б»

 

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

 Галактікос (Кунів)

7

6

0

1

33:10

18

2

Автогідравліка (Острог)

7

5

1

1

43:8

16

3

Міраж (Кургани)

7

5

1

1

39:8

16

4

 Нива (Волосківці) 

7

5

0

2

18:16

15

5

Феміда (Нетішин)

7

3

0

4

22:22

9

6

Чайка (Сіянці)

7

2

0

5

13:34

6

7

Атлетік (Здовбиця)

7

1

0

6

17:28

3

8

ДЮСШ (Острог)

7

0

0

7

6:65

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

в

н

п

р/м

оч

м

1

 Галактікос (Кунів)

 

1:3

4:3

2:0

6:2

6:1

10:1

4:0

6

0

1

33:10

18

1

0

3

3

3

3

3

3

2

 Нива (Волосківці) 

3:1

 

0:4

2:5

3:1

3:2

3:2

4:1

5

0

2

18:16

15

4

3

0

0

3

3

3

3

3

Автогідравліка (Острог)

3:4

4:0

 

1:1

4:1

8:0

17:0

6:2

5

1

1

43:8

16

2

0

3

1

3

3

3

3

4

Міраж (Кургани)

0:2

5:2

1:1

 

4:3

8:0

16:0

5:0

5

1

1

39:8

16

3

0

3

1

3

3

3

3

5

Атлетік (Здовбиця)

2:6

1:3

1:4

3:4

 

3:5

6:2

1:4

1

0

6

17:28

3

7

0

0

0

0

0

3

0

6

Чайка (Сіянці)

1:6

2:3

0:8

0:8

5:3

 

3:1

2:5

2

0

5

13:34

6

6

0

0

0

0

3

3

0

7

ДЮСШ (Острог)

1:10

2:3

0:17

0:16

2:6

1:3

 

0:10

0

0

7

6:65

0

8

0

0

0

0

0

0

0

8

Феміда (Нетішин)

0:4

1:4

2:6

0:5

4:1

5:2

10:0

 

3

0

4

22:22

9

5

0

0

0

0

3

3

3

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити