Результати змагань

 

 

1 тур 2 липня 2017 р. група «Захід» с.Білашів, арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)

Матч №1 «Білашів» (с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   1:1

забиті м’ячі: 27 хв. Павлюк Іван («Білашів») – 25 хв. Устянчук Володимир («Стеблівка»)  

Матч №2 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Дермань» (с.Дермань)   2:0

забиті м’ячі: 20,29 хв. Куцелюк Віктор («Мізоч»)

Матч №3 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   2:1

забиті м’ячі: 17 хв. Власюк Володимир, 28 хв. Нагорний Віктор (обоє-«Нова Мощаниця») –

29 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка»)

Матч №4 «Білашів» (с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:0

забиті м’ячі: 7 хв. Власюк Валентин («Білашів»)   

попередження: 12 хв. Паробочий Віктор («Білашів»)

Матч №5 «Дермань» (с.Дермань) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   0:2

забиті м’ячі: 4 хв. Климюк Павло, 19 хв. Власюк Володимир (обоє-«Нова Мощаниця»)  

попередження: 22 хв. Ковальчук Володимир («Дермань»)   

 

1 тур 2 липня 2017 р. група «Схід» с.Гільча, арбітр: Шибунька Михайло (м.Здолбунів) 

Матч №6 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   0:1

забиті м’ячі: 3 хв. Ворорбюк Олександр («Dream-team»)  

попередження: 12 хв. Кравець Іван (СК «Меридіан»)

Матч №7 «Вікторія» (с.Копитків) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)   4:2

забиті м’ячі: 5,13,28 хв. Ситницький Ілля, 20 хв. Сержанюк Олексій (обоє-«Вікторія») –   

11 хв. Давидюк Віталій, 18 хв. Олексенко Максим (обоє-«Здовбиця»)

Матч №8 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Глинськ» (с.Глинськ)   3:2

забиті м’ячі: 5 хв. Гугайло Олександр, 23 хв. Махлюк Юрій, 26 хв. Романенко Олексій  

(всі-СК «Меридіан») – 22 хв. Романець Василь, 28 хв. Шолудько Ігор (обоє-(«Глинськ»)

попередження: 11 хв. Гугайло Олександр, 20 хв. Махлюк Юрій, 29 хв. Чубок Валерій   

(всі-СК «Меридіан»)

Матч №9 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)   0:0

Матч №10 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:0

 

1 тур 2 липня 2017 р. група «Центр-1» м.Здолбунів, арбітр: Присяжнк Володимир (м.Здолбунів) 

Матч №11 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:3

забиті м’ячі: 8,28 хв. Черепанов Сергій, 17 хв. Гриценко Юрій (обоє-«Хлібороб»)  

Матч №12 «Benny Hill» (м.Здолбунів) – «Олімпік» (м.Здолбунів)   3:1

забиті м’ячі: 13 хв. Горобюк Володимир, 17 хв. Удодік Павло, 30 хв. Левечко Павло  

(всі-«Benny Hill») – 27 хв. Пекач Олександр («Олімпік»)

попередження: 18 хв. Назарчук Андрій («Олімпік») 

Матч №15 «Гімназія» (м.Здолбунів) – «Олімпік» (м.Здолбунів)   3:0

забиті м’ячі: 6 хв. Жовтанюк Андрій, 22 хв. Гайдучик Микола, 24 хв. Ковальов Едуард  

(всі-«Гімназія»)

 

1 тур 2 липня 2017 р. група «Центр-2» м.Здолбунів, арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів) 

Матч №16 «Ямайка» (м.Здолбунів) – «Бедрик» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 8 хв. Євтушок Сергій, 11 хв. Жук Сергій (обоє-«Ямайка») – 7 хв. Грушицький Олег  

(«Бедрик»)

Матч №17 «Шкільна» (м.Здолбунів) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   3:0 т.р. (неявка ДЮСШ)

Матч №18 «Ямайка» (м.Здолбунів) – «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)   1:4

забиті м’ячі: 6 хв. Почтовий Сергій («Ямайка») – 15 хв. Головай Олег, 19 хв. Федорчук Антон,

24 хв. Парета Микола, 29 хв. Тишкун Вадим (всі-«ДПРЧ-18»)

попередження: 22 хв. Голуб Вадим («Ямайка») – 22 хв. Парета Микола, 29 хв. Федорчук Антон

(обоє-«ДПРЧ-18»)

Матч №19 «Бедрик» (м.Здолбунів) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   3:0 т.р. (неявка ДЮСШ)

Матч №20 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:5

забиті м’ячі: 14 хв. Тишкун Вадим (авто гол), 17 хв. Федорчук Антон (обоє-«ДПРЧ-18») –  

1,20,26 хв. Кухарчук Олександр, 4 хв. Василюк Андрій (обоє-«Шкільна»)

Команда ДЮСШ (с.Здовбиця) знялась зі змагань

Команда РПЧ-3» (м.Здолбунів) замінила команду ДЮСШ (с.Здовбиця)

 

 

2 тур 9 липня 2017 р. група «Захід» с.Стеблівка, арбітр:Милян Сергій (м.Здолбунів) 

Матч №21 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:2

забиті м’ячі: 2 хв. Устянчук Андрій («Стеблівка») – 19 хв. Внуков Михайло, 23 хв. Прадош Андрій

(обоє-«Мізоч»)

попередження: 6 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка») 

Матч №22 «Дермань» (с.Дермань) – «Білашів» (с.Білашів)   1:2

забиті м’ячі: 18 хв. Кисельчук Андрій («Дермань») – 8 хв. Корольчук Василь, 15 хв. Власюк Валентин

(обоє-«Білашів»)

попередження: 11 хв. Корольчук Василь, 19 хв. Марценюк Володимир (обоє-«Білашів»)

Матч №23 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:0

забиті м’ячі: 24 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)  

Матч №24 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Дермань» (с.Дермань)   3:1

забиті м’ячі: 12 хв. Устянчук Андрій, 19,22 хв. Терещук Олег (обоє-«Стеблівка») –  

26 хв. Гарбарчук Микола («Дермань»)

попередження: 11 хв. Устянчук Володимир («Стеблівка»)  

Матч №25 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів» (с.Білашів)   3:1

забиті м’ячі: 12,30 хв. Власюк Володимир, 14 хв. Нагорний Віктор (обоє-«Нова Мощаниця) –  

14 хв. Верташов Володимир («Білашів»)

 

2 тур 9 липня 2017 р. група «Схід» с.Здовбиця, арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)

Матч №26 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   4:1

забиті м’ячі: 14 хв. Давидюк Віталій, 17 хв. Сержанюк Микола, 21,28 хв. Савчук Олександр

(всі-«Здовбиця») – 25 хв. Бібко Іван (СК «Меридіан»)

Матч №27 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   3:2

забиті м’ячі: 5 хв. Мельниченко Роман, 8 хв. Мельниченко Володимир, 27 хв. Романець Василь   

(всі-«Глинськ») – 13 хв. Воробюк Олександр, 20 хв. Горчак Святослав (обоє-«Dream-team»)

попередження: 28 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ») –

25 хв. Горчак Святослав («Dream-team»)

Матч №28 «Вікторія» (с.Копитків) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   4:3

забиті м’ячі: 2 хв. Малащук Юрій, 6,9 хв. Колабський Юрій, 13 хв. Грогуль Василь (всі-«Вікторія») –

28 хв. Романенко Олексій, 29 хв. Хоманець Віктор, 30 хв. Бунга Олександр (всі-«СК «Меридіан»)  

попередження: 25 хв. Василюк Андрій («Вікторія») – 25 хв. Бібко Іван («СК «Меридіан»)

Матч №29 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   1:0

забиті м’ячі: 11хв. Савчук Олександр («Здовбиця»)  

Матч №30 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   4:2

забиті м’ячі: 3 хв. Горчак Святослав, 5,7,21 хв. Ворбюк Олександр (обоє-«Dream-team») –   

19,30 хв. Колабський Юрій («Вікторія»)

попередження: 27 хв. Малащук Юрій («Вікторія»)

 

2 тур 9 липня 2017 р. група «Центр-1» м.Здолбунів, арбітр: Шибунька Михайло (м.Здолбунів) 

Матч №14 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)   1:5

забиті м’ячі: 23 хв. Кротюк Олександр («Хемп-01») – 16 хв. Кальчук Ростислав,

19,28,29 хв. Горобюк Володимир, 21 хв. Ільчук Вадим (всі-«Benny Hill»)

попередження: 10 хв. Більчук Василь («Хемп-01»)

Матч №31 «Гімназія» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 29 хв. Коник Назар («Гімназія») – 11 хв. Більчук Василь («Хемп-01»)

Матч №32 «Олімпік» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:3

забиті м’ячі: 6 хв. Дедера Едуард («Олімпік») – 4,23 хв. Гриценко Юрій, 10 хв Топоровський Тарас   

(обоє-«Хлібороб»)

Матч №33 «Benny Hill» (м.Здолбунів) – «Гімназія» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 17 хв. Кальчук Ростислав, 22 хв. Горобюк Володимир (обоє-«Benny Hill») –   

7 хв. Жовтанюк Андрій («Гімназія»)

попередження: 10 хв. Мельник Іван («Гімназія»)

вилучення: 29 хв. Мельник Іван («Гімназія») – друге попередження у матчі

Матч №34 «Олімпік» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   5:1

забиті м’ячі: 3,29 хв. Дедера Едуард, 8 хв. Сарахман Дмитро, 28,30 хв. Поліщук Юрій (всі-«Олімпік»)    

 – 11 хв. Більчук Василь («Хемп-01»)

 

2 тур 9 липня 2017 р. група «Центр-2» м.Здолбунів, арбітр: Кислюк Валентин (м.Здолбунів)

Матч №36 «РПЧ-3» (м.Здолбунів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)   4:2

забиті м’ячі: 2,21,30 Вільбовець Олександр, 6 хв. Кацеба Дмитро (обоє-«РПЧ-3») –   

9 хв. Голуб Вадим, 14 хв. Жук Сергій (обоє-«Ямайка»)

попередження: 23 хв. Почтовий Сергій («Ямайка») 

Матч №38 «РПЧ-3» (м.Здолбунів) – «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)   2:0

забиті м’ячі: 20,28 хв. Кацеба Дмитро («РПЧ-3»)  

попередження: 25 хв. Дзьобик Михайло («РПЧ-3»)

Матч №40 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) – «Бедрик» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 12,24 хв. Федорчук Антон («ДРПЧ-18») – 19 хв. Грозік Іван («Бедрик»)  

Матч №56 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 14 хв. Білецький Володимир («ДРПЧ-18») – 27 хв. Голуб Вадим («Ямайка»)  

попередження: 21 хв. Головай Олег («ДРПЧ-18») 

Матч №57 «РПЧ-3» (м.Здолбунів) – «Бедрик» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 14 хв. Єзгор Сергій («РПЧ-3») – 9 хв. Басай Олександр («Бедрик»)

 

3 тур 16 липня 2017 р. група «Захід» с.Дермань, арбітр: Присяжнк Володимир (м.Здолбунів) 

Матч №41 Дермань» (с.Дермань) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   0:2

забиті м’ячі: 7 хв. Оманадзе Дмитро, 28 хв. Куцелюк Віктор (обоє-«Мізоч»)

Матч №42 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів» (с.Білашів)   3:1

забиті м’ячі: 8,30 хв. Грибок Андрій («Стеблівка») – 6 хв. Верташов Володимир,

15 хв. Власюк Валентин (авто гол) (обоє-«Білашів»)    

попередження: 15 хв. Нестерук Олександр («Стеблівка»)  

Матч №43 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Дермань» (с.Дермань)   7:0

забиті м’ячі: 5,8 хв. Власюк Володимир, 9,30 хв. Гнатишин Богдан, 15 хв. Ткачук Андрій,    

17 хв. Єнич Олег, 24 хв. Швидкий Володимир (всі-«Нова Мощаниця»)

