Чемпіонат області серед юнаків - 2 тур

ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2018 року

1 ліга (юнаки)

2 ТУР

7 Рафалівка Калина (Бугрин)   1:0

8 ОДЕК (Оржів) Коливань (Клевань) 16.05

9 Ізотоп (Вараш) Маяк (Сарни)   5:1

10 Сокіл (Радивилів-Крупець) Вілія (Млинів)   0:0

11 ХФК Надія АГАТ (Гоща) 16.05

12 ДЮСШ «Верес»  - Полісся (Рокитне)   4:1

Колос (Кричильськ) - вихідний

Положення команд на 7 травня:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ІЗОТОП-РАЕС (Вараш)

2

2

0

0

8:2

6

2

ФК РАФАЛІВКА (Рафалівка)

2

2

0

0

3:1

6

3

ВІЛІЯ (Млинів)

3

1

1

1

3:3

4

4

ДЮСШ «Верес» (Рівне)

1

1

0

0

4:1

3

5

ПОЛІССЯ (Рокитне)

2

1

0

1

6:4

3

6

ФК АГАТ (Гоща)

1

1

0

0

1:0

3

7

КАЛИНА (Бугрин)

2

1

0

1

2:2

3

8

СОКІЛ (Радивилів-Крупець)

2

0

1

1

0:1

1

9

ОДЕК (Оржів)

0

0

0

0

0:0

0

10

КОЛИВАНЬ (Клевань)

1

0

0

1

1:2

0

11

КОЛОС (Кричильськ)

1

0

0

1

1:2

0

12

ФК МАЯК (Сарни)

1

0

0

1

1:5

0

13

ХФК НАДІЯ (Рівне)

2

0

0

2

0:7

0

Середня результативність чемпіонату становить 3,0 гола за гру

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

10

11

12

13

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Полісся»

(Рокитне)

 

5:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ХФК «Надія»

(Рівне)

0:5

 

 

 

0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

«АГАТ»

(Гоща)

 

 

 

1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

«Сокіл»

(Радивилів-Крупець)

 

 

0:1

 

0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

«Вілія»

(Млинів)

 

2:0

 

0:0

 

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

«Ізотоп-РАЕС»

(Вараш)

 

 

 

 

3:1

 

5:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

«Маяк»

(Сарни)

 

 

 

 

 

1:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

«ОДЕК»

(Оржів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

«Коливань»

(Клевань)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

ФК «Рафалівка»

(Рафалівка)

 

 

 

 

 

 

 

 

2:1

 

1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

«Калина»

(Бугрин)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0:1

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

«Колос»

(Кричильськ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

4:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити