КУБОК РАЙОНУ 2017

Кубок Здолбунівського району з футболу 2018року

1/4 фіналу   матч №1

«ГЛИНСЬК» (с.Глинськ) – «НОВА МОЩАНИЦЯ» (с.Нова Мощаниця)   6:0

19 серпня 2018р. с.Глинськ, стадіон «Шкільний» поч.18.00

арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)

асистенти арбітра: Шибунька Михайло (м.Здолбунів), Шолудько Ігор (с.Глинськ)

забиті м’ячі: 3,40,44,56 хв. Булботко Юрій, 16 хв. Мельниченко Роман, 73 хв. Варварук Тарас

попередження: 89 хв. Щебет Василь («Глинськ»)

 

1/2 фіналу   матч №2

«МІЗОЧ» (смт.Мізоч) – «ЗДОВБИЦЯ» (с.Здовбиця)   3:0

20 серпня 2018р. смт.Мізоч, стадіон «Мізоч» поч.18.00

арбітр: Мамчур Наталія (м.Рівне)

асистенти арбітра: Шибунька Максим, Кислюк Валентин (обоє-м.Здолбунів)

забиті м’ячі: 39 хв. Горчак Святослав, 65,88 хв.(з пенальті) Баранов Дмитро

попередження: 59 хв. Горчак Святослав («Мізоч») – 10 хв. Жак Вадим («Здовбиця»)

вилучення: 87 хв. Границький Олександр («Здовбиця»)

 

1/2 фіналу   матч №3

«ЕКСПРЕС» (м.Здолбунів) – «ГЛИНСЬК» (с.Глинськ)   1:1 п/п 2:4

21 серпня 2018р. м.Здолбунів, стадіон «Колос» поч.18.00

арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)

асистенти арбітра: Шибунька Михайло, Гудима Олег (обоє-м.Здолбунів)

забиті м’ячі: 24 хв. Гриценко Юрій («Експрес») – 15 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ»)

незабитий 11-ти метровий: 30 хв. Топоровський Тарас («Експрес»)

попередження: 56 хв. Годун Олексій, 57 хв. Варварук Тарас (обоє-«Глинськ»)

післяматчевіі 11-ти метрові удари:

1. Годун Олексій («Глинськ») (1:0), Горобюк Володимир («Експрес») (1:0-воротар)

2. Середюк Ігор («Глинськ») (2:0), Приступа Юрій («Експрес») (2:1)

3. Шолудько Роман («Глинськ») (3:1), Приймак Сергій («Експрес») (3:2)

4. Булботко Юрій («Глинськ») (4:2), Гриценко Юрій («Експрес») (4:2-воротар)

 

Фінал   матч №4

«МІЗОЧ» (смт.Мізоч) – «ГЛИНСЬК» (с.Глинськ)   5:2

24 серпня 2018р. м.Здолбунів, стадіон «Локомотив» поч.16.30

арбітр: Мамчур Наталія (м.Рівне)

асистенти арбітра: Шибунька Максим, Гудима Олег (обоє-м.Здолбунів)

забиті м’ячі: 3,19 хв. Горчак Святослав, 8,79 хв. Стельмащук Тарас, 60 хв. Сондак Володимир

(всі-«Мізоч») – 10 хв. Варварук Тарас, 66 хв. Цілюков Роман (обоє-«Глинськ»)

попередження: 59 хв. Годун Олексій («Глинськ»)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити