Календар 2 кола чемпіонату Рівненської області 1 ліга (дорослі)

 

1 ліга (дорослі) 1 коло

1 ТУР

1 Полісся (Рокитне) Малинськ 02.05 16:00

2 АГАТ (Гоща) Сокіл (Радивилів-Крупець) 29.04 16:00

3 Вілія (Млинів) Ізотоп (Вараш) 29.04 16:00

4 Маяк (Сарни) ОДЕК (Оржів) *

5 Коливань (Клевань) Рафалівка 29.04 16:00

6 Калина (Бугрин) Колос (Кричильськ) 29.04 16:00

ФК Садове - вихідний

*Матч перенесено на пізніший термін

2 ТУР

7 Рафалівка Калина (Бугрин) 06.05 16:00

8 ОДЕК (Оржів) Коливань (Клевань) 16.05 16:00

9 Ізотоп (Вараш) Маяк (Сарни) 06.05 16:00

10 Сокіл (Радивилів-Крупець) Вілія (Млинів) 06.05 16:00

11 Малинськ АГАТ (Гоща) 16.05 16:00

12 Садове Полісся (Рокитне) 06.05 16:00

Колос (Кричильськ) - вихідний

3 ТУР

13 АГАТ (Гоща) Садове 13.05 16:00

14 Вілія (Млинів) Малинськ 25.04 17:30

15 Маяк (Сарни) Сокіл (Радивилів-Крупець) 13.05 16:00

16 Коливань (Клевань) Ізотоп (Вараш) 12.05 16:00

17 Калина (Бугрин) ОДЕК (Оржів) 13.05 16:00

18 Колос (Кричильськ) Рафалівка 12.05 16:00

Полісся (Рокитне) - вихідний

16.05.2018 – резервний день

4 ТУР

19 ОДЕК (Оржів) Колос (Кричильськ) 13.06 16:00

20 Ізотоп (Вараш) Калина (Бугрин) 19.05 16:00

21 Сокіл (Радивилів-Крупець) Коливань (Клевань) 19.05 16:00

22 Малинськ Маяк (Сарни) 13.06 16:00

23 Садове Вілія (Млинів) 20.05 16:00

24 Полісся (Рокитне) АГАТ (Гоща) 20.05 16:00

ФК Рафалівка - вихідний

23.05.2018 – резервний день

5 ТУР

25 Вілія (Млинів) Полісся (Рокитне) 26.05 16:00

26 Маяк (Сарни) Садове 27.05 16:00

27 Коливань (Клевань) Малинськ 30.05 16:00

28 Калина (Бугрин) Сокіл (Радивилів-Крупець) 27.05 16:00

29 Колос (Кричильськ) Ізотоп (Вараш) 26.05 16:00

30 ФК Рафалівка ОДЕК (Оржів) 20.06 16:00

АГАТ (Гоща) - вихідний

30.05.2018 – резервний день

6 ТУР

31 Ізотоп (Вараш) ФК Рафалівка 02.06 16:00

32 Сокіл (Радивилів-Крупець) Колос (Кричильськ) 03.06 16:00

33 Малинськ Калина (Бугрин) 20.06 16:00

34 Садове Коливань (Клевань) 02.06 16:00

35 Полісся (Рокитне) Маяк (Сарни) 02.06 16:00

36 АГАТ (Гоща) Вілія (Млинів) 03.06 16:00

ОДЕК (Оржів) - вихідний

06.06.2018 – резервний день

7 ТУР

37 Маяк (Сарни) АГАТ (Гоща) 10.06 16:00

38 Коливань (Клевань) Полісся (Рокитне) 10.06 16:00

39 Калина (Бугрин) Садове 10.06 16:00

40 Колос (Кричильськ) Малинськ 09.06 16:00

41 ФК Рафалівка Сокіл (Радивилів-Крупець) 09.06 16:00

42 ОДЕК (Оржів) Ізотоп (Вараш) 09.06 16:00

Вілія (Млинів) - вихідний

13.06.2018 – резервний день

8 ТУР

43 Сокіл (Радивилів-Крупець) ОДЕК (Оржів) 17.06 16:00

44 Малинськ ФК Рафалівка 17.06 16:00

45 Садове Колос (Кричильськ) 16.06 16:00

46 Полісся (Рокитне) Калина (Бугрин) 16.06 16:00

47 АГАТ (Гоща) Коливань (Клевань) 17.06 16:00

48 Вілія (Млинів) Маяк (Сарни) 16.06 16:00

Ізотоп (Вараш) - вихідний

20.06.2018 – резервний день

9 ТУР

49 Коливань (Клевань) Вілія (Млинів) 24.06 16:00

50 Калина (Бугрин) АГАТ (Гоща) 24.06 16:00

51 Колос (Кричильськ) Полісся (Рокитне) 23.06 16:00

52 ФК Рафалівка Садове 24.06 16:00

53 ОДЕК (Оржів) Малинськ 24.06 16:00

54 Ізотоп (Вараш) Сокіл (Радивилів-Крупець) 23.06 16:00

Маяк (Сарни) - вихідний

27.06.2018 – резервний день

10 ТУР

55 Малинськ Ізотоп (Вараш) 01.07 16:00

56 Садове ОДЕК (Оржів) 30.06 16:00

57 Полісся (Рокитне) ФК Рафалівка 30.06 16:00

58 АГАТ (Гоща) Колос (Кричильськ) 01.07 16:00

59 Вілія (Млинів) Калина (Бугрин) 30.06 16:00

60 Маяк (Сарни) Коливань (Клевань) 01.07 16:00

Сокіл (Радивилів-Крупець) - вихідний

04.07.2018 – резервний день

11 ТУР

61 Калина (Бугрин) Маяк (Сарни) 08.07 16:00

62 Колос (Кричильськ) Вілія (Млинів) 07.07 16:00

63 ФК Рафалівка АГАТ (Гоща) 08.07 16:00

64 ОДЕК (Оржів) Полісся (Рокитне) 08.07 16:00

65 Ізотоп (Вараш) Садове 07.07 16:00

66 Сокіл (Радивилів-Крупець) Малинськ 08.07 16:00

Коливань (Клевань) - вихідний

11.07.2018 – резервний день

12 ТУР

67 Садове Сокіл (Радивилів-Крупець) 14.07 16:00

68 Полісся (Рокитне) Ізотоп (Вараш) 15.07 16:00

69 АГАТ (Гоща) ОДЕК (Оржів) 15.07 16:00

70 Вілія (Млинів) ФК Рафалівка 14.07 16:00

71 Маяк (Сарни) Колос (Кричильськ) 15.07 16:00

72 Коливань (Клевань) Калина (Бугрин) 15.07 16:00

Малинськ - вихідний

18.07.2018 – резервний день

13 ТУР

73 Колос (Кричильськ) Коливань (Клевань) 21.07 16:00

74 ФК Рафалівка Маяк (Сарни) 22.07 16:00

75 ОДЕК (Оржів) Вілія (Млинів) 22.07 16:00

76 Ізотоп (Вараш) АГАТ (Гоща) 21.07 16:00

77 Сокіл (Радивилів-Крупець) Полісся (Рокитне) 22.07 16:00

78 Малинськ Садове 22.07 16:00

Калина (Бугрин) – вихідний

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити