Чемпіонат району з міні-футболу 2015

Чемпіонат району зміні-футболу 2015 року

Чемпіонат Здолбунівського району по міні-футболу 2015 року

Підсумкове розташування команд 1-6 місця

Назва команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1. «Ямайка» (м.Здолбунів)

7

4

1

2

9:5

13

2. «Глинськ» (с.Глинськ)

7

4

0

3

12:10

12

3. «Шкільна-Джерело» (м.Здолбунів)

7

4

0

3

10:11

12

4. «Білашів» (с.Білашів)

7

3

1

3

10:8

10

5. «Хаос» (с.Богдашів)

7

3

1

3

8:7

10

6. «Мізоч» (смт.Мізоч)               

7

0

3

4

2:10

3

Підсумкове розташування команд 7-12 місця

Назва команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

7. «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

10

4

2

4

18:15

14

8. «Хемп-01» (м.Здолбунів)

10

3

2

5

9:15

11

9. «Здовбиця» (с.Здовбиця)

10

2

3

5

12:16

9

10. «Стеблівка» (с.Стеблівка)

10

2

3

5

13:18

9

11. «Спасів» (с.Спасів)

10

2

2

6

8:20

8

12. «Бедрик» (м.Здолбунів)            

10

0

3

7

2:19

3

 

Середня результативність чемпіонату становить 2,77 гола за гру

Фінішна 20-ка кращих серед бомбардирів:

1-2.     Корольчук Богдан («Білашів»), Савчук Віталій («Мізоч») – обоє по 8 м’ячів

3-6.     Мельниченко Роман («Глинськ»), Кухарчук Олександр («Шкільна-Джерело»),

           Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»), Більчук Василь («Хемп-01») – всі по 6

7-11.   Євтушок Сергій («Ямайка»), Середюк Ігор («Глинськ»),

           Мельничук Сергій,  Сіліхін Павло (обоє-«Шкільна-Джерело»),

           Власюк Валентин («Білашів») – всі по 5

12-20. Давидюк Віталій («Здовбиця»), Почтовий Сергій («Хаос»),

           Голуб Вадим («Ямайка»), Василюк Андрій («Шкільна-Джерело»),

           Мельниченко Володимир, Романець Василь, Шолудько Роман (всі-«Глинськ»),

           Головай Олег («Нова Мощаниця»), Павлюк Іван («Білашів») – всі по 4

 

Фінальний етап, 23 серпня 2015р. с.Глинськ

арбітри: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє-м.Здолбунів)

матч № 61 «Шкільна-Джерело» (м.Здолбунів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)   1:0

забиті м’ячі: 11 хв. Кухарчук Олександр 

попередження: 26 хв. Костенко Євгеній («Ямайка»)

матч № 62 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Білашів» (с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 2 хв. Мельниченко Роман

попередження: 30 хв. Середюк Ігор («Глинськ»)

матч № 63 «Хаос» (с.Богдашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   0:0

матч № 64 «Шкільна-Джерело» (м.Здолбунів) – «Білашів» (с.Білашів)   3:1

забиті м’ячі: 2 хв. Сіліхін Павло, 22 хв. Руденко Віталій, 26 хв. Кухарчук Олександр

                                                                              (всі-«Шкільна-Джерело») – 24 хв. Павлюк Іван («Білашів»)

попередження: 7 хв. Корецький Сергій («Шкільна-Джерело»)

матч № 65 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:0

забиті м’ячі: 16 хв. Мельниченко Роман, 17 хв. Шолудько Роман

матч № 66 «Хаос» (с.Богдашів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)   0:1

забиті м’ячі: 20 хв. Оверчук Анатолій (авто гол «Хаос»)

попередження: 21 хв. Горчак Юрій («Хаос»)

матч № 67 «Шкільна-Джерело» (м.Здолбунів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:1   

забиті м’ячі: 19 хв. Мельничук Сергій, 27 хв. Кухарчук Олександр (обоє-«Шкільна-Джерело») –

                                                                                                                         22 хв. Наумюк Олексій («Мізоч»)

попередження: 6 хв. Василюк Андрій, 20 хв. Мельничук Сергій (обоє-«Шкільна-Джерело»)

матч № 68 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Ямайка» (м.Здолбунів)   1:3  

забиті м’ячі: 7 хв. Мельниченко Роман («Глинськ») –  

                                         15 хв. Цюзь Максим, 17 хв. Євтушок Сергій, 28 хв. Голуб Вадим (всі-«Ямайка»)

попередження: 13 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 24 хв. Шевчук Андрій («Ямайка»)

вилучення: 16 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – друге попередження у матчі

матч № 69 «Хаос» (с.Богдашів) – «Білашів» (с.Білашів)   0:2

забиті м’ячі: 13 хв. Мачелюк Павло, 21 хв. Власюк Валентин

попередження: 8 хв. Скорий Олександр («Хаос») – 

                                                           7 хв. Власюк Валентин, 21 хв. Верташов Володимир (обоє-«Білашів») 

вилучення: 21 хв. Скорий Олександр («Хаос») – друге попередження у матчі

 

п/п

команди групи «А»

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«Хаос»

(с.Богдашів)

 

0:2

0:1

1:2

2:0

0:0

3

1

3

8:7

10

5

3:1

2:1

2

«Білашів»

(с.Білашів)

2:0

 

0:1

0:1

1:3

3:0

3

1

3

10:8

10

4

3:2

1:1

3

«Ямайка»

(м.Здолбунів)

1:0

1:0

 

3:1

0:1

2:0

4

1

2

9:5

13

1

2:3

0:0

4

«Глинськ»

(с.Глинськ)

2:1

1:0

1:3

 

4:0

2:0

4

0

3

11:10

12

2

1:3

1:3

5

«Шкільна-

Джерело»

(м.Здолбунів)

0:2

3:1

1:0

0:4

 

2:1

4

0

3

10:11

12

3

1:2

3:1

6

«Мізоч»

(смт.Мізоч)

0:0

0:3

0:2

0:2

1:2

 

0

3

4

2:10

3

6

1:1

0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Індивідуальні та командні нагороди отримали:

«Кращий бомбардир» - Корольчук Богдан («Білашів»)

«Кращий воротар» - Марценюк Володимир («Білашів»)

«За волю до перемоги» - «Ямайка»

«Найрезультативніша команда» - «Шкільна-Джерело»

«Універсальний гравець» - Мельничук Сергій («Шкільна-Джерело»)

«Кращий гравець» - Мельниченко Роман («Глинськ»)

 

 

п/п

команди групи «А»

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«Глинськ»

(с.Глинськ)

 

0:0

4:0

2:1

2:1

1:0

6

2

2

21:14

20

3

4:1

1:3

1:3

1:0

5:5

2

«Хемп-01»

(м.Здолбунів)

0:0

 

2:3

1:0

1:0

2:2

3

2

5

9:15

11

4

1:4

1:2

0:2

1:0

0:2

3

«Шкільна-

Джерело»

(м.Здолбунів)

0:4

3:2

 

0:2

6:0

1:0

7

0

3

26:13

21

1

3:1

2:1

1:2

6:0

4:1

4

«Хаос»

(с.Богдашів)

1:2

0:1

2:0

 

1:1

2:1

6

2

2

14:7

20

2

3:1

2:0

2:1

0:0

1:0

5

«Бедрик»

(м.Здолбунів)

1:2

0:1

0:6

1:1

 

0:1

0

3

7

2:19

3

6

0:1

0:1

0:6

0:0

0:0

6

«Здовбиця»

(с.Здовбиця)

0:1

2:2

0:1

1:2

1:0

 

2

3

5

12:16

9

5

5:5

2:0

1:4

0:1

0:0

                                                               

п/п

команди групи «Б»

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«Мізоч»

(смт.Мізоч)

 

5:1

0:3

1:0

2:1

0:2

4

4

2

17:14

16

3

3:3

1:1

2:2

3:1

0:0

2

«Стеблівка»

(с.Стеблівка)

1:5

 

0:2

2:0

2:2

0:1

2

3

5

13:18

9

5

3:3

0:2

3:0

1:2

1:1

3

«Білашів»

(с.Білашів)

3:0

2:0

 

4:2

2:4

0:1

6

1

3

21:13

19

1

1:1

2:0

3:0

1:3

3:2

4

«Спасів»

(с.Спасів)

0:1

0:2

2:4

 

0:3

1:0

2

2

6

8:20

8

6

2:2

0:3

0:3

1:0

2:2

5

«Нова Мощаниця»

(с.Нова Мощаниця)

1:2

2:2

4:2

3:0

 

1:1

4

2

4

18:15

14

4

1:3

2:1

3:1

0:1

1:2

6

«Ямайка»

(м.Здолбунів)

2:0

1:0

1:0

0:1

1:1

 

4

4

2

12:9

16

2

0:0

1:1

2:3

2:2

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 тур 5 липня 2015р. с.Глинськ, стадіон ,,Шкільний” арбітр: Кислюк Валентин (м.Здолбунів)

матч № 1 ,,ГЛИНСЬК” (с.Глинськ)  ,,ХЕМП-01” (м.Здолбунів)   0:0

матч № 2 ,,ШКІЛЬНА-ДЖЕРЕЛО” (м.Здолбунів)  ,,ХАОС” (с.Богдашів)  0:2

забиті м’ячі: 22′ Шевчук Андрій, 27′ Почтовий Сергій

матч № 3 ,,БЕДРИК” (м.Здолбунів)  ,,ЗДОВБИЦЯ” (с.Здовбиця)   0:1

забиті м’ячі: 25′ Границький Олександр

матч № 4 ,,ГЛИНСЬК” (с.Глинськ)  ,,ШКІЛЬНА-ДЖЕРЕЛО” (м.Здолбунів)   4:0

забиті м’ячі: 2′ Шолудько Роман, 4′,28′ Мельниченко Володимир, 12′ Мельниченко Роман

попередження: 6′ Панасюк Богдан, 19′ Романець Василь (обоє-Глинськ)

вилучення: 20′ Романець Василь (Глинськ) – небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з нанесенням травми

матч № 5 ,,ХЕМП-01” (м.Здолбунів)  ,,БЕДРИК” (м.Здолбунів)   1:0

забиті м’ячі: 6′ Більчук Василь

матч № 6 ,,ХАОС” (с.Богдашів)  ,,ЗДОВБИЦЯ” (с.Здовбиця)   2:1

забиті м’ячі: 11′ Скорий Олександр, 16′ Почтовий Сергій (обоє-Богдашів) – 15′ Границький Олександр (Здовбиця)

 

1 тур 5 липня 2015р. смт.Мізоч, стадіон ,,Мізоч” арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)

матч № 7 ,,МІЗОЧ” (смт.Мізоч)  ,,СТЕБЛІВКА” (с.Стеблівка)   5:1

забиті м’ячі: 3′,9′,16′,17′ Савчук Віталій, 28′ Оманадзе Дмитро (обоє-Мізоч) – 29′ Терещук Олег (Стеблівка)

матч № 8 ,,БІЛАШІВ” (с.Білашів)  ,,СПАСІВ” (с.Спасів)   4:2

забиті м’ячі: 7′ Павлюк Іван, 16′,26′ Власюк Валентин, 28′ Корольчук Богдан (всі-Білашів) – 2′ Ярмолюк Сергій, 4′ Плугак Дмитро (обоє-Спасів)

попередження: 10′ Грибок Андрій (Спасів)

матч № 9 ,,НОВА МОЩАНИЦЯ” (с.Нова Мощаниця)  ,,ЯМАЙКА” (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 9′ Головай Олег (Нова Мощаниця) – 4′ Олексенко Максим (Ямайка)

попередження: 30′ Власюк Василь (Нова Мощаниця)

матч № 10 ,,МІЗОЧ” (смт.Мізоч) – ,,БІЛАШІВ” (с.Білашів)   0:3  

забиті м’ячі: 17′ Корольчук Богдан, 28′ Самчук Влас, 30′ Лебедюк Максим

матч № 11 ,,СТЕБЛІВКА” (с.Стеблівка) – ,,НОВА МОЩАНИЦЯ” (с.Нова Мощаниця)   2:2

забиті м’ячі: 1′,29′ Терещук Олег (Стеблівка) – 6′ Власюк Володимир, 11′ Ткачук Андрій (обоє-Нова Мощаниця)

попередження: 5′ Головай Олег (Нова Мощаниця)

матч № 12 ,,СПАСІВ” (с.Спасів) – ,,ЯМАЙКА” (м.Здолбунів)   1:0

забиті м’ячі: 30′ Плугак Віктор

 

2 тур 12 липня 2015р. с.Здовбиця, арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)

матч № 13 «ЗДОВБИЦЯ» (с.Здовбиця) – ,,ХЕМП-01” (м.Здолбунів)  2:2

забиті м’ячі: 15 хв. Савчук Олександр, 23 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Здовбиця») – 6 хв. Іваніків Сергій, 17 хв. Більчук Василь (обоє-«Хемп-01»)

попередження: 7 хв. Солдатов Сергій («Здовбиця»)

матч № 14 "ХАОС" (с. Богдашів) – ,,ГЛИНСЬК” (с.Глинськ)   1:2

забиті м’ячі: 6 хв. Почтовий Сергій («Хаос») –  8 хв. Середюк Ігор, 20 хв. Шолудько Роман (обоє-«Глинськ»)

попередження: 23 хв. Скорий Олександр («Хаос») – 16 хв. Середюк Ігор («Глинськ»)

матч № 15 ,,ШКІЛЬНА-ДЖЕРЕЛО” (м.Здолбунів) – ,,БЕДРИК” (м.Здолбунів)  6:0

забиті м’ячі: 3 хв. Нягов Владислав, 22,29 хв. Горобюк Володимир, 22 хв. Корецький Сергій, 25 хв. Андрійчук Володимир, 29 хв. Мельничук Сергій

матч № 16 ,,ХЕМП-01” (м.Здолбунів) – ХАОС (с. Богдашів) 1:0

забиті м’ячі: 24 хв. Більчук Василь («Хемп-01»)

матч № 17 «ЗДОВБИЦЯ» (с.Здовбиця) – ,,ШКІЛЬНА-ДЖЕРЕЛО” (м.Здолбунів)   0:1

забиті м’ячі: 11 хв. Андрійчук Володимир

попередження: 22 хв. Панюк Ярослав («Здовбиця») –  2 хв. Горобюк Володимир, 15 хв. Корецький Сергій (обоє-«Шкільна-Джерело»)

матч № 18 ,,БЕДРИК” (м.Здолбунів) – "ГЛИНСЬК" (с. Глинськ)   1:2

забиті м’ячі: 25 хв. Дейнека Ігор («Бедрик») – 8 хв. Середюк Ігор, 9 хв. Шолудько Роман (обоє-«Глинськ»)

 

2 тур 12 липня 2015р. с.Стеблівка, арбітр: Шолудько Ігор (с.Глинськ)

матч № 19 "ЯМАЙКА" (м. Здолбунів) – «СТЕБЛІВКА» (с.Стеблівка)  1:0

забиті м’ячі: 12 хв. Євтушок Сергій

попередження: 14 хв. Шевчук Андрій («Ямайка»)

матч № 20 «СПАСІВ» (с.Спасів) – ,,МІЗОЧ” (смт.Мізоч)   0:1

забиті м’ячі: 12 хв. Кондратюк Іван

матч № 21 «Білашів» (с.Білашів)  «НОВА МОЩАНИЦЯ» (с.Нова Мощаниця)   2:4

забиті м’ячі: 18,25 хв. Корольчук Богдан («Білашів») – 4,6,8,14 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)

матч № 22 «СТЕБЛІВКА» (с.Стеблівка)  «СПАСІВ» (с.Спасів)   2:0  

забиті м’ячі: 6,10 хв. Устянчук Володимир

попередження: 13 хв. Устянчук Андрій («Стеблівка») – 22 хв. Плугак Віктор («Спасів»)

матч № 23 «ЯМАЙКА» (м.Здолбунів)  «БІЛАШІВ» (с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 16 хв. Олексенко Максим

попередження: 10 хв. Паробочий Віктор («Білашів»)

матч № 24 «НОВА МОЩАНИЦЯ» (с.Нова Мощаниця) – «МІЗОЧ» (смт.Мізоч)   1:2

забиті м’ячі: 13 хв. Головай Олег («Нова Мощаниця») – 7 хв. Савчук Віталій, 30 хв. Матяк Руслан (обоє-«Мізоч»)

попередження: 25 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця»)

 

3 тур 19 липня 2015р. с.Богдашів, арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)

матч № 25 «ХАОС» (с.Богдашів)  «БЕДРИК» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 18 хв. Почтовий Сергій («Хаос») – 30 хв. Дейнека Ігор («Бедрик»)

матч № 26 «ГЛИНСЬК» (с.Глинськ)  «ЗДОВБИЦЯ» (с.Здовбиця)   1:0

забиті м’ячі: 25 хв. Середюк Ігор

матч № 27 «ХАОС» (с.Богдашів)  «ШКІЛЬНА-ДЖЕРЕЛО» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 11 хв. Козачук Іван (автогол-«Шкільна-Джерело»), 14 хв. Кондратюк Юрій («Хаос») – 24 хв. Скорий Андрій («Шкільна-Джерело»)

матч № 28 «ХЕМП-01» (м.Здолбунів)  «ГЛИНСЬК» (с.Глинськ)   1:4

забиті м’ячі: 19 хв. Іваніків Сергій («Хемп-01») – 9 хв. Баланович Олександр (автогол-«Хемп-01), 13, 23 хв. Романець Василь, 25 хв. Мельниченко Роман (обоє-«Глинськ»)

попередження: 20 хв. Баланович Олександр («Хемп-01)

матч № 29 «ЗДОВБИЦЯ» (с.Здовбиця)  «БЕДРИК» (м.Здолбунів)   0:0

попередження: 21 хв. Адамчук Віталій («Здовбиця»)

матч № 30 «ХЕМП-01» (м.Здолбунів)  «ШКІЛЬНА-ДЖЕРЕЛО» (м.Здолбунів)   2:3

забиті м’ячі: 25, 28 хв. Більчук Василь («Хемп-01») – 11 хв. Василюк Андрій («Шкільна-Джерело»), 20 хв. Мельничук Олег (автогол-«Хемп-01»), 24 хв. Руденко Віталій («Шкільна-Джерело»)

 

3 тур 19 липня 2015р. с.Нова Мощаниця, арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)

матч № 31 «МІЗОЧ» (смт.Мізоч) – «ЯМАЙКА» (м.Здолбунів)   0:2

забиті м’ячі: 18 хв. Голуб Вадим, 30 хв. Євтушок Сергій

матч № 32 «СТЕБЛІВКА» (с.Стеблівка)  «БІЛАШІВ» (с.Білашів)   0:2

забиті м’ячі: 5,28 хв. Корольчук Богдан

матч № 33 «СПАСІВ» (с.Спасів) – «НОВА МОЩАНИЦЯ» (с.Нова Мощаниця)   -:+ (0:3)

