Чемпіонат району з міні-футболу. Архів 2016

Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2016 року

Становище команд після групових змагань:

Група «А»

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Вікторія» (с.Копитків)

10

8

1

1

23:5

25

2

«Армагедон» (с.Здовбиця)

10

8

1

1

23:7

25

3

СК «Меридіан» (с.Гільча)

10

5

1

4

16:12

16

4

ДЮСШ (с.Здовбиця)

10

2

2

6

9:27

8

5

«Dream-team» (с.Новомильськ)

10

2

1

7

12:21

7

6

«Глинськ» (с.Глинськ)

10

1

2

7

8:19

5

 

Група «В»

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

8

6

2

0

17:6

20

2

«Мізоч» (смт.Мізоч)

8

5

2

1

26:9

17

3

«Білашів-1» (с.Білашів)

8

4

2

2

14:7

14

4

«Стеблівка» (с.Стеблівка)

8

2

0

6

11:22

6

5

«Білашів-2» (с.Білашів)

8

0

0

8

3:27

0

 

Група «С»

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Шкільна» (м.Здолбунів)

8

7

1

0

24:8

22

2

«Хлібороб» (м.Здолбунів)

8

5

1

2

21:8

16

3

«Неямайка» (м.Здолбунів)

8

4

1

3

17:15

13

4

«Хемп-01» (м.Здолбунів)

8

1

1

6

12:33

4

5

«Хаос» (с.Богдашів)

8

0

2

6

4:14

2

Перший півфінальний тур

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Шкільна» (м.Здолбунів)

3

2

0

1

7:4

6

2

«Вікторія» (с.Копитків)

3

2

0

1

11:6

6

3

«Неямайка» (м.Здолбунів)

3

2

0

1

5:3

6

4

«Мізоч» (смт.Мізоч)

3

0

0

3

1:11

0

 

Другий півфінальний тур

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Хлібороб» (м.Здолбунів)  

3

3

0

0

9:1

9

2

СК «Меридіан» (с.Гільча)

3

2

0

1

8:6

6

3

«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

3

1

0

2

3:7

3

4

«Армагедон» (с.Здовбиця)

3

0

0

3

0:6

0

 

Фінал

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Хлібороб» (м.Здолбунів)  

3

2

1

0

4:1

7

2

«Шкільна» (м.Здолбунів)

3

1

2

0

2:0

5

3

«Вікторія» (с.Копитків)

3

1

1

1

3:4

4

4

СК «Меридіан» (с.Гільча)

3

0

0

3

1:5

0

Середня результативність чемпіонату становить 3,34 гола за гру

 

Підсумкове положення лідерів серед бомбардирів:

 

1

Гриценко Юрій («Хлібороб»)

19

2

Кухарчук Олександр («Шкільна»)

13

3

Савчук Олександр («Армагедон»)

12

4-5

Савчук Віталій («Мізоч»), Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)

10

6-7

Власюк Володимир («Нова Мощаниця»), Сіліхін Павло («Шкільна»)

8

8-11

Романюк Микола, Грогуль Василь (обоє-«Вікторія»),

7

 

Холодюк Микола («Хемп-01»), Голуб Вадим («Неямайка»)

 

Група «А»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Вікторія»

(с.Копитків)

 

2:1

2:0

3:0

4:0

1:0

8

1

1

23:5

25

1

0:0

0:1

3:0

5:2

3:1

2

«Армагедон»

(с.Здовбиця)

1:2

 

2:1

2:1

1:0

2:1

8

1

1

23:7

25

2

0:0

2:0

6:0

4:2

3:0

3

СК «Меридіан»

(с.Гільча)

0:2

1:2

 

5:2

0:3

1:1

5

1

4

16:12

16

3

1:0

0:2

4:0

1:0

3:0

4

ДЮСШ

(с.Здовбиця)

0:3

1:2

2:5

 

2:2

2:1

2

2

6

9:27

8

4

0:3

0:6

0:4

1:0

1:1

5

«Dream-team» (с.Новомильськ)

0:4

0:1

3:0

2:2

 

2:1

2

1

7

12:21

7

5

2:5

2:4

0:1

0:1

1:2

6

«Глинськ»

(с.Глинськ)

0:1

1:2

1:1

1:2

1:2

 

1

2

7

8:19

5

6

1:3

0:3

0:3

1:1

2:1

 

Група «В»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Нова Мощаниця»

(с.Нова Мощаниця)

 

2:0

1:0

3:0

4:1

6

2

0

17:6

20

1

2:2

1:1

3:2

1:0

2

«Мізоч»

(смт.Мізоч)

0:2

 

0:0

4:2

6:1

5

2

1

26:9

17

2

2:2

2:1

7:1

5:0

3

«Білашів-1»

(с.Білашів)

0:1

0:0

 

2:1

3:0

4

2

2

14:7

14

3

1:1

1:2

3:1

4:1

4

«Стеблівка»

(с.Стеблівка)

0:3

2:4

1:2

 

1:0

2

0

6

11:22

6

4

2:3

1:7

1:3

3:0

5

«Білашів-2»

(с.Білашів)

1:4

1:6

0:3

0:1

 

0

0

8

3:27

0

5

0:1

0:5

1:4

0:3

 

Група «С»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Шкільна»

(м.Здолбунів)

 

1:1

4:2

4:1

2:0

7

1

0

24:8

22

1

2:1

2:1

7:1

2:1

2

«Хлібороб»

(м.Здолбунів)

1:1

 

3:0

4:1

1:0

5

1

2

21:8

16

2

1:2

1:2

8:2

2:0

3

«Неямайка»

(м.Здолбунів)

2:4

0:3

 

4:1

3:0

4

1

3

17:15

13

3

1:2

2:1

4:3

1:1

4

«Хемп-01»

(м.Здолбунів)

1:4

1:4

1:4

 

1:1

1

1

6

12:33

4

4

1:7

2:8

3:4

2:1

5

«Хаос»

(с.Богдашів)

0:2

0:1

0:3

1:1

 

0

2

6

4:14

2

5

1:2

0:2

1:1

1:2


 

Перший півфінальний тур

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Шкільна»

(м.Здолбунів)

 

3:4

2:0

2:0

2

0

1

7:4

6

1

0

3

3

2

«Вікторія»

(с.Копитків)

4:3

 

1:2

6:1

2

0

1

11:6

6

2

3

0

3

3

«Неямайка»

(м.Здолбунів)

0:2

2:1

 

3:0

2

0

1

5:3

6

3

0

3

3

4

«Мізоч»

(смт.Мізоч)

0:2

1:6

0:3

 

0

0

3

1:11

0

4

0

0

0

 

Другий півфінальний тур

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Хлібороб»

(м.Здолбунів)

 

5:0

3:1

1:0

3

0

0

9:1

9

1

3

3

3

2

СК «Меридіан»

(с.Гільча)

0:5

 

4:1

4:0

2

0

1

8:6

6

2

0

3

3

3

«Нова Мощаниця»

(с.Нова Мощаниця)

1:3

1:4

 

1:0

1

0

2

3:7

3

3

0

0

3

4

«Армагедон»

(с.Здовбиця)

0:1

0:4

0:1

 

0

0

3

0:6

0

4

0

0

0

 

Фінальний тур

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Хлібороб»

(м.Здолбунів)

 

0:0

3:1

1:0

2

1

0

4:1

7

1

1

3

3

2

 «Шкільна»

(м.Здолбунів)

0:0

 

0:0

2:0

1

2

0

2:0

5

2

1

1

3

3

«Вікторія»

(с.Копитків)

1:3

0:0

 

2:1

1

1

1

3:4

4

3

0

1

3

4

СК «Меридіан»

(с.Гільча)

0:1

0:2

1:2

 

0

0

3

1:5

0

4

0

0

0

Підсумкове розташування команд:

1. «Хлібороб» (м.Здолбунів) 

2. «Шкільна» (м.Здолбунів)

3. «Вікторія» (с.Копитків)

4. СК «Меридіан» (с.Гільча)

5. «Неямайка» (м.Здолбунів)

6. «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

7. «Армагедон» (с.Здовбиця)

8. «Мізоч» (смт.Мізоч)

9. «Білашів-1»(с.Білашів)

10. ДЮСШ (с.Здовбиця)

11. «Стеблівка» (с.Стеблівка)

12. «Dream-team» (с.Новомильськ)

13. «Глинськ» (с.Глинськ)

14. «Хемп-01» (м.Здолбунів)

15. «Хаос» (с.Богдашів)

16. «Білашів-2» (с.Білашів)

1 тур 3 липня 2016 р. група «А» с.Здовбиця, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)

Матч №1 «Армагедон» (с.Здовбиця) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   2:1

забиті м’ячі: 13 хв. Більчук Василь, 26 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон») – 

18 хв. Піхотін Юрій (ДЮСШ)

Матч №2 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)   1:0

забиті м’ячі: 23 хв. Романюк Микола

Матч №3 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   3:0

забиті м’ячі: 4 хв. Ніверчук Володимир, 24 хв. Воробюк Олександр, 28 хв. Сидорчук Василь

попередження: 12 хв. Шевчук Володимир (СК «Меридіан»)

Матч №4 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2

забиті м’ячі: 18 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 25хв.,27 хв. Савчук Олександр («Армагедон») 

попередження: 24 хв.Тимощук Роман («Армагедон») 

Матч №5 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   2:2

забиті м’ячі: 22 хв.,28 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –

17 хв.,29 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)

попередження: 10 хв. Піхотін Юрій, 24 хв.Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ) –

24 хв. Заяць Олександр («Dream-team»)

Матч №6 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:2

забиті м’ячі: 15 хв. Сержанюк Олексій, 25 хв. Теребійчук Микола

 

2 тур 10 липня 2016 р. група «А» с.Гільча, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №7 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   1:1

забиті м’ячі: 28 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 16 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)

Матч №8 «Вікторія» (с.Копитків) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   3:0

забиті м’ячі: 1 хв. Грогуль Василь, 3 хв. Романюк Микола, 10 хв. Ворон Роман

попередження:  13 хв. Кухта Назар, 18 хв. Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ)

Матч №9 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0

забиті м’ячі: 23 хв. Савчук Олександр

попередження: 17 хв. Тимощук Роман («Армагедон»)

Матч №10 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   2:1

забиті м’ячі: 6 хв. Чичик Ігор, 18 хв. Піхотін Юрій (обоє-ДЮСШ) –

23 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол

Матч №11 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2

забиті м’ячі: 9 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») –

19 хв. Солдатов Сергій, 30 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон»)

попередження: 22 хв. Хоманець Віктор, 26 хв. Гугайло Олександр (обоє-СК «Меридіан»)

Матч №12 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:4

забиті м’ячі: 6 хв. Ткач Валерій, 12 хв.,25 хв. Сержанюк Олексій, 30 Грогуль Василь

попередження: 10 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)

 

2 тур 10 липня 2016 р. група «В» смт.Мізоч, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №13 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-1»(с.Білашів)   0:0

Матч №14 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-2» (с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 1 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») автогол

попередження: 19 хв. Терещук Олег («Стеблівка»)

Матч №15 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 11 хв. Ткачук Андрій

Матч №16 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:4

забиті м’ячі: 8 хв. Терещук Олег, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка») –

5 хв. Савчук Віталій, 9 хв. Кондратюк Іван, 11 хв. Нестерук Андрій, 23 хв. Матяк Руслан (всі-«Мізоч»)

попередження: 15 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)

Матч №17 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:4

забиті м’ячі: 11 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») –

3 хв. Головай Олег, 6 хв., 26 хв. Власюк Володимир, 29 хв. Ткачук Андрій (всі-«Нова Мощаниця»)

 

2 тур 10 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)

Матч №18 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   1:0

забиті м’ячі: 16 хв. Левечко Павло

попередження: 9 хв. Гриценко Юрій, 28 хв. Безменський Дмитро (обоє»Хлібороб») –

18 хв. Дубич Віктор («Хаос»)

Матч №19 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   4:1

забиті м’ячі: 4 хв. Удодік Павло, 9 хв. Горобюк Володимир, 20 Кухарчук Олександр, 

26 хв. Сіліхін Павло (всі-«Шкільна) – 17 хв. Холодюк Микола («Хемп-01»)

попередження: 5 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна»)

Матч №20 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   3:0

забиті м’ячі: 4 хв. Олексенко Максим, 9 хв. Голуб Вадим, 25 хв. Почтовий Сергій

Матч №21 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 4 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна») – 11 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)

попередження: 13 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)

Матч №22 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:4

забиті м’ячі: 5 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») –

1 хв.,10 хв. Голуб Вадим, 12 хв. Панюк Ярослав, 20 хв. Олексенко Максим (всі-«Неямайка»)

 

3 тур 17 липня 2016 р. група «А» с.Глинськ, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)

Матч №23 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:2

забиті м’ячі: 8 хв. Романець Василь («Глинськ») –

11 хв. Заяць Олександр, 13 хв. Баран Нікіта (обоє-«Dream-team»)

попередження: 10 хв. Шолудько Роман, 29 хв. Романець Василь (обоє-«Глинськ»)

Матч №24 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:2

забиті м’ячі:10 хв. Савчук Олександр («Армагедон») – 21 хв.,25 хв. Грогуль Василь («Вікторія»)

попередження: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)

вилучення: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія») – друге попередження у матчі

Матч №25 ДЮСШ (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:5

забиті м’ячі:5 хв.,14 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –

3 хв. Чубок Валерій, 12 хв. Махлюк Юрій, 14 хв. Гугайло Олександр (всі-СК «Меридіан»),

16 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол, 25 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)

попередження: 8 хв. Махлюк Юрій (СК «Меридіан»)

Матч №26 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:3

забиті м’ячі:9 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ») –

2 хв. Сержанюк Олексій, 14 хв.21 хв. Романюк Микола (обоє-«Вікторія»)

попередження: 8 хв. Сержанюк Олексій («Вікторія»)

Матч №27 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0

забиті м’ячі: 2 хв. Гугайло Олександр

попередження: 26 хв. Чубок Валерій (СК «Меридіан»),

Матч №28 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   0:6

забиті м’ячі: 7 хв.,22 хв.,27 хв.,29 хв. Савчук Олександр, 9 хв. Тимощук Роман, 28 хв. Чичик Роман

 

3 тур 17 липня 2016 р. група «В» с.Білашів, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №29 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   2:1

забиті м’ячі: 16 хв. Корольчук Богдан, 18 хв. Самчук Влас (обоє-«Білашів-1») –

17 хв. Устянчук Володимир («Стеблівка»)

попередження: 30 хв. Устянчук Андрій, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка»)

Матч №30 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   0:2

забиті м’ячі: 8 хв.,20 хв. Ткачук Андрій

попередження: 16 хв. Савчук Віталій («Мізоч») – 6 хв. Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)

Матч №31 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Білашів-2» (с.Білашів)   3:0

забиті м’ячі: 8 хв.,13 хв. Самчук Влас, 29 хв. Лебедюк Максим

попередження: 22 хв. Наджук Олег («Білашів-2»)

вилучення: 25 хв. Наджук Олег («Білашів-2») – друге попередження у матчі

Матч №32 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   3:0

забиті м’ячі: 15 хв.,30 хв. Ткачук Андрій, 30 хв. Власюк Володимир

попередження: 15 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)

Матч №33 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:6

забиті м’ячі: 26 хв. Верташов Володимир («Білашів-2») –

6 хв.,20 хв. Савчук Віталій, 16 хв. Кондратюк Іван, 22 хв. Нестеренко Олександр, 27 хв. Матяк Руслан,

28 хв. Наумюк Олексій (всі-«Мізоч»)

 

3 тур 17 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №34 «Хаос» (с.Богдашів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   0:2

забиті м’ячі: 7 хв. Василюк Андрій, 12 хв. Кухарчук Олександр

попередження: 6 хв. Шевчук Андрій («Хаос») – 28 хв. Горобюк Володимир («Шкільна»)

Матч №35 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   3:0

забиті м’ячі: 2 хв.,3 хв. Гриценко Юрій, 30 хв. Приступа Юрій

Матч №36 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 13 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 4 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01»)

попередження: 5 хв. Скорий Олександр («Хаос») – 25 хв. Мельничук Олег («Хемп-01»)

вилучення: 26 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») – друге попередження у матчі

Матч №37 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   2:4

забиті м’ячі: 4 хв. Почтовий Сергій, 13 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Неямайка») –

10 хв. Панюк Ярослав («Неямайка») автогол, 18 хв. Сіліхін Павло, 18 хв. Василюк Андрій,

30 хв. Кухарчук Олександр (всі-«Шкільна»)

попередження: 12 хв. Нягов Влад («Шкільна»)

Матч №38 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:4

забиті м’ячі: 10 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01») –

6 хв. Соборський Олександр, 9 хв. Мазярко Олег, 13 хв.,20 хв. Гриценко Юрій (всі-«Хлібороб»)

попередження: 25 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)

 

4 тур 24 липня 2016 р. група «А» с.Копитків, арбітр Гудима Олег (м.Здолбунів)

Матч №39 «Вікторія» (с.Копитків) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   0:1

забиті м’ячі: 28 хв. Хоманець Віктор

попередження: 27 хв. Хоманець Віктор (СК «Меридіан»)

Матч №40 «Dream-team» (с.Новомильськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   0:1

забиті м’ячі: 20 хв. Вакуліч Олексій («Dream-team») автогол

попередження: 14 хв. Самолюк Микола, 18 хв. Воробюк Олександр (обоє-«Dream-team») –

26 хв. Кравченко Василь (ДЮСШ)

Матч №41 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   +:- (3:0 т.р.)

Матч №42 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   -:+ (0:3 т.р.)

Матч №43 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Глинськ» (с.Глинськ)  +:- (3:0 т.р.)

Матч №44 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   2:4

забиті м’ячі: 1 хв. Воробюк Олександр, 3 хв. Горчак Святослав  (обоє-«Dream-team») –

4 хв.,19 хв. Савчук Олександр, 18 хв. Більчук Василь, 23 хв. Солдатов Сергій  (всі-«Армагедон»)

попередження: 22 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)

 

4 тур 24 липня 2016 р. група «В» с.Нова Мощаниця, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №45 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:2

забиті м’ячі: 2 хв. Корольчук Богдан («Білашів-1») –

7 хв. Наумюк Олексій, 15 хв. Савчук Віталій (обоє-«Мізоч»)

Матч №46 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   0:3

забиті м’ячі: 4 хв.,15 хв. Михалюк Сергій, 22 хв. Наумюк Володимир

Матч №47 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:1

забиті м’ячі: 28 хв. Павлюк Іван («Білашів-1») – 8 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)

Матч №48 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   7:1

забиті м’ячі: 1 хв.,25 хв.,27 хв. Савчук Віталій, 5 хв. Нестерук Андрій, 6 хв. Оманадзе Дмиро, 

13 хв. Кондратюк Іван, 20 хв. Внуков Михайло (всі-«Мізоч») – 23 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка»)

попередження: 11 хв Нестеренко Олександр («Мізоч»)

Матч №49 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-2» (с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 20 хв. Головай Олег

попередження: 21 хв. Климюк Олександр («Нова Мощаниця»)

 

4 тур 24 липня 2016 р. група «С» с.Богдашів , арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)

Матч №50 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:2

забиті м’ячі: 3 хв. Гриценко Юрій, 11 хв Левечко Павло

попередження: 18 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)

Матч №51 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:7

забиті м’ячі: 22 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») – 4 хв.,13 хв. Козачук Іван,

10 хв.,17 хв. Сіліхін  Павло (обоє-«Шкільна»), 13 хв. Баланович Олександр («Хемп-01») авто гол, 

16 хв. Кухарчук Олександр, 24 хв. Лопуга Олег (обоє-«Шкільна»)

попередження: 7 хв. Василюк Андрій («Шкільна»)

Матч №52 «Хаос» (с.Богдашів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 25 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 13 хв. Панюк Ярослав («Неямайка»)

попередження: 10 хв Демко Володимир («Неямайка»)

Матч №53 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:2

забиті м’ячі: 10 хв. Василюк Андрій («Шкільна») авто гол – 13 хв. Кухарчук Олександр,

24 хв. Сіліхін Павло (обоє-«Шкільна»)

попередження: 6 хв. Іванцов Олександр («Хлібороб») – 10 хв. Василюк Андрій («Шкільна»)

Матч №54 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   4:3

забиті м’ячі: 7 хв.,29 хв. Голуб Вадим, 17 хв. Почтовий Сергій,

27 хв. Євтушок Сергій (всі-«Неямайка») – 10 хв.,20 хв.,28 хв. Холодюк Микола («Хемп-01»)  

 

5 тур 31 липня 2016 р. група «А» с.Новомильськ, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №55 «Вікторія» (с.Копитків) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   5:2

забиті м’ячі: 2 хв.,30 хв. Ткач Валерій, 6 хв. Романюк Микола, 9 хв. Теребійчук Микола, 

12 хв. Грогуль Василь (всі-«Вікторія») – 15 хв.,20 хв. Горчак Святослав («Dream-team»)

попередження: 28 хв. Грогуль Василь («Вікторія») – 26 хв. Ворбюк Олександр («Dream-team»)

вилучення: 29 хв. Грогуль Василь («Вікторія») - друге попередження у матчі –

29 хв. Ворбюк Олександр («Dream-team») - друге попередження у матчі

Матч №56 «Армагедон» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:0

забиті м’ячі: 22 хв.,25 хв. Солдатов Сергій

попередження: 26 хв. Давидюк Віталій («Армагедон»)

Матч №57 «Глинськ» (с.Глинськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   1:1

забиті м’ячі: 9 хв. Варварук Тарас («Глинськ») – 8 хв. Нагорнюк Вадим (ДЮСШ)

попередження: 21 хв. Кравченко Василь (ДЮСШ)

Матч №58 «Вікторія» (с.Копитків) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   0:0

Матч №59 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Глинськ» (с.Глинськ)   1:2

забиті м’ячі: 27 хв. Мазур Віталій («Dream-team») – 14 хв.,30 хв. Романець Василь («Глинськ»)

попередження: 6 хв. Заяць Олександр, 27 хв. Мазур Віталій (обоє-«Dream-team») –

13 хв. Варварук Тарас («Глинськ»)

вилучення: 7 хв. Горчак Петро, 11 хв. Заяць Олександр - друге попередження у матчі

(обоє-«Вікторія») – 7 хв. Шолудько Роман («Глинськ») 

Матч №60 СК «Меридіан» (с.Гільча) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   4:0

забиті м’ячі: 13 хв. Романенко Олексій, 18 хв.,24 хв.,28 хв. Андрійчук Іван

попередження: 19 хв. Бунга Вадим (СК «Меридіан»)

 

5 тур 31 липня 2016 р. група «В» с.Стеблівка, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №61 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:3

забиті м’ячі: 25 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка») –

4 хв.,17 хв. Мачелюк Павло, 4 хв. Корольчук Богдан (обоє-«Білашів-1»)

Матч №62 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:2

забиті м’ячі: 15 хв.,27 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця») –

11 хв. Савчук Віталій («Мізоч»), 28 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця») авто гол  

Матч №63 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:4

забиті м’ячі: 27 хв. Верташов Володимир («Білашів-2») –

12 хв. Самчук Влас, 20 хв.,22 хв. Корольчук Богдан, 24 хв. Лебедюк Максим (всі-«Білашів-1»)

Матч №64 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   2:3

забиті м’ячі: 4 хв.,24 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка») –

4 хв.,10 хв. Ткачук Андрій, 25 хв. Власюк Володимир (обоє-«Нова Мощаниця») 

попередження: 12 хв. Ткачук Андрій, 17 хв. Єнич Олег (обоє-«Нова Мощаниця») 

Матч №65 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-2» (с.Білашів)   5:0

забиті м’ячі: 5 хв.,17 хв. Матяк Руслан, 13 хв. Савчук Віталій, 19 хв. Оманадзе Дмитро, 

21 хв. Нестеренко Олександр

попередження: 17 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)

 

5 тур 31 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)

Матч №66 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   2:1

забиті м’ячі: 27 хв. Кухарчук Олександр, 28 хв. Козачук Іван (обоє-«Шкільна») –

3 хв. Українець Олександр («Хаос»)

Матч №67 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 18 хв. Франчук Богдан, 30 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Неямайка») –

6 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)

Матч №68 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   2:1

забиті м’ячі: 9 хв.,28 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») – 19 хв. Українець Олександр («Хаос»)

попередження: 14 хв. Баланович Олександр («Хемп-01»)

Матч №69 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 23 хв. Кухарчук Олександр, 28 хв. Руденко Віталій (обоє-«Шкільна») –

15 хв. Цихановський Павло («Неямайка»)

попередження: 11 хв. Горобюк Володимир («Шкільна»)

Матч №70 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   8:2

забиті м’ячі: 3 хв.,7 хв.,16 хв.,28 хв.-з пенальті,30 хв.-з пенальті Гриценко Юрій, 9 хв. Фрідріх Віталій,

15 хв. Левечко Павло, 18 хв. Іванцов Олександр (всі-«Хлібороб») –

4 хв. Тернік Юрій, 12 хв. Баланович Олександр (обоє-«Хемп-01»)

 

Перший півфінальний тур 7 серпня 2016 р. с.Копитків

арбітри Милян Сергій, Гудима Олег (обоє-м.Здолбунів)

Матч №71 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:0

забиті м’ячі: 15 хв. Кухарчук Олександр, 22 хв. Сіліхін Павло

Матч №72 «Вікторія» (с.Копитків) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:2

забиті м’ячі: 27 хв. Грогуль Василь («Вікторія») –

15 хв. Хрусь Богдан, 19 хв. Голуб Вадим (обоє-«Неямайка»)

попередження: 7 хв. Сержанюк Вячеслав («Вікторія»)

Матч №73«Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   0:2  

забиті м’ячі: 5 хв. Сіліхін Павло, 26 хв.Кухарчук Олександр

попередження: 24 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна»)

Матч №74 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:6  

забиті м’ячі: 17 хв. Савчук Віталій («Мізоч») – 2 хв. Грогуль Василь, 9 хв.,29 хв. Теребійчук Микола,

12 хв.,26 хв. Сержанюк Вячеслав, 25 хв. Романюк Микола (всі-«Вікторія»)

Матч №75 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   0:3

забиті м’ячі: 4 хв.,20 хв. Бортник Олександр, 28 хв. Голуб Вадим

Матч №76 «Вікторія» (с.Копитків) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   4:3 

забиті м’ячі: 5 хв. Романюк Микола, 12 хв. Теребійчук Микола, 20 хв. Сержанюк Вячеслав, 

22 хв. Ткач Валерій (всі-«Вікторія») – 4 хв.,21 хв.,25 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна»)

 

Другий півфінальний тур 14 серпня 2016 р. с.Гільча

арбітри Милян Сергій, Шибунька Михайло (обоє-м.Здолбунів)

Матч №77 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:0

забиті м’ячі: 12 хв. Ткачук Андрій

попередження: 9 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця») – 22 хв. Тимощук Роман («Армагедон»)

Матч №78 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   5:0

забиті м’ячі: 5 хв. Цілюков Роман, 15 хв.,21 хв.,30 хв. Гриценко Юрій, 25 хв. Соборський Олександр

Матч №79 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   4:1

забиті м’ячі: 6 хв.,19 хв. Махлюк Юрій, 7 хв. Чубок Валерій, 14 хв. Гугайло Олександр 

(всі-СК «Меридіан») – 9 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця»)

попередження: 29 хв. Бунга Олександр (СК «Меридіан»)

Матч №80 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:1

забиті м’ячі: 26 хв. Цілюков Роман

попередження: 18 хв. Давидюк Віталій («Армагедон»)

Матч №81 «Армагедон» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   0:4

забиті м’ячі: 5 хв.,21 хв. Чубок Валерій, 13 хв. Хоманець Віктор, 25 хв. Бунга Вадим

Матч №82 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   3:1

забиті м’ячі: 6 хв.,15 хв.,27 хв. Гриценко Юрій («Експрес») –

30 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця»)

 

ФІНАЛ 23 серпня 2016 р. с.Гільча

арбітри Милян Сергій, Кислюк Валентин (обоє-м.Здолбунів)

Матч №83 «Шкільна» (м.Здолбунів) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:0

забиті м’ячі: 17 хв. Сіліхін Павло, 30 хв. Руденко Віталій

попередження: 18 хв. Махлюк Юрій (СК «Меридіан»)

Матч №84 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Вікторія» (с.Копитків)   3:1   

забиті м’ячі: 25 хв. Гриценко Юрій, 29 хв. Мазярко Олег, 30 хв. Приступа Юрій (всі-«Хлібороб») –

22 хв. Сержанюк Олексій («Вікторія»)

попередження: 25 хв. Мазярко Олег («Хлібороб») – 17 хв. Романюк Микола («Вікторія»)

Матч №85 «Вікторія» (с.Копитків) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   0:0

Матч №86 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:1

забиті м’ячі: 20 хв. Цілюков Роман

попередження: 17 хв. Хоманець Віктор (СК «Меридіан»)

Матч №87 «Вікторія» (с.Копитків) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:1

забиті м’ячі: 19 хв. Сержанюк Вячеслав, 27 хв. Ткач Валерій (обоє-«Вікторія») –

30 хв. Чубок Валерій (СК «Меридіан»)

Матч №88 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:0

попередження: 10 хв. Василюк Андрій, 30 хв. Кухарчук Олександр (обоє-«Шкільна») –

11 хв. Левечко Павло, 30 хв. Гриценко Юрій (обоє-«Хлібороб»)

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити