Чемпіонат району з міні-футболу 2016 року

Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2017 року

фінал

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Шкільна» (м.Здолбунів)

3

2

1

0

7:0

7

2

«Хлібороб» (м.Здолбунів)

3

2

1

0

3:1

7

3

«Мізоч» (смт.Мізоч)

3

0

1

2

1:5

1

4

«Dream-team» (с.Новомильськ)

3

0

1

2

2:7

1

Середня результативність чемпіонату становить 3,4 гола за гру

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Шкільна» (м.Здолбунів)

 

0:0

3:0

4:0

2

1

0

7:0

7

1

1

3

3

2

«Хлібороб» (м.Здолбунів)

0:0

 

1:0

2:1

2

1

0

3:1

7

2

1

3

3

3

«Мізоч» (смт.Мізоч)

0:3

0:1

 

1:1

0

1

2

1:5

1

3

0

0

1

4

«Dream-team» (с.Новомильськ)

0:4

1:2

1:1

 

0

1

2

2:7

1

4

0

0

1

 

Підсумкове положення серед бомбардирів:

1

Гриценко Юрій («Хлібороб»)

18

2

Гугайло Олександр (СК «Меридіан»)

15

3

Кухарчук Олександр («Шкільна»)

14

4

Горобюк Володимир («Benny Hill»)

9

5-8

Власюк Володимир («Нова Мощаниця»), Федорчук Антон («ДПРЧ-18»),

8

 

Топоровський Тарас («Хлібороб»), Воробюк Олександр («Dream-team»)

 

9

Коник Назар («Гімназія»)

6

 

Призи отримали:

Кращий бомбардир – Гриценко Юрій («Хлібороб»)

Екстравагантний гравець – Воробюк Олександр («Dream-team»)

Кращий воротар – Попов Роман («Хлібороб»)

Найкорисніший гравець – Козачук Іван («Шкільна»)

Різноплановий гравець – Горчак Святослав («Dream-team»)

Кращий гравець – Василюк Андрій («Шкільна»)

Кращий арбітр – Гудима Олег

Приз «Прогрес року» – команда «Dream-team»

Приз «За волю до перемоги» – команда «Мізоч»

Приз «Глядацьких симпатій» – команда «Dream-team»

Приз «За організацію та проведення фінальної частини чемпіонату» –

           голова Копитківської сільської ради Ворон Петро Ананійович

Медалі «За прогрес розвитку футболу на Здолбунівщині» отримали:

Василюк Андрій («Шкільна»)

Гриценко Юрій («Хлібороб»)

Куцелюк Віктор, Прадош Андрій (обоє-«Мізоч»)

Горчак Петро, Квасюк Валерій (обоє-«Dream-team»)

1-й півфінальний тур

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Шкільна» (м.Здолбунів)

3

3

0

0

7:3

9

2

«Хлібороб» (м.Здолбунів)

3

2

0

1

12:4

6

3

«Benny Hill» (м.Здолбунів)

3

1

0

2

3:5

3

4

«РПЧ-3» (м.Здолбунів)

3

0

0

3

1:11

0

2-й півфінальний тур

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Dream-team» (с.Новомильськ)

3

2

1

0

7:5

7

2

«Мізоч» (смт.Мізоч)

3

1

2

0

4:3

5

3

«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

3

1

0

2

5:6

3

4

СК «Меридіан» (с.Гільча)

3

0

1

2

6:8

1

1-й півфінальний тур

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Шкільна» (м.Здолбунів)

 

3:2

2:0

2:1

3

0

0

7:3

9

1

3

3

3

2

«Хлібороб» (м.Здолбунів)

2:3

 

3:1

7:0

2

0

1

12:4

6

2

0

3

3

3

«Benny Hill» (м.Здолбунів)

0:2

1:3

 

2:0

1

0

2

3:5

3

3

0

0

3

4

«РПЧ-3» (м.Здолбунів)

1:2

0:7

0:2

 

0

0

3

1:11

0

4

0

0

0

 

2-й півфінальний тур

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Dream-team» (с.Новомильськ)

 

1:1

3:2

3:2

2

1

0

7:5

7

1

1

3

3

2

«Мізоч» (смт.Мізоч)

1:1

 

1:0

2:2

1

2

0

4:3

5

2

1

3

1

3

«Нова Мощаниця»

(с.Нова Мощаниця)

2:3

0:1

 

3:2

1

0

2

5:6

3

3

0

0

3

4

СК «Меридіан» (с.Гільча)

2:3

2:2

2:3

 

0

1

2

6:8

1

4

0

1

0

 

Група «Захід»

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Мізоч» (смт.Мізоч)

8

5

2

1

11:4

17

2

«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

8

5

2

1

18:6

17

3

«Стеблівка» (с.Стеблівка)

8

3

2

3

19:11

11

4

«Білашів» (с.Білашів)

8

3

2

3

13:11

11

5

«Дермань» (с.Дермань)

8

0

0

8

3:32

0

Група «Схід»

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

СК «Меридіан» (с.Гільча)

8

5

0

3

26:15

15

2

«Dream-team» (с.Новомильськ)

8

4

1

3

11:15

13

3

«Здовбиця» (с.Здовбиця)

8

4

1

3

13:8

13

4

«Вікторія» (с.Копитків)

8

3

2

3

14:15

11

5

«Глинськ» (с.Глинськ)

8

1

2

5

7:18

5

Група «Центр-1»

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Хлібороб» (м.Здолбунів)

8

6

0

2

19:8

18

2

«Benny Hill» (м.Здолбунів)

8

4

2

2

15:11

14

3

«Гімназія» (м.Здолбунів)

8

3

1

4

13:16

10

4

«Олімпік» (м.Здолбунів)

8

2

2

4

13:15

8

5

«Хемп-01» (м.Здолбунів)

8

1

3

4

11:21

6

Група «Центр-2»

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Шкільна» (м.Здолбунів)

8

6

1

1

21:7

19

2

«РПЧ-3» (м.Здолбунів)

8

4

1

3

13:14

13

3

«ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)

8

3

2

3

15:17

11

4

«Ямайка» (м.Здолбунів)

8

3

1

4

12:16

10

5

«Бедрик» (м.Здолбунів)

8

1

1

6

9:16

4

Команда ДЮСШ (с.Здовбиця) знялась зі змагань

Команда РПЧ-3» (м.Здолбунів) замінила команду ДЮСШ (с.Здовбиця)

Група «Захід»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Нова Мощаниця»

(с.Нова Мощаниця)

 

0:1

3:1

2:1

2:0

5

2

1

18:6

17

2

1:1

1:0

2:2

7:0

2

«Мізоч» (смт.Мізоч)

1:0

 

0:1

2:1

2:0

5

2

1

11:4

17

1

1:1

1:1

2:0

2:0

3

«Білашів» (с.Білашів)

1:3

1:0

 

1:1

2:1

3

2

3

13:11

11

4

0:1

1:1

1:3

6:1

4

«Стеблівка» (с.Стеблівка)

1:2

1:2

1:1

 

3:1

3

2

3

19:11

11

3

2:2

0:2

3:1

8:0

5

«Дермань» (с.Дермань)

0:2

0:2

1:2

1:3

 

0

0

8

3:32

0

5

0:7

0:2

1:6

0:8

 

Група «Схід»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Вікторія» (с.Копитків)

 

2:4

4:3

0:0

4:2

3

2

3

14:15

11

4

3:0

1:4

0:0

0:2

2

«Dream-team» (с.Новомильськ)

4:2

 

1:0

2:3

0:0

4

1

3

11:15

13

2

0:3

0:7

3:0

1:0

3

СК «Меридіан» (с.Гільча)

3:4

0:1

 

3:2

1:4

5

0

3

26:15

15

1

4:1

7:0

6:2

2:1

4

«Глинськ» (с.Глинськ)

0:0

3:2

2:3

 

0:1

1

2

5

7:18

5

5

0:0

0:3

2:6

0:3

5

«Здовбиця» (с.Здовбиця)

2:4

0:0

4:1

1:0

 

4

1

3

13:8

13

3

2:0

0:1

1:2

3:0

 

Група «Центр-1»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Хлібороб» (м.Здолбунів)

 

3:0

3:1

3:0

3:1

6

0

2

19:8

18

1

5:1

1:2

1:0

0:3

2

«Гімназія» (м.Здолбунів)

0:3

 

1:2

1:1

3:0

3

1

4

13:16

10

3

1:5

2:0

3:5

2:0

3

«Benny Hill» (м.Здолбунів)

1:3

2:1

 

5:1

3:1

4

2

2

15:11

14

2

2:1

0:2

1:1

1:1

4

«Хемп-01» (м.Здолбунів)

0:3

1:1

1:5

 

1:5

1

3

4

11:21

6

5

0:1

5:3

1:1

2:2

5

«Олімпік» (м.Здолбунів)

1:3

0:3

1:3

5:1

 

2

2

4

13:15

8

4

3:0

0:2

1:1

2:2

 

Група «Центр-2»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Шкільна» (м.Здолбунів)

 

5:1

3:0

2:1

3:0

6

1

1

21:7

19

1

2:2

2:1

3:0

1:2

2

«ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)

1:5

 

4:1

2:1

0:2

3

2

3

15:17

11

3

2:2

1:1

2:1

3:4

3

«Ямайка» (м.Здолбунів)

0:3

1:4

 

2:1

2:4

3

1

4

12:16

10

4

1:2

1:1

4:1

1:0

4

«Бедрик» (м.Здолбунів)

1:2

1:2

1:2

 

3:0

1

1

6

9:16

4

5

0:3

1:2

1:4

1:1

5

«РПЧ-3» (м.Здолбунів)

0:3

2:0

4:2

0:3

 

4

1

3

13:14

13

2

2:1

4:3

0:1

1:1

Підсумкове положення команд:

1. «Шкільна» (м.Здолбунів)

2.  «Хлібороб» (м.Здолбунів)

3. «Мізоч» (смт.Мізоч)

4. «Dream-team» (с.Новомильськ)

5. «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

6. «Benny Hill» (м.Здолбунів)

7. СК «Меридіан» (с.Гільча)

8. «РПЧ-3» (м.Здолбунів)

9. «Здовбиця» (с.Здовбиця)

10. «Стеблівка» (с.Стеблівка)

11. «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)

12. «Гімназія» (м.Здолбунів)

13. «Білашів» (с.Білашів)

14. «Вікторія» (с.Копитків)

15. «Ямайка» (м.Здолбунів)

16. «Олімпік» (м.Здолбунів)

17. «Хемп-01» (м.Здолбунів)

18. «Глинськ» (с.Глинськ)

19. «Бедрик» (м.Здолбунів)

20. «Дермань» (с.Дермань)

  

Додати коментар


Захисний код
Оновити