Команда «Спасів» на гру не з’явилась

матч № 34 «СТЕБЛІВКА» (с.Стеблівка) – «МІЗОЧ» (смт.Мізоч)   3:3  

забиті м’ячі: 13 хв. Устянчук Володимир, 15,26 хв. Никончук Дмитро (обоє-«Стеблівка») – 10 хв. Нестерук Андрій, 25 хв. Наумюк Олексій, 28 хв. Савчук Віталій (всі-«Мізоч»)

матч № 35 «ЯМАЙКА» (м.Здолбунів) – «НОВА МОЩАНИЦЯ» (с.Нова Мощаниця)   2:1

забиті м’ячі: 2 хв. Цюзь Максим, 15 хв. Голуб Вадим (обоє-«Ямайка») – 28 хв. Нагорний Віктор («Нова Мощаниця»)

матч № 36 «СПАСІВ» (с.Спасів)  «БІЛАШІВ» (с.Білашів)   -:+ (0:3)

Команда «Спасів» на гру не з’явилась

 

4 тур 26 липня 2015р. с.Богдашів, арбітр: Кислюк Валентин (м.Здолбунів)

матч № 37 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Хаос» (с.Богдашів)   1:3

забиті м’ячі: 11 хв. Мельниченко Роман («Глинськ») – 13 хв. Литвин Андрій, 15,28 хв. Кондратюк Юрій (обоє-«Хаос»)

попередження: 10 хв. Середюк Ігор («Глинськ»)

матч № 38 «Бедрик» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   0:1

забиті м’ячі: 4 хв. Мельничук Олег

попередження: 14 хв. Баланович Олександр («Хемп-01»)

матч № 39 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – «Хаос» (с.Богдашів)   0:1

забиті м’ячі: 29 хв. Черепанов Сергій

попередження: 14 хв. Панюк Ярослав («Здовбиця»)

матч № 40 «Шкільна-Джерело» (м.Здолбунів) – «Глинськ» (с.Глинськ)   3:1

забиті м’ячі: 9 хв. Василюк Андрій, 17,23 хв. Кухарчук Олександр (обоє-«шкільна-Джерело») – 18 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ»)

попередження: 21 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ»)

матч № 41 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)   0:2

забиті м’ячі: 13 хв. Павлов Андрій, 15 хв. Панюк Ярослав

матч № 42 «Бедрик» (м.Здолбунів)  «Шкільна-Джерело» (м.Здолбунів)   0:6

забиті м’ячі: 4 хв. Горобюк Володимир, 8,11,30 хв. Мельничук Сергій, 17 хв. Василюк Андрій, 22 хв. Сіліхін Павло

4 тур 26 липня 2015р. с.Білашів, арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)

матч № 43 «Ямайка» (м.Здолбунів) – «Спасів» (с.Спасів)   2:2

забиті м’ячі: 7,11 хв. Євтушок Сергій («Ямайка») – 15,18 хв. Ковальчук Тарас («Спасів»)

попередження: 30 хв. Олексенко Максим («Ямайка»)

матч № 44 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   2:1

забиті м’ячі: 21 хв. Климюк Олександр, 30 хв. Головай Олег (обоє-«Нова Мощаниця») – 29 хв. Власюк Леонід (автогол-«Нова Мощаниця»)

попередження: 26 хв. Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)

матч № 45 «Білашів» (с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:1  

забиті м’ячі: 15 хв. Корольчук Богдан («Білашів») – 22 хв. Савчук Віталій («Мізоч»)

матч № 46 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Ямайка» (м.Здолбунів)   1:1  

забиті м’ячі: 26 хв. Устянчук Андрій («Стеблівка») – 12 хв. Голуб Вадим («Ямайка»)

матч № 47 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Спасів» (с.Спасів)   2:2

забиті м’ячі: 10 хв. Оманадзе Дмитро, 17 хв. Савчук Віталій (обоє-«Мізоч») – 13 хв. Яцюк Родіон, 15 хв. Грибок Андрій (обоє-«Спасів»)

попередження: 2 хв. Омельчук Валерій («Спасів»)

матч № 48 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів» (с.Білашів)   3:1

забиті м’ячі: 10 хв. Ткачук Андрій, 13,27 хв. Власюк Володимир (обоє-«Нова Мощаниця») – 7 хв. Павлюк Іван («Білашів») 

попередження: 28 хв. Нагорний Віктор, 30 хв. Власюк Володимир (обоє-«Нова Мощаниця»)

 

5 тур 2 серпня 2015р. с.Богдашів, арбітр: Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

матч № 49 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   2:0

забиті м’ячі: 20,25 хв. Черепанов Сергій («Хаос»)

матч № 50 «Шкільна-Джерело» (м.Здолбунів) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)   4:1

забиті м’ячі: 15,25 хв. Сіліхін Павло, 24 хв. Василюк Андрій, 29 хв. Кухарчук Олександр

(всі-«Шкільна-Джерело») – 23 хв. Давидюк Віталій («Здовбиця»)

матч № 51 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Бедрик» (м.Здолбунів)   1:0

забиті м’ячі: 10 хв. Заяць Олександр

матч № 52 «Шкільна-Джерело» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 5 хв. Сіліхін Павло, 26 хв. Скорий Андрій (обоє-«Шкільна-Джерело») –

16 хв. Більчук Василь («Хемп-01»)

матч № 53 «Бедрик» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   0:0

попередження: 28 хв. Почтовий Сергій, 29 хв. Скорий Олександр («обоє-«Хаос») –

30 хв. Дубич Віктор («Бедрик»)

матч № 54 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   5:5

забиті м’ячі: 2,14 хв. Савчук Олександр, 13,21,28 хв. Давидюк Віталій (обоє-«Здовбиця») – 

 5,28 хв. Романець Василь, 19,30 хв. Середюк Ігор, 19 хв. Мельниченко Володимир (всі-«Глинськ»)

Паробочий Віктор («Білашів»)

5 тур 9 серпня 2015р. с.Спасів, арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)

матч № 55 «Спасів» (с.Спасів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   -:+ (0:3)  

Командою «Стеблівка» був поданий протест на участь у матчі в команді «Спасів» незаявленого гравця

матч № 56 «Білашів» (с.Білашів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)   3:2  

забиті м’ячі: 4 хв. Павлюк Іван, 6 хв. Корольчук Богдан, 17 хв. Власюк Валентин (всі-«Білашів») –   

                                  14 хв. Олексенко Максим («Ямайка»), 15 хв. Паробочий Віктор (авто гол «Білашів»)

попередження: 14 хв. Паробочий Віктор, 30 хв. Власюк Валентин (обоє-«Білашів»)

матч № 57 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   3:1 

забиті м’ячі: 10 хв. Матяк Руслан («Мізоч»), 15 хв. Власюк Сергій (авто гол «Нова Мощаниця»),

                                                22 хв. Кондратюк Іван («Мізоч») – 11 хв. Головай Олег («Нова Мощаниця»)

матч № 58 «Білашів» (с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   2:0

забиті м’ячі: 13 хв. Власюк Валентин, 15 хв. Паробочий Віктор

матч № 59 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Спасів» (с.Спасів)   0:1  

забиті м’ячі: 26 хв. Омельчук Валерій

попередження: 18 хв. Головай Олег, 21 хв. Денищук Андрій (обоє-«Нова Мощаниця») 

матч № 60 «Ямайка» (м.Здолбунів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   0:0

попередження: 29 хв. Цюзь Максим («Ямайка»)

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити