Чемпіонат області серед юнаків - матчі 4 туру

ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2018 року

1 ліга (юнаки)

4 ТУР

19 ОДЕК (Оржів) Колос (Кричильськ) 13.06

20 Ізотоп (Вараш) Калина (Бугрин)   2:0

21 Сокіл (Радивилів-Крупець) Коливань (Клевань)   0:2

22 ХФК Надія – Маяк (Сарни) 13.06

23 ДЮСШ «Верес» – Вілія (Млинів)   3:0

24 Полісся (Рокитне) АГАТ (Гоща)   2:0

ФК Рафалівка - вихідний

Положення команд на 20 травня:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ІЗОТОП-РАЕС (Вараш)

4

3

0

1

10:4

9

2

ФК РАФАЛІВКА (Рафалівка)

3

3

0

0

6:3

9

3

ФК АГАТ (Гоща)

4

2

1

1

4:4

7

4

ДЮСШ «Верес» (Рівне)

3

2

0

1

8:3

6

5

ПОЛІССЯ (Рокитне)

3

2

0

1

8:4

6

6

ОДЕК (Оржів)

2

2

0

0

5:1

6

7

КОЛИВАНЬ (Клевань)

4

2

0

2

5:5

6

8

ВІЛІЯ (Млинів)

4

1

1

2

3:6

4

9

КАЛИНА (Бугрин)

4

1

0

3

3:6

3

10

ФК МАЯК (Сарни)

2

1

0

1

2:5

3

11

СОКІЛ (Радивилів-Крупець)

4

0

1

3

0:4

1

12

ХФК НАДІЯ (Рівне)

3

0

1

2

1:8

1

13

КОЛОС (Кричильськ)

2

0

0

2

3:5

0

Середня результативність чемпіонату становить 2,76 гола за гру

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

10

11

12

13

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Полісся»

(Рокитне)

 

5:0

2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ХФК «Надія»

(Рівне)

0:5

 

1:1

 

0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

«АГАТ»

(Гоща)

0:2

1:1

 

1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

«Сокіл»

(Радивилів-Крупець)

 

 

0:1

 

0:0

 

0:1

 

0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

«Вілія»

(Млинів)

 

2:0

 

0:0

 

1:3

 

 

 

 

 

 

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

«Ізотоп-РАЕС»

(Вараш)

 

 

 

 

3:1

 

5:1

 

0:2

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

«Маяк»

(Сарни)

 

 

 

1:0

 

1:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

«ОДЕК»

(Оржів)

 

 

 

 

 

 

 

 

3:0

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

«Коливань»

(Клевань)

 

 

 

2:0

 

2:0

 

0:3

 

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

ФК «Рафалівка»

(Рафалівка)

 

 

 

 

 

 

 

 

2:1

 

1:0

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

«Калина»

(Бугрин)

 

 

 

 

 

0:2

 

1:2

 

0:1

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

«Колос»

(Кричильськ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:3

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

4:1

 

1:2

 

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити