Календар 2 кола чемпіонату Рівненської області 1 ліга (дорослі)

1 ліга

В КАЛЕНДАРІ МОЖЛИВІ ЗМІНИ!

І тур 29.04 (субота)
1. Маяк – Колос Сб.16.00
2. Садове – АГАТ Сб.16.00
3. Малинськ – Рафалівка (05.07) Ср.16.00
4. ОДЕК – Ізотоп-РАЕС Сб.16.00
5. Случ – Дубно Сб.16.00
6. Млинів – Сокіл Сб.16.00

ІІ тур 06.05 (субота)
7. Сокіл – Маяк Сб.16.00
8. Колос – Садове Сб.16.00
9. АГАТ – Малинськ (28.06.) Ср.16.00
10. Рафалівка – ОДЕК (28.06.) Ср.16.00
11. Ізотоп-РАЕС – Случ Сб.16.00
12. Дубно – Млинів Сб.16.00

ІІІ тур 13-14.05 (субота-неділя)
13. Дубно – Сокіл Нд.16.00
14. Садове – Маяк Нд.16.00 
15. Малинськ – Колос (17.05) Ср.16.00 
16. ОДЕК – АГАТ (17.05) Ср.16.00 
17. Случ – Рафалівка Сб.16.00
18. Млинів – Ізотоп-РАЕС Нд.16.00

IV тур 20-21.05 (субота-неділя)
19. Сокіл – Садове Нд.16.00
20. Маяк – Малинськ (24.05) Ср.16.00
21. Колос – ОДЕК (24.05) Ср.16.00
22. АГАТ – Случ Сб.16.00
23. Рафалівка - Млинів Нд.16.00
24. Ізотоп-РАЕС – Дубно Сб.16.00

V тур 27-28.05 (субота-неділя)
25. Малинськ – Садове (31.05) Ср.16.00
26. ОДЕК – Маяк (31.05) Ср.16.00
27. Случ – Колос Сб.16.00 
28. Млинів – АГАТ Нд.16.00
29. Дубно – Рафалівка Нд.16.00
30. Ізотоп-РАЕС – Сокіл Сб.16.00

VI тур 04.06 (неділя)
31. Сокіл – Малинськ (07.06.) Ср.16.00
32. Садове – ОДЕК (07.06.) Ср.16.00
33. Маяк – Случ Нд.16.00
34. Колос – Млинів Сб.16.00
35. АГАТ – Дубно Нд.16.00 
36. Рафалівка – Ізотоп-РАЕС Нд.16.00

VII тур 10-11.06 (субота-неділя)
37. ОДЕК – Малинськ (14.06.) Ср.16.00
38. Случ – Садове Нд.16.00
39. Млинів – Маяк Нд.16.00
40. Дубно – Колос Нд.16.00
41. Ізотоп-РАЕС – АГАТ Сб.16.00
42. Рафалівка – Сокіл Нд.16.00

VIII тур 17-18.06 (субота-неділя)
43. Сокіл – ОДЕК (21.06.) Ср.16.00
44. Малинськ – Случ (21.06) Ср.16.00
45. Садове – Млинів Сб.16.00
46. Маяк – Дубно Нд.16.00
47. Колос – Ізотоп-РАЕС Сб.16.00
48. АГАТ – Рафалівка Нд.16.00

IX тур 24-25.06 (субота-неділя)
49. АГАТ – Сокіл Нд.16.00
50. Случ – ОДЕК Нд.16.00
51. Млинів – Малинськ Нд.16.00
52. Дубно – Садове Нд.16.00
53. Ізотоп-РАЕС – Маяк Сб.16.00
54. Рафалівка – Колос Нд.16.00

X тур 01-02.07 (субота-неділя)
55. Сокіл – Случ Нд.16.00
56. ОДЕК – Млинів Нд.16.00
57. Малинськ – Дубно Нд.16.00
58. Садове - Ізотоп-РАЕС Сб.16.00
59. Маяк – Рафалівка Нд.16.00
60. Колос – АГАТ Сб.16.00

XI тур 08-09.07 (субота-неділя)
61. Колос – Сокіл Нд.16.00
62. Млинів – Случ Нд.16.00
63. Дубно – ОДЕК Нд.16.00
64.Ізотоп-РАЕС – Малинськ Сб.16.00
65. Рафалівка – Садове Нд.16.00
66. АГАТ – Маяк Нд.16.00

Початок ігор чемпіонату області: ЮНАКИ – 13:30
ДОРОСЛІ – 16:00

 2 коло

 

XIІ тур 26-27.08 (субота-неділя)
56. КолосМаяк  
57. АГАТСадове  
58. РафалівкаМалинськ    
59. Ізотоп-РАЕСОДЕК    
60. СокілМлинів   

XIІІ тур 02-03.09 (субота-неділя)
61. МаякСокіл   
62. СадовеКолос   
63. МалинськАГАТ   06.09    
64. ОДЕКРафалівка    06.09    
65. СлучІзотоп-РАЕС    
XIV тур
09-10.09 (субота-неділя)
66. МаякСадове     
67. КолосМалинськ   13.09     
68. АГАТОДЕК    13.09
69. РафалівкаСлуч 
70. Ізотоп-РАЕСМлинів  

XV тур 16-17.09 (субота-неділя)
71. СадовеСокіл   
72. МалинськМаяк  
73. ОДЕККолос
74. СлучАГАТ    
75. МлинівРафалівка    
XVI тур 2
3-24.09 (субота-неділя)
76. СадовеМалинськ   27.09   
77. МаякОДЕК    
78. КолосСлуч     
79. АГАТМлинів    
80. СокілІзотоп-РАЕС   

XVII тур 30.09-01.10 (субота-неділя)
81. МалинськСокіл    
82. ОДЕКСадове   04.10    
83. СлучМаяк   
84. МлинівКолос   
85. Ізотоп-РАЕСРафалівка  

XVIII тур 07-08.10 (субота-неділя)
86. МалинськОДЕК    
87. СадовеСлуч   
88. МаякМлинів   
89. АГАТІзотоп-РАЕС   
90. СокілРафалівка   

XIX тур 14-15.10 (субота-неділя)
91. ОДЕКСокіл    18.10   
92. СлучМалинськ   18.10   
93. МлинівСадове    
94. Ізотоп-РАЕСКолос    
95. РафалівкаАГАТ   

XX тур 21-22.10 (субота-неділя)
96. СокілАГАТ    
97. ОДЕКСлуч   25.10   
98. МалинськМлинів   25.10    
99. МаякІзотоп-РАЕС   
100. КолосРафалівка   

XXI тур 28-29.10 (субота-неділя)
101. СлучСокіл   
102. МлинівОДЕК   
103. Ізотоп-РАЕССадове    
104. Маяк – Рафалівка   
105. АГАТКолос   

XXII тур 04-05.11 (субота-неділя)
106. СокілКолос    
107. СлучМлинів   
108. МалинськІзотоп-РАЕС    
109. СадовеРафалівка   
110. МаякАГАТ 

Початок ігор чемпіонату області: ДОРОСЛІ – 16:00  (з жовтня 15:00)

Додати коментар


Захисний код
Оновити