Матч №44 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів» (с.Білашів)   1:1

забиті м’ячі: 11 хв. Внуков Михайло («Мізоч») – 30 хв. Лебедюк Максим («Білашів»)  

Матч №45 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   2:2

забиті м’ячі: 5 хв. Грибок Андрій, 11 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка») –

25 хв. Власюк Володимир, 29 хв. Власюк Леонід (обоє-«Нова Мощаниця»)   

 

3 тур 16 липня 2017 р. група «Схід» с.Глинськ, арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)

Матч №46 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)   0:0

Матч №47 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   0:1

забиті м’ячі: 12 хв. Горчак Петро («Dream-team»)

Матч №48 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:6

забиті м’ячі: 10 хв. Романець Василь («Глинськ») – 13,14,18,25 хв. Гугайло Олександр,  

22 хв. Бібко Іван, 20 хв. (авто гол), 26 хв. Німаш Ігор (всі-СК «Меридіан»)

попередження: 23 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ») –

25 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан»)

Матч №49 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   2:0

забиті м’ячі: 7 хв. Савчук Олександр, 10 хв. Тимощук Роман (обоє-«Здовбиця»)

попередження: 8 хв. Чичик Роман («Здовбиця») – 12 хв. Ткач Валерій, 23 хв. Грогуль Василь

(обоє-«Вікторія»)

Матч №50 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   0:7

забиті м’ячі: 14 хв. Чубок Валерій, 17 хв. Романенко Олексій, 19,20,22 хв. Гугайло Олександр,    

25,29 хв. Бібко Іван (всі-СК «Меридіан»)

попередження: 21 хв. Бунга Вадим (СК «Меридіан»)

 

3 тур 16 липня 2017 р. група «Центр-1» м.Здолбунів, арбітр: Шибунька Михайло (м.Здолбунів) 

Матч №13 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Гімназія» (м.Здолбунів)   5:1

забиті м’ячі: 10 хв. Лис Ярослав, 12 хв. Топоровський Тарас, 17,22,30 хв. Гриценко Юрій

(всі-«Хлібороб») – 13 хв. Коник Назар («Гімназія»)

попередження: 5 хв. Гриценко Юрій, 17 хв. Черепанов Сергій (обоє-«Хлібороб»)

Матч №51 «Олімпік» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 7 хв. Пекач Олександр («Олімпік») – 5 хв. Горобюк Володимир («Benny Hill»)

попередження: 28 хв. Пушик Владислав («Benny Hill»)    

Матч №52 «Гімназія» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:3

забиті м’ячі: 10 хв. Лис Ярослав, 12 хв. Топоровський Тарас, 29 хв. Гриценко Юрій (всі-«Хлібороб»)

Матч №53 «Benny Hill» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 19 хв. Горобюк Володимир («Benny Hill»)  28 хв. Мельничук Олег («Хемп-01»)

попередження: 18 хв. Іваніків Сергій («Хемп-01»)

Матч №54 «Олімпік» (м.Здолбунів) – «Гімназія» (м.Здолбунів)   0:2

забиті м’ячі: 4 хв. Жовтанюк Андрій, 14 хв. Коник Назар (обоє-«Гімназія»)   

попередження: 28 хв. Копоть Михайло («Олімпік») – 29 хв. Мельник Іван («Гімназія»)  

Матч №55 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   1:0

забиті м’ячі: 4 хв. Топоровський Тарас («Хлібороб»)   

 

3 тур 16 липня 2017 р. група «Центр-2» м.Здолбунів, арбітр: Шибунька Михайло (м.Здолбунів) 

Матч №37 «Бедрик» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:2

забиті м’ячі: 10 хв. Басай Олександр («Бедрик») – 4 хв. Кухарчук Олександр,    

23 хв. Мельничук Сергій (обоє-«Шкільна»)

Матч №39 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)   3:0

забиті м’ячі: 3 хв. Яцюк Юрій, 26,28 хв. Кухарчук Олександр (обоє-«Шкільна»)

попередження: 5 хв. Мельничук Сергій («Шкільна»)  

Матч №58 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)   2:2

забиті м’ячі: 11,22 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна») – 3,8 хв. Федорчук Антон («ДРПЧ-18»)

попередження: 18 хв. Мельничук Сергій, 28 хв. Кухарчук Олександр (обоє-«Шкільна»)

21 хв. Федорчук Антон («ДРПЧ-18»)

Матч №59 «Бедрик» (м.Здолбунів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)   1:4

забиті м’ячі: 14 хв. Дубич Віктор («Бедрик») – 3 хв. Жук Сергій, 14,19 хв. Почтовий Сергій,  

24 хв. Голуб Вадим (всі-«Ямайка»)

попередження: 5 хв. Басай Олександр («Бедрик»)  

Матч №80 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) – «РПЧ-3» (м.Здолбунів)   3:4

забиті м’ячі: 10,27 хв. Лащенков Сергій, 16 хв. Тишкун Вадим (обоє-«ДПРЧ-18») –    

11 хв. Пісоцький Роман, 20,29 хв. Езгор Сергій, 26 хв. Кацеба Дмитро (всі-«РПЧ-3»)

 

арбітр:Милян Сергій (м.Здолбунів) 

Матч 2 туру 20 липня 2017 р. група «Центр-1» м.Здолбунів

Матч №35 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)   3:1  

забиті м’ячі: 4,12 хв. Гриценко Юрій, 24 хв. Лис Ярослав (обоє-«Хлібороб») –

9 хв. Горобюк Володимир Benny Hill»)  

Матч 4 туру 20 липня 2017 р. група «Центр-1» м.Здолбунів

Матч №74 «Benny Hill» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 10 хв. Горобюк Володимир, 22 хв. Левечко Павло (обоє-«Benny Hill») –      

17 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)

Матч 4 туру 21 липня 2017 р. група «Центр-2» м.Здолбунів

Матч №78 «Бедрик» (м.Здолбунів) – «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)   1:2

забиті м’ячі: 28 хв. Рибак Владислав («Бедрик») – 9,24 хв. Федорчук Антон («ДПРЧ-18»)  

попередження: 20 хв. Грозік Іван («Бедрик»)

 

4 тур 23 липня 2017 р. група «Захід» смт.Мізоч, арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)

Матч №61 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:1

забиті м’ячі: 9 хв. Нагорний Віктор («Нова Мощаниця») – 17 хв. Оманадзе Дмитро («Мізоч»)

попередження: 28 хв. Климюк Павло («Нова Мощаниця») – 11 хв. Савчук Віталій («Мізоч»)   

Матч №62 «Дермань» (с.Дермань) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   0:8

забиті м’ячі: 27 хв. Семенюк Володимир (авто гол), 28 хв. Бендюк Михайло (авто гол)

(обоє-«Дермань») – 7,9,17 хв. Устянчук Володимир, 14,29 хв. Терещук Олег, 23 хв. Устянчук Андрій

(всі-«Стеблівка»)

Матч №63 «Білашів» (с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   0:1

забиті м’ячі: 8 хв. Власюк Валентин (авто гол) («Білашів»)

попередження: 27 хв. Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)

Матч №64 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   2:0

забиті м’ячі: 26 хв. Нестерук Андрій, 29 хв. Оманадзе Дмитро (обоє-«Мізоч»)

попередження: 29 хв. Оманадзе Дмитро («Мізоч»)  

Матч №65 «Білашів» (с.Білашів) – «Дермань» (с.Дермань)   6:1

забиті м’ячі: 9 хв. Лебедюк Максим, 11 хв. Павлюк Іван, 16,24,29 хв. Самчук Влас,

25 хв. Паробочий Віктор (всі-«Білашів») – 6 хв. Гарбарчук Микола («Дермань»)

 

4 тур 23 липня 2017 р. група «Схід» с.Копитків, арбітр: Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №66 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Глинськ» (с.Глинськ)   3:0 т.р. неявка «Глинська»

Матч №67 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)   4:1

забиті м’ячі: 15 хв. Бібко Іван, 23,30 хв. Хоманець Віктор, 24 хв. Гугайло Олександр   

(всі-СК «Меридіан») – 28 хв. Романюк Микола («Вікторія»)

попередження: 25 хв. Ткач Валерій («Вікторія») 

Матч №68 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)   0:3 т.р. неявка «Глинська»

Матч №69 «Вікторія» (с.Копитків) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   3:0

забиті м’ячі: 8 хв. Романюк Микола, 9 хв. Теребійчук Микола, 13 Ткач Валерій (всі-«Вікторія»)   

попередження: 13 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)  

Матч №70 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)   2:1

забиті м’ячі: 11,14 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») – 28 хв. Савчук Олександр («Здовбиця»)    

 

4 тур 23 липня 2017 р. група «Центр-1» м.Здолбунів, арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №71 «Гімназія» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)   2:0 

забиті м’ячі: 6 хв. Щенін Микола, 20 хв. Коник Назар (обоє-«Гімназія»)

Матч №72 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Олімпік» (м.Здолбунів)   0:3 т.р. неявка «Хлібороба»

Матч №73 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Гімназія» (м.Здолбунів)   5:3

забиті м’ячі: 2 хв. Іваніків Сергій, 4,11 хв. Більчук Василь, 5 хв. Мельничук Олег, 25 хв. Баланович

Олександр (всі-«Хемп-01») – 3,15 хв. Коник Назар, 30 хв. Жовтанюк Андрій (обоє-«Гімназія»)  

попередження: 27 хв. Іваніків Сергій («Хемп-01»)

Матч №75 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Олімпік» (м.Здолбунів)   2:2

забиті м’ячі: 14 хв. Більчук Василь, 21 хв. Баланович Олександр (обоє-«Хемп-01») –   

4,26 хв. Скринецький Максим («Олімпік»)

 

4 тур 23 липня 2017 р. група «Центр-2» м.Здолбунів, арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №60 «РПЧ-3» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 18 хв. Дячук Олександр, 24 хв. Кацеба Володимир (обоє-«РПЧ-3») –  

15 хв. Мельничук Сергій («Шкільна»)

Матч №76 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Бедрик» (м.Здолбунів)   3:0 т.р. неявка «Бедрика»

Матч №77 «Ямайка» (м.Здолбунів) – «РПЧ-3» (м.Здолбунів)   1:0

забиті м’ячі: 18 хв. Голуб Вадим («Ямайка»)

попередження: 29 хв. Почтовий Сергій («Ямайка») – 8 хв. Дячук Олександр («РПЧ-3») 

Матч №79 «Ямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:2

забиті м’ячі: 27 хв. Голуб Вадим («Ямайка») – 21,23 хв. Мельничук Сергій («Шкільна»)

попередження:  20 хв. Мельничук Сергій («Шкільна»)

 

Перший півфінальний тур 30 липня 2017 р. м.Здолбунів

арбітри: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє-м.Здолбунів)

Матч №81 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «РПЧ-3» (м.Здолбунів)   7:0

забиті м’ячі: 5,5, 30 хв. Гриценко Юрій, 17 хв. Українець Олександр, 20 хв. Черепанов Сергій,  

22 хв. Топоровський Тарас, 26 хв. Приступа Юрій (всі-«Хлібороб») 

Матч №82 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)   2:0

забиті м’ячі: 9 хв. Півко Олександр, 20 хв. Кухарчук Олександр (обоє-«Шкільна»)  

попередження: 3 хв. Василюк Андрій («Шкільна») 

Матч №83 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)   3:1

забиті м’ячі: 2,13 хв. Гриценко Юрій, 22 хв. Топоровський Тарас (обоє-«Хлібороб») –   

28 хв. Ільчук Вадим («Benny Hill»)

попередження:  27 хв. Топоровський Тарас («Хлібороб») 

Матч №84 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «РПЧ-3» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 11 хв. Кухарчук Олександр, 28 хв. Василюк Андрій (обоє-«Шкільна») –     

13 хв. Кацеба Дмитро («РПЧ-3»)

Матч №85 «Benny Hill» (м.Здолбунів) – «РПЧ-3» (м.Здолбунів)   2:0

забиті м’ячі: 15 хв. Удодик Павло, 17 хв. Гук Роман (обоє-«Benny Hill»)

Матч №86 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   2:3

забиті м’ячі: 15 хв. Гриценко Юрій, 19 хв. Топоровський Тарас (обоє-«Хлібороб») –     

7,24 хв. Василюк Андрій, 13 хв. Мельничук Сергій (обоє-«Шкільна»)

 

Другий півфінальний тур 6 серпня 2017 р. смт.Мізоч

арбітри: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє-м.Здолбунів)

Матч №87 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:1

забиті м’ячі: 4 хв. Нестерук Андрій («Мізоч») – 2 хв. Горчак Святослав («Dream-team»)

попередження: 30 хв. Нестерук Андрій («Мізоч»)   

Матч №88 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   2:3

забиті м’ячі: 14 хв. Махлюк Юрій, 25 хв. Гугайло Олександр (обоє-СК «Меридіан») –

3 хв. Климюк Павло, 7 хв. Власюк Володимир, 24 хв. Климюк Олександр (всі-«Нова Мощаниця»)

попередження: 29 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») –

19 хв. Власюк Сергій («Нова Мощаниця»)

Матч №89 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:0

забиті м’ячі: 21 хв. Оманадзе Дмитро («Мізоч»)

попередження: 30 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)

Матч №90 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   2:3

забиті м’ячі: 10,11 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») – 6 хв. Овчарук Владислав,  

13 хв. Мазур Віталій, 23 хв. Самолюк Микола (всі-«Dream-team»)

попередження: 24 хв. Чубок Валерій, 25 хв. Бібко Іван (обоє-СК «Меридіан») –   

25 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)

Матч №91 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   2:3

забиті м’ячі: 1 хв. Нагорний Віктор, 15 хв. Власюк Леонід (обоє-«Нова Мощаниця») –  

10,24 хв. Воробюк Олександр, 13 хв. Горчак Святослав (обоє-«Dream-team»)

попередження: 15 хв. Горчак Святослав («Dream-team»)

Матч №92 «Мізоч» (смт.Мізоч) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:2

забиті м’ячі: 8 хв. Cавчук Віталій, 26 хв. Оманадзе Дмитро (обоє-«Мізоч») –      

24 хв. Чубок Валерій, 25 хв. Гугайло Олександр (обоє-СК «Меридіан»)

попередження: 14 хв. Бунга Вадим (СК «Меридіан»)

 

Фінал 23 серпня 2017 р. с.Копитків

арбітри: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє-м.Здолбунів)

Матч №93 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:2

забиті м’ячі: 13 хв. Воробюк Олександр («Dream-team») – 3 хв. Топоровський Тарас,    

27 хв. Гриценко Юрій (обоє-«Хлібороб»)

попередження: 17 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)   

Матч №94 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   3:0

забиті м’ячі: 1 хв. Козачук Іван, 25,30 хв. Кухарчук Олександр (обоє-«Шкільна»)  

попередження: 2 хв. Андрійчук Володимир («Шкільна»)

Матч №95 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:1

забиті м’ячі: 28 хв. Самолюк Микола («Dream-team») – 8 хв. Наумюк Олексій («Мізоч»)   

попередження: 9 хв. Воробюк Олександр («Dream-team») 19 хв. Наумюк Олексій,   

28 хв. Оманадзе Дмитро (обоє-«Мізоч»)

Матч №96 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:0

попередження: 19 хв. Андрійчук Володимир («Шкільна») – 15 хв. Топоровський Тарас,       

30 хв. Мазярко Олег (обоє-«Хлібороб»)

Матч №97 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:1

забиті м’ячі: 21 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)

Матч №98 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   0:4

забиті м’ячі:24,29 хв. Кухарчук Олександр, 27 хв. Цілюков Роман, 28 хв. Козачук Іван (всі-«Шкільна»)

попередження: 26 хв. Козачук Іван (всі-«Шкільна»)

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити