регламент чемпіонату району 2016

РЕГЛАМЕНТ

проведення чемпіонату та кубку району по футболу у Здолбунівському районі в 2017 році

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

 

1.1. Подальший розвиток масового футболу в районі.

1.2. Виявлення здібної молоді.

1.3. Змістовне проведення дозвілля населення.

1.4. Пропаганда здорового способу життя, популяризація фізичної культури.

 

2. КЕРІВНИЦТВО

 

2.1. Загальне керівництво змаганнями та контроль за їх проведенням здійснюють відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації та Здолбунівська районна федерація футболу (далі ЗРФФ).

2.2. Безпосереднє проведення змагань покладено на суддівський комітет, затверджений ЗРФФ.

 

3. УЧАСНИКИ, УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

 

3.1. До участі у чемпіонаті Здолбунівського району допускаються усі бажаючі команди району. При заявці команди на кожного гравця заводиться особисте посвідчення учасника, завірене ЗРФФ:

- гравці повинні мати прописку Здолбунівського району або місце народження у Здолбунівському районі;

- кожна команда може заявити пять легіонерів (гравці, які не мають прописки Здолбунівського  району або місця народження у Здолбунівському районі та не являються учасниками чемпіонатів України і області усіх рівнів);

- перезаявка легіонерів можлива у період між першим та другим колами чемпіонату.

3.2. Заявлений футболіст може виступати в районних змаганнях тільки за одну команду.

3.3. При виявленні незаявленого чи дискваліфікованого футболіста, результати матчів, в яких він приймав участь, анулюються, а команді зараховується поразка 0:3.

3.4. Чемпіонат району проводиться протягом 2017 року за системою «Весна-осінь», в два кола з роз’їздами. Початок всіх ігор згідно календаря чемпіонату району.

3.5. Тривалість матчів в чемпіонаті району – 2 тайми по 45 хвилин з 10 хвилинною перервою.

3.6. Змагання проводяться згідно з даним регламентом, правилами гри в футбол та календарем, затвердженим ЗРФФ. Перший тур чемпіонату – 24-25 червня 2017 року.

3.7. Переноси ігор можливі лише у випадках, коли це викликано участю команди в офіційних змаганнях вище районних, у випадках надзвичайних обставин, а також якщо 5 гравців команди і більше задіяні у змаганнях вищого рангу.

3.8. Клопотання про перенесення гри подаються у ЗРФФ не пізніше за 7 днів до відповідної гри.

3.9. В кожній грі дозволяється заміна 7 гравців з числа 18 внесених в рапорт арбітра до початку гри.

3.10. Представники команд зобов’язані перед початком гри внести до рапорту арбітра прізвище та імена гравців, заявлених на цей матч, вказати їх номери.

3.11 Команди зобов’язані вчасно прибувати на ігри. За неявку на гру команді зараховується поразка 0:3.

3.12. Матчі розпочинаються у строго регламентований час. Остаточне рішення по проведенню гри приймає арбітр даного матчу.

3.13. Затримка матчу до 30-ти хвилин можлива лише у випадках:

- при 100% розмітці і стрижці футбольного майданчика господарі вішають сітки на ворота та встановлюють кутові прапорці;

- у гостей стався будь-який форс-мажорний випадок, але про це обов’язково повідомляються  арбітри матчу та команда суперників.

3.14. Команда, яка двічі підряд без поважних причин не з’явилась на ігри, за рішенням правління ЗРФФ може бути знята з розіграшу.

3.15. Якщо команда усунулась від участі в змаганнях, не зігравши 50% запланованих ігор, всі результати її анулюються. Якщо ж команда зіграла 50% ігор і більше, в іграх що залишились, їй зараховується поразка 0:3.

3.16. В іграх чемпіонату району команди повинні виступати в єдиній формі з номером на футболці.

3.17. Ігри розпочинаються тільки при наявності у представників команд посвідчень учасників та заявки команди. Заміни проводяться лише з дозволу арбітра матчу.

3.18. При виявленні бажання представником команди оглянути оригінал документа будь-якого гравця команди суперників (про наявність прописки або місця народження в Здолбунівському районі), у 10-ти денний срок представник суперника в присутності голови ЗРФФ зобовязаний даний оригінал пред’явити. У разі відмови даній команді буде зарахована поразка 0:3.

3.19. За три попередження у різних матчах гравець пропускає одну гру, за три наступних попередження у різних матчах гравець пропускає дві гри, за два попередження в одному матчі та вилученні гравець пропускає від однієї до десяти матчів. При особливих обставинах гравець може отримати дискваліфікацію у районних змаганнях на сезон або пожиттєво.

3.20. Під час проведення районних змагань під егідою ЗРФФ керуватись даним регламентом, якщо інше не вказано у положеннях про проведення змагань.

 

4. МІСЦЕ ЗМАГАНЬ

 

4.1. Всі футбольні поля, на яких проходять ігри чемпіонату району, повинні мати відповідні «Правилам гри у футбол» розміри, розмітку, ворота з сіткою, обмежувальні прапорці.

4.2. Від команди господаря на протязі всього матчу біля футбольного майданчика повинен бути присутній медпрацівник або компетентна людина з мед. аптечкою (ліки, необхідні для першочергового надання допомоги потерпілому), яка бажано має містити в собі заморозку.

4.3. Відповідальні за підготовку місць змагань – команди, що приймають.

 

5. СУДДІВСТВО

 

5.1. Ігри чемпіонату району обслуговують арбітри, призначені правлінням ЗРФФ.

5.2. Суддівство проводиться згідно «Правил гри у футбол». Список арбітрів, які допущені обслуговувати матчі чемпіонату району затверджує правління ЗРФФ.

5.3. Після гри арбітр зобов’язаний у телефонному режимі повідомити правління ЗРФФ про результат матчу, а на наступний день передати протокол матчу головному секретарю змагань.

 

6. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ

 

6.1. Подання та оформлення документів на чемпіонат району проводиться в дні та терміни, відведені правлінням ЗРФФ. При заявці команди на кожного гравця заводиться особисте посвідчення учасника, завірене ЗРФФ та додаються наступні документи:

- ксерокопія паспортних даних (1 та 11 сторінки);

- ксерокопія свідоцтва про народження (для гравців, які не досягли 16-ти річного віку);

- фотокартка 3х4 см.

6.2. Заявочний лист єдиної форми для всіх команд оформлюється у секретаріаті ЗРФФ.

6.3. Дозаявка гравців у чемпіонаті району припиняється за 3 тура до закінчення змагань.

6.4. На чемпіонат району від команди подається єдина заявка у кількості до 30 гравців включно.

6.5. Перехід гравців (не легіонерів) з однієї команди в іншу можливий лише один раз, в період між закінченням першого кола чемпіонату та початком другого кола (або перед початком розіграшу кубку району, якщо команда не приймала участі у чемпіонаті району або після закінчення кубку району до наступного туру 2 кола чемпіонату ), за згодою обох команд та при виконанні відповідних формальностей.

 

7. ПРОТЕСТИ

 

7.1. Представник команди, що подає протест зобов’язаний після закінчення гри повідомити суддів, представника команди-суперників про причини протесту.

7.2. Письмовий протест, з відповідними підписами, має бути поданий у правління ЗРФФ на протязі 48 годин після закінчення гри.

7.3. Рішення по протестах приймає правління ЗРФФ та суддівська колегія на протязі 7 днів з дня подачі, попередивши зацікавлені сторони про місце й час засідання правління.

7.4. Протести, що стосуються рішення арбітра розглядаються, але не є підставою для зміни результату.

7.5. Якщо недотримані вимоги, вказані в пунктах 7.1 та 7.2, протест не розглядається.

7.6. Не приймаються до розгляду протести, якщо вони подані на наступні рішення арбітра:

- призначення або не призначення вільних, штрафних або 11-ти метрових ударів;

- фіксація положення «поза-грою»;

- фіксація виходу м’яча та представлення права введення м’яча в гру;

- не зарахування або зарахування взяття воріт;

- попередження та вилучення гравців.

 

8. ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЬ

 

8.1. Місця команд визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних у всіх зустрічах. За виграш нараховується три очка, за нічию – одне очко, за програш – нуль очок.

8.2. У випадку рівності очок місця визначаються за такими показниками:

- результати ігор між собою;

- кращою різницею забитих-пропущених м’ячів між зацікавленими командами;

- найбільшою кількістю забитих  м’ячів між зацікавленими командами;

- за різницею м’ячів у чемпіонаті району;

- за кількістю забитих м’ячів у чемпіонаті району;

- за жеребкуванням.

  

9. НАГОРОДЖЕННЯ

 

9.1. За перше місце в чемпіонаті району команді присвоюється звання «ЧЕМПІОН РАЙОНУ». Вона нагороджується дипломом, кубком, медалями.

9.2. За друге та третє місця команди нагороджуються дипломами, кубками, медалями.

 

10. ФІНАНСУВАННЯ

 

10.3. Вступні внески відсутні.

10.4. Харчування суддів, нагородження переможців і призерів – за рахунок відділу у справах молоді та  спорту Здолбунівської райдержадміністрації.

10.5. Витрати по проїзду команд до місця змагань і назад, харчування гравців і представників несуть відряджуючі організації.

10.6. Команда-господар несе затрати по підготовці поля та оплаті медичного працівника


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити