Чемпіонат області серед юнаків - 7 тур

ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2018 року

1 ліга (юнаки)

13 ТУР   06.06

ХФК Надія  ДЮСШ «Верес»   1:0

7 ТУР   09-10.06

Маяк (Сарни) АГАТ (Гоща)   3:1

Коливань (Клевань) Полісся (Рокитне)   2:1

Калина (Бугрин) ДЮСШ «Верес»   2:2

Колос (Кричильськ) ХФК Надія  4:0

ФК Рафалівка Сокіл (Радивилів-Крупець)  0:0

ОДЕК (Оржів) Ізотоп (Вараш)   1:0

Вілія (Млинів) - вихідний

Положення команд на 11 червня:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ «Верес» (Рівне)

7

4

1

2

14:7

13

2

ФК РАФАЛІВКА (Рафалівка)

6

4

1

1

11:5

13

3

КОЛИВАНЬ (Клевань)

7

4

0

3

13:10

12

4

ІЗОТОП-РАЕС (Вараш)

7

4

0

3

13:8

12

5

ФК АГАТ (Гоща)

6

3

1

2

8:8

10

6

КОЛОС (Кричильськ)

5

3

0

2

11:6

9

7

ОДЕК (Оржів)

4

3

0

1

6:5

9

8

ПОЛІССЯ (Рокитне)

6

2

2

2

9:6

8

9

ФК МАЯК (Сарни)

5

2

1

2

5:7

7

10

ВІЛІЯ (Млинів)

6

1

2

3

4:9

5

11

СОКІЛ (Радивилів-Крупець)

7

1

2

4

1:6

5

12

КАЛИНА (Бугрин)

6

1

1

4

5:9

4

13

ХФК НАДІЯ (Рівне)

6

1

1

4

3:17

4

Середня результативність чемпіонату становить 2,64 гола за гру

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

10

11

12

13

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Полісся»

(Рокитне)

 

5:0

2:0

 

0:0

 

0:0

 

1:2

 

 

 

1:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ХФК «Надія»

(Рівне)

0:5

 

1:1

 

0:2

 

 

 

1:5

 

 

0:4

1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

«АГАТ»

(Гоща)

0:2

1:1

 

1:0

3:1

 

1:3

 

 

 

 

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

«Сокіл»

(Радивилів-Крупець)

 

 

0:1

 

0:0

 

0:1

 

0:2

0:0

1:0

0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

«Вілія»

(Млинів)

0:0

2:0

1:3

0:0

 

1:3

 

 

 

 

 

 

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

«Ізотоп-РАЕС»

(Вараш)

 

 

 

 

3:1

 

5:1

0:1

0:2

2:1

2:0

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

«Маяк»

(Сарни)

0:0

 

3:1

1:0

 

1:5

 

 

 

 

 

 

0:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

«ОДЕК»

(Оржів)

 

 

 

 

 

1:0

 

 

3:0

0:4

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

«Коливань»

(Клевань)

2:1

5:1

 

2:0

 

2:0

 

0:3

 

1:2

 

 

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

ФК «Рафалівка»

(Рафалівка)

 

 

 

0:0

 

1:2

 

4:0

2:1

 

1:0

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

«Калина»

(Бугрин)

 

 

 

0:1

 

0:2

 

1:2

 

0:1

 

2:1

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

«Колос»

(Кричильськ)

 

4:0

 

2:0

 

2:1

 

 

 

2:3

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

4:1

0:1

1:2

 

3:0

 

1:0

 

3:1

 

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити