Чемпіонат області серед юнаків - 3 тур

ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2018 року

1 ліга (юнаки)

3 ТУР

13 АГАТ (Гоща) ДЮСШ «Верес»   2:1

15 Маяк (Сарни) Сокіл (Радивилів-Крупець)   1:0

16 Коливань (Клевань) Ізотоп (Вараш)   2:0

17 Калина (Бугрин) ОДЕК (Оржів)   1:2

18 Колос (Кричильськ) Рафалівка 2:3

Полісся (Рокитне) - вихідний

Положення команд на 14 травня:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК РАФАЛІВКА (Рафалівка)

3

3

0

0

6:3

9

2

ІЗОТОП-РАЕС (Вараш)

3

2

0

1

8:4

6

3

ФК АГАТ (Гоща)

2

2

0

0

3:1

6

4

ВІЛІЯ (Млинів)

3

1

1

1

3:3

4

5

ПОЛІССЯ (Рокитне)

2

1

0

1

6:4

3

6

ДЮСШ «Верес» (Рівне)

2

1

0

1

5:3

3

7

КОЛИВАНЬ (Клевань)

2

1

0

1

3:2

3

8

ОДЕК (Оржів)

1

1

0

0

2:1

3

9

КАЛИНА (Бугрин)

3

1

0

2

3:4

3

10

ФК МАЯК (Сарни)

2

1

0

1

2:5

3

11

СОКІЛ (Радивилів-Крупець)

3

0

1

2

0:2

1

12

КОЛОС (Кричильськ)

2

0

0

2

3:5

0

13

ХФК НАДІЯ (Рівне)

2

0

0

2

0:7

0

Середня результативність чемпіонату становить 2,93 гола за гру

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

10

11

12

13

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Полісся»

(Рокитне)

 

5:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ХФК «Надія»

(Рівне)

0:5

 

 

 

0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

«АГАТ»

(Гоща)

 

 

 

1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

«Сокіл»

(Радивилів-Крупець)

 

 

0:1

 

0:0

 

0:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

«Вілія»

(Млинів)

 

2:0

 

0:0

 

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

«Ізотоп-РАЕС»

(Вараш)

 

 

 

 

3:1

 

5:1

 

0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

«Маяк»

(Сарни)

 

 

 

1:0

 

1:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

«ОДЕК»

(Оржів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

«Коливань»

(Клевань)

 

 

 

 

 

2:0

 

 

 

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

ФК «Рафалівка»

(Рафалівка)

 

 

 

 

 

 

 

 

2:1

 

1:0

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

«Калина»

(Бугрин)

 

 

 

 

 

 

 

1:2

 

0:1

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

«Колос»

(Кричильськ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:3

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

4:1

 

